Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ależ wcale nie.To przemyślane działanie.Inotel na Piątkowie konkuruje z E&W i Inea ze swoimi cenami nie miałaby tam żadnych szans.Ktoś zatem uznał że do czasu przejęcia konkurencji do czego jak ktoś tutaj kiedyś napisał już kilka razy miało dojść Inotel będzie sobie istniał z odrębnym cennikiem.Na Wildzie i Dębcu po przejęciu Tesatu nie ma innego operatora więc kochany abonencie płać tyle ile Inea sobie zaśpiewa :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego nie mogę ciągle zrozumieć.Przecież umowa jest podpisywana na określony czas i z tego powodu termin końcowy powinien być obowiązujący dla obydwu stron.Dlaczego podmiot świadczący usługi stosuje tego rodzaju praktyki,że odbiorca musi pamiętać o zakończeniu umowy w danym terminie,w przeciwnym wypadku otrzymuje ,,prezent'' w postaci automatycznego jej przedłużenia.Może czymś bardziej cywlizowanym byłoby skontaktowanie się z abonentem,poinformowaniu go o kończącej się umowie i zachęceniu do dalszego korzystania z usług,a w wypadku rezygnacji podziękowanie za dotychczasową współpracę.Czy to przekracza możliwości etycznego biznesu?Wiem,że takie praktyki z automatycznym przedłużanie się umowy stosują także inni operatorzy,jest jednak pytanie.....czy tak musi być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego nie mogę ciągle zrozumieć.Przecież umowa jest podpisywana na określony czas i z tego powodu termin końcowy powinien być obowiązujący dla obydwu stron.Dlaczego podmiot świadczący usługi stosuje tego rodzaju praktyki,że odbiorca musi pamiętać o zakończeniu umowy w danym terminie,w przeciwnym wypadku otrzymuje ,,prezent'' w postaci automatycznego jej przedłużenia.Może czymś bardziej cywlizowanym byłoby skontaktowanie się z abonentem,poinformowaniu go o kończącej się umowie i zachęceniu do dalszego korzystania z usług,a w wypadku rezygnacji podziękowanie za dotychczasową współpracę.Czy to przekracza możliwości etycznego biznesu?Wiem,że takie praktyki z automatycznym przedłużanie się umowy stosują także inni operatorzy,jest jednak pytanie.....czy tak musi być?

 

Nie wiem czy jest tak nadal,ale kilka lat temu w Echostarze po zakończeniu umowy promocyjnej automatycznie przechodziła ona w umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia i takimi samymi cenami.

W Inei tak być nie może.Firma kieruje się bardzo nowoczesnym i odpowiedzialnym podejściem do biznesu.

Normalnie kabaret :D

http://www.inea.pl/inea/inea-sa/spoleczna-odpowiedzialnosc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.8level.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=27&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=2&lang=pl

 

Ja mam akurat ten , sprawuje się znakomicie. Dodatkowym plusem takiego rozwiązania ( modem inea , router własny ) są odblokowane porty :)

he, dwuantenkowy :D i cena w miarę przystępna.

a jak z zasięgiem? obecny na poziomie gdzie jest zainstalowany to jeszcze wyrabia, ale już w pomieszczeniach na parterze domu to ruletka.

 

jeszcze w trakcie "przygody" z Netią miałem "swojego" TP-Linka TD-W8960n i miał rewelacyjny zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie pod koniec lutego kończy mi się umowa byłem w kingkrosie z pytanie o przedłużenie i miły Pan mi powiedział ze jeżeli nic nie zrobię to z automatu przedluzy mi się na pól roku. Czy tak jest Killa postów wcześniej ktoś pisał że na rok przechodzi ?

W tej chwili rolowanie umowy jest korzystne, bo nowa oferta jest droższa a nie zawiera nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...