Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Informacje dla Abonentów INEA

 

Zachęcamy Państwa do lektury pisma przesłanego do Państwa pocztą tradycyjną. Znajdą w nim Państwo m.in. następujące informacje:

 

- Informacje o przyspieszeniu pakietów internetowych Prestige, Progress i ViP.

 

- Informacje o planach wprowadzenia naszej czwartej usługi – telefonii komórkowej INEA. Jej wprowadzenie jest przewidywane jeszcze w tym roku kalendarzowym.

 

- Informacje o zmianach częstotliwości nadawania wybranych programów. Zostaną one wprowadzane 4 stycznia 2010 roku.

Z oferty nie zostaną wyłączone żadne programy, natomiast program Mezzo będzie dostępny wyłącznie w transmisji cyfrowej.

 

- Informacje o zmianach z dniem 1 stycznia 2010 roku treści Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych oraz Umowy abonenckiej stosowanych przez INEA, które wynikają z nowelizacji ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne dokonaną ustawą z dnia 24 kwietnia 2009 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 85, poz. 716).

 

- Informacje o zmianach w telefonii stacjonarnej, w tym obniżkach ceń połączeń.

 

żródło: http://inea.pl/strony/1/i/518.php

 

Ciekaw jestem czym nas zaskoczą :?::?::?::idea:

 

Już się nie mogę doczekać co napisali w tych pismach :?::?::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem wczoraj na czacie. Potwierdzili, że usuwają Mezzo z pakietu analogowego oraz Multipip (Rataje), przesuwają min.RTL na inną częstotliwość. Wszystko to dlatego,żeby zwolnić miejsce dla nowych programów cyfrowych, na moje pytanie jakich, usłyszałem ,że prowadzone są rozmowy (jak zwykle, żadnych konkretów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko naszej Inei do ideału ale z tego co tu ludzie piszą http://forum.gazeta.pl/forum/w,67,93234 ... ecam_.html to telewizja z Inotela jest porażką. Osobiście mam internet z tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Miałem już plany aby wziąć od nich telewizje i jestem w kropce. Czy ktoś z byłych klientów Inei a obecnie Inotela potwierdza te informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam net już chyba z rok od inotela razem z telefonem, od sierpnia mam tez TV

i poza na początku niedopracowanym softem na zyxelach to teraz jest oki. TV chodzi bez problemu. z tego co wiem to problemy mają lub mieli ludzie na Piątkowie.

Po podpisaniu umowy miałem wszystkie kanały (HBO+CANAL+ + POLSAT S HD) za free, co do zerwania umowy to jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

aaa przy zgłaszaniu usterki oddzwaniają czy już jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje dla Abonentów INEA
- Informacje o zmianach z dniem 1 stycznia 2010 roku treści Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych oraz Umowy abonenckiej stosowanych przez INEA, które wynikają z nowelizacji ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne dokonaną ustawą z dnia 24 kwietnia 2009 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 85, poz. 716)

Będzie można rozwiązać z Ineą umowę na podstawie zmiany regulaminu bez płacenia kar umownych :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, żadnych programowych konkretów. Jest tylko info, iż od 1 gru do 4 sty 2010 ptogramy Viasat Explorer i Viasat History promocyjnie będą dostępne dla wszystkich posiadających pakiet cyfrowy. CO do reklamy Canal + to tak jak mówi michalx1974 info o 6 programach C+ przypomina mi się wydanie Inea Kurier z zeszłego roku (str.4 HBO HD już wkrótce w INEA :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak będzie odkodowany mecz Lecha w Inei ;)

 

http://inea.pl/strony/1/i/519.php

"Oglądaj mecz Lecha z Ruchem w INEA!

 

W sobotę, 21 listopada br., Abonenci INEA będą mieli okazję obejrzeć odkodowaną transmisję meczu Ekstraklasy: LECH POZNAŃ - RUCH CHORZÓW na antenie CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport HD. Relacja będzie więc dostępna dla Abonentów INEA posiadających Pakiet Podstawowy Cyfrowy i Pakiet Podstawowy Cyfrowy HD.

Najciekawsze z sobotnich spotkań Ekstraklasy rozegrane zostanie we Wronkach. Ekipa Lecha Poznań podejmować będzie Ruch Chorzów. Odkodowana transmisja w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD rozpocznie się o godz. 16.30 spotkaniem z komentatorami, którzy zaprezentują składy i ustawienia zespołów, omówią szanse rywalizujących drużyn, zdradzą ostatnie przedmeczowe ciekawostki i zaproszą na wywiady z bohaterami zbliżającego się spotkania.

Mecz rozpocznie się o godz. 17.00. Sygnał będzie odkodowany do godz. 19.10. Później będzie docierał jedynie do abonentów CANAL+.

