Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

 

Tak naprawdę to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W porównaniu do innych operatorów, z których korzystałem wcześniej w innych miastach Polski a również i w Poznaniu na prawdę jestem zadowolony z INEA. U mnie internet przy zamówionych 100Mbit, działa jak najbardziej prawidłowo. Ostatni raz awarię miałem chyba 3 lata temu. Do telewizji też nie mam zastrzeżeń, wszystko co potrzebuje jest. Cena oczywiście mogłaby być niższa. Ale nie można mieć wszystkiego.:-)

Z racji tego że wszyscy tutaj wylewają żalę na waszą ofertę, ja powiem odmiennie inaczej: Brawo INEA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemysław40

 

Sprawdź sobie kable w okolicy wejścia do dekodera - ja miałem kiedyś złamany. Raz działał raz były zakłócenia.

Tak masz na wszystkich kanałach czy tylko niektórych?

 

 

A tak ciekawe jest czy jakieś kanały się pojawią z propozycji IDEA dla INEA :arrow: czy strona powstała tylko dla samej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak wy ale może ze dwa razy obejrzałem kanał Lech Tv -wartościowo dobry ale czy nie lepiej przeznaczyć fundusze na coś bardziej przyszłościowego.

Inea przede wszystkim powinna wymienić wszystkie! swoje dekodery na inne bardziej sensowne bo te niestety nie nadają się do normalnego użytkowania .

I najważniejsze niech inea wkońcu zrobi coś z tym softem do ADB PRV ,niech wkońcu odblokują te usb z funkcjami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi oferta tv odpowiada, dekoder takze.

 

Jeśli dekoder to TECHNISAT HD działa bezproblemowo. A oferta TV jeszcze powinna się poprawić brakuje naprawdę kilku kanałów (patrząc na cenę pakietu Super HD):

13 ULICA, UNIVERASL CHANNEL, TVP HD, AXN WHITE, AXN BLACK, DISCOVERY HISTORIA, HISTORY, SPORTKLUBU, BOOMERANG,SUPERSTACJI i kanałów Polsatu (POLSAT C&I, POLSAT FOOD, POLSAT JIM JAM, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT VIASAT EXPLORER, POLSAT VIASAT NATURE).

 

Ja mam nadzieję że INEA jednak coś doda do oferty TV jeszcze w tym roku :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sie takiego działo u TP??

Miałem te nowe hiper wypasione czarne skrzynki.

Porty usb poblokowane na amen. Połowa ustawień w menu wygaszona - nieaktywna.

W ciągu roku czterokrotna wymiana.

Co kilka godzin totalna zawiecha. W weekendy mrożenie obrazu i przesunięcia fonii względem obrazu.

Włączanie trwało ok. 3-5 minut.

Jedno co trzeba im oddać to fachowość ludków na infolinii (płatnej!) i kontrastujący z samouwielbieniem i buractwem ineowym poziom załatwiania reklamacji.

Za każdą awarię był bonusik finansowy, za wprowadzenie w błąd ([beep]erela) przy podpisywaniu umowy dostałem miesiąc za free. Wszelkie