Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

mój adres ip zmienia sie codziennie, może nie dostrzegłeś tych zmian?

a propos zmian ip,

obserwuje je od przeszło 2 miesiący, dlaczego? ponieważ nasz dostawca internetu, zmieniając adresy, ładuje użytkownikom ip znajdujące sie na czarnej liście barracudy, co przy zastosowaniu tej listy do oceny spamu na serwerze pocztowym /inei/ powoduje blokadę skrzynki pocztowej w kierunku wychodzącym.

na początku października, kiedy z dnia na dzień otrzymywałem zablokowane ip, próbowałem zainteresować bok, ale po kilku interwencjach zostałem okrzyknięty spamerem i odmówiono mnie zdjęcia blokady. oczywiście mogłem to zrobić samemu, ale to nie ja sprzedaje zgniłki.

dopiero zwrócenie sie ponad bokiem, poprawiło sprawę. dziś zablokowane ip dostaje raz na tydzień, ale to jest i tak jeden raz za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, jak INEA zamierza niby przyciągnąć ludzi do serwisu "IDEA dla INEA" skoro nawet nie jest on nawet w żaden sposób wyeksponowany na stronie głównej? Jedyna wzmianka o nim już gdzieś dawno zaginęła w aktualnościach. Może warto by było o tym pomyśleć?

 

Chcemy wprowadzić w serwisie jeszcze kilka usprawnień, także sugerowanych przez użytkowników i wtedy będziemy szerzej informować o serwisie. Na stronie również.

 

Czy tylko mi po paru ładnych latach zmienił się adres ip? :/

Od lat miałem spokój, nawet jak modem był wyłączony na kilkanaście dni, a tu nagle w ten długi weekend taka zmiana.

 

Parę lat? Musiałeś mieć wyjątkowe 'szczęście' w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy tylko mi po paru ładnych latach zmienił się adres ip? :/

Od lat miałem spokój, nawet jak modem był wyłączony na kilkanaście dni, a tu nagle w ten długi weekend taka zmiana.

 

Parę lat? Musiałeś mieć wyjątkowe 'szczęście' w tej kwestii.

 

Na 100% min. 4 lata. Nr ip z pewnych względów spr codziennie. A miałem takie ładne cyfry. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą nowe programy i to prawdopodobnie w grudniu np. RTK na rajatach będzie w wersji cyfrowej i tylko na obszarze na którym nadaje w wersji analogowej. I tu pytanie czy będzie kodowane :?:

 

Pewnie pojawi się na całym terenie działania tak jak Telewizja STK. Z tego co się dowiedziałem to także RELAX TV ze Śremu także rozmawia z INEĄ w sprawie swojego programu - terminu jednak nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem nowa wersje apki wiec prace trwają. Szkoda ze tylko androidowa. iOS jakos zdechła i nie ma jej w testach

 

Testy iOSowej są realizowane na innych zasadach, bo na takie udostępnienie jak w Androidzie iOS nie pozwala.

 

Jakoś cicho się zrobiło w sprawie nowych kanałów. Nawet @Inea.pl nic nie mówi, pewnie nic się nie pojawi? Chyba że zrobią jakąś niespodziankę :shock:

 

Eh, tworzycie sobie jakąś równoległą rzeczywistość - w 90% przypadków nie zapowiadaliśmy dodawania konkretnych kanałów. Jedynie jakieś większe zmiany ofertowe były wcześniej wspominane.

 

Dołożycie na święta jakiś miesiąc C+ lub HBO/ pakiet sportowy w gratisie abonentom? Kiedyś przychodziły takie listy, że można sobie na gwiazdkę wybrać, a później po okresie próbnym odmówić lub zostawić płatnie.

To tak w ramach pytań o prezent gwiazdkowy :) :)

 

W przypadku kanałów premium takie akcje to decyzja nadawcy. Trochę jest tego mniej niż kiedyś, to fakt, ale nadawcy też tak zupełnie nie odpuścili - C+ Silver w prezencie w tej chwili dostępny jest, HBO raczej stara się promować HBO GO wrzucając darmowe treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyliśmy że coś tam inea.pl ewentualnie zdradzi. Ale skoro nie chce to pewnie nic już nie będzie w tym roku. Rok 2013 z tv Inei niestety wg mnie najsłabszy od chyba co najmniej 7 lat - ale to jest moja opinia.

 

W tym tygodniu FILMBOX HD, TVP ROZRYWKA, PULS 2 chwilowe zamrożenia obrazu - aż do informacji "PROGRAM KODOWANY":(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyliśmy że coś tam inea.pl ewentualnie zdradzi. Ale skoro nie chce to pewnie nic już nie będzie w tym roku. Rok 2013 z tv Inei niestety wg mnie najsłabszy od chyba co najmniej 7 lat - ale to jest moja opinia.(

Do sierpnia, czyli słynna już petarda - oferta tragiczna. W sierpniu pierwsze od dawna zmiany na lepsze: powrócił 3-pak na 12 miesięcy do tego z PVR za darmo i C+ silver 2 miesiące gratis. To mnie skłoniło do porzucenia starego MaxHD. Kanałów jest o wiele za dużo. Pozbyłbym się od ręki prawie 100, a brakuje mi może z 10, ale generalnie obecna oferta jest dość zrównoważona. Dlatego ją akceptuję i za nią płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...