ędzie to już trzecie spotkanie, które CANAL+ zaprezentuje w paśmie odkodowanym (Free-to-air). W ubiegłym sezonie stacja transmitowała w ten sposób inne hity Ekstraklasy, Legia Warszawa - Lech Poznań i Lech Poznań - Wisła Kraków.

INEA i CANAL+ życzą kibicom niezapomnianych, sportowych emocji!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No promocja tez jest :)http://inea.pl/att/1/promocja/Canal__11_2009.pdf. Czyli 3 pierwsze miesiace po 1zl pozniej 4-8 za 29,9zl i nastepnie po 39zl. A mnie osobiscie podoba sie promocja na http://inea.pl/att/1/promocja/INEA_Wyprobuj_HBOPAK_11_2009.pdf gdzie miesiac aktywacyjny oraz kolejny pelen miesiac jest za free a pozniej taniej z mozliwoscia REZYGNACJI bez kosekwencji :P) lub http://inea.pl/att/1/promocja/Wyprobuj_FilmBox_11_2009.pdf gdzie mozna filmbox probowac przez prawie trzy miesiace. Ogolnie INEA zaczyna rzucac promocjami ze hej :). Samo zamowienie mozna dokonac poprzez voicelink http://techbox.pl/voicelink_users/INEA/voicelink_INEA.html o ktorym tez nie slyszalem ze zauwazono na tym forum:P... Ogolnie przy mojej cyferce gdzie mam umowe stara na 18 miesiecy w standardowych cenach, dosyc ciekawie to wyglada. Chociaz powiem szczerze, ze mam aktualnie miesiac za free C+ oraz 4 miesiace za pol ceny HBO:), ale jak mowie korzysta sie z tego co sie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że możesz sobie popróbować różne programy, ale tylko, jeśli z takiej promocji wcześniej nie korzystałeś.

Dają coś takiego w zamian za to, że nie dodają innych programów jak dla mnie to wielka kicha.

Inea została z dodawaniem kanałów na szarym końcu nie mówiąc już, o PVR czy VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No promocja tez jest :) ...

 

No naprawdę rewelacja już 17 listopada można dowiedzieć się że jest w ogóle jakaś promocja, która trwa już ponad 2 tygodnie. No chyba, że ktoś ma tyle czasu, że co chwilę chodzi do BOK-u pytać o promocję!

Nic tylko ręce same składają się do oklasków ;) ... za niewiarygodną szybkość uaktualniania swojej strony www!!!

a co do samych promocji to żadna rewelacja, cały czas w zasadzie ta sama tylko zmieniają czas trwania!!! Zero żadnych nowych inwencji odnośnie promocji.

INEA zatrzymała się w miejscu od ładnych kilku(nastu) miesięcy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście,że w dziale promocja już drugi miesiąc jest bałagan. Proponuję zobaczyć samemu http://www.inea.pl/strony/1/i/45.php przy promocji HBO i CINEMAX jest regulamin w pdf-ie mówiący o promocji na Filmbox :lol2: I to już od października. Czy w INEI nikt tego do !@#$%^ nie widzi? czy tam ktokolwiek z pracowników zagląda? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem styczność telewizja Inotel i niestety się krzaczyło. Wkurza fakt ze przelaczenie kanalu z jednego na drugi trwalo okolo 5s.

Poza tym obraz czesto mrozilo.

Jestem abonentem Inotelu i u mnie przełączanie kanału trwa ok. 1 sek. Jeżeli chodzi o zawieszanie obrazu, to zaraz po podpisaniu umowy miałem taki problem, że na Eurosporcie HD mniej więcej co 20 min zawieszał się obraz. Zadzwoniłem na infolinię i już na 2 dzień problem został rozwiązany o czym poinformowano mnie telefonicznie. Teraz wszystko śmiga bez zarzutu :D Jedyne co mnie trochę wkurza to dekoder (mam Motorolę HD). Trochę z opóźnieniem na wszystko reaguje, nie można posortować kanałów, a po wyjęciu kabla z gniazdka trzeba czekać 3 min aż zaloguje się do sieci. Pewnie to wina softu. No ale za to Inotel miażdży ofertą i cenami.

Witam,

 

ja mam zyxela hd i jest jeszcze gorszy, ale z tego co pisze w instrukcji motoroli to można zrobić listę ulubionych ;)

w poniedziałek maja mi dostarczyć właśnie motorole wiec zobaczę

było małe opóźnienie bo pierwszy stb motoroli był uwalony hdmi nie działało dopiero w czwartek dostarczono drugi o faktycznie ulubione można zrobić ale już ich sortować nie, co dziwne ale jambox(maveric-poznań) korzysta tez z ich dekoderów i można sortować kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...