Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ze ty go nie masz to nie znaczy ze starzy go nie maja bo dla mnie w ofercie jest i za niego place dodatkowo. Dajac go za free do pakietow musieliby dac cos w zamian do inea max bo umowa obowiazuje czy jest w nowej czy starej ofercie znaczenia nie ma. A pozatym family sport nie jest typowym kanalem sportowym co jest napisane w opisie stacji;) Dzis start igrzysk i na tvp1 leci to samoco na tvp sport a tak czekaliscie bezsensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dzis start igrzysk i na tvp1 leci to samoco na tvp sport a tak czekaliscie bezsensu

 

A kto czekał otwarcie?!

Skoro ty oglądasz tylko otwarcie, to powodzenia. Nam chodziło o transmisje, które będą tylko na TVP Sport.

 

Chłopie, kup sobie wreszcie słownik ortograficzny, bo oczy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dzis start igrzysk i na tvp1 leci to samoco na tvp sport a tak czekaliscie bezsensu

 

A kto czekał otwarcie?!

Skoro ty oglądasz tylko otwarcie, to powodzenia. Nam chodziło o transmisje, które będą tylko na TVP Sport.

 

Chłopie, kup sobie wreszcie słownik ortograficzny, bo oczy bolą.

Tam nie ma bledu ortograficznego, mam wyłączone polskie znaki i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma bledu ortograficznego, mam wyłączone polskie znaki i tyle.

Nie, wcale :mrgreen:

 

Ze ty go nie masz, to nie znaczy, ze starzy go nie maja, bo dla mnie w ofercie jest i za niego place dodatkowo. Dajac go za free do pakietow, musieliby dac cos w zamian do inea max, bo umowa obowiazuje, czy jest w nowej czy starej ofercie znaczenia nie ma. A pozatym family sport nie jest typowym kanalem sportowym, co jest napisane w opisie stacji;) Dzis start igrzysk i na tvp1 leci to samoco na tvp sport a tak czekaliscie bezsensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze ty go nie masz, to nie znaczy, ze starzy go nie maja, bo dla mnie w ofercie jest i za niego place dodatkowo. Dajac go za free do pakietow, musieliby dac cos w zamian do inea max, bo umowa obowiazuje, czy jest w nowej czy starej ofercie znaczenia nie ma. A pozatym family sport nie jest typowym kanalem sportowym, co jest napisane w opisie stacji;) Dzis start igrzysk i na tvp1 leci to samoco na tvp sport a tak czekaliscie bezsensu

Jak coś poprawiamy w pisowni, to należy robić w ten sposób: poza/tym, samo/co, bez/sensu

Ponadto zauważam – tak mówi Regulamin Forum SK – że kolor czerwony jest zastrzeżony dla moderacji. Zatem, jeśli już, proszę orto "wytykać" w innym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie mam takie pytanie czy w Inei na dekoderze ADB 5810CDX można uzyskać rozdzielczość 1080p ? Przełączam przyciskiem DISP na pilocie i wyświetla mi tylko, że mogę przełączyć na 576i . 576p , 720i , 720p i 1080i. Co w takim razie zrobić by mieć 1080p? Zły kabel HDMI?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że oferta TV słabiutka, to jeszcze podwyżka :( Mam nadzieję że jeśli podnoszą ceny to poprawią ofertę TV.

 

Ciekawe który cennik będzie nas obowiązywał?

 

http://www.inea.pl/cms/att/cennik/PAKIE ... -01%29.pdf

 

czy

 

http://www.inea.pl/cms/att/cennik/PAKIE ... -02-07.pdf

 

Bo w pierwszym cenniku SUPER HD kosztuje 102.90 zł a w drugim 82.90 zł

 

Chyba że zamierzają dodać wszystkie kanały z INEI i TESATU które nie weszły w skład nowej oferty :lol2: bo 102.90 to za to co teraz mamy to mega przesada.

 

 

p.s. Prośba do użytkowników byłego TESATU jeśli moglibyście podrzucić parametry kanałów analogowych i cyfrowych po dodaniu oferty INEI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym oprogramowaniu do ADB 5810CDX działa zdalne nagrywanie programów. Program zdalnie nagrany ma oznaczenie [R]. Po za tym nowe oprogramowanie potrafi się na kilka sekund zawiesić i nie reaguje na pilota

 

@JerzyK, rozumiem, że korzystasz z testów apki mobilnej stąd Twoje info na temat "R" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpunkcia nie jest błędem ortograficznym. Chcieliscie tvp sport he to macie podwyżkę na życzenie. Mozna rozwiazac umowe przy okazji podwyzki??? Sporą podwyzke dali a kanalow zbyt wiele nie dodali. Cena nie warta uslugi. inea nawet na republice chce zarobic republika abonement pobiera 5zl a inea chce 10 kradziez w bialy dzień. ciekawe ile kosztowac bedzie pakiet inea max bo w cenniku go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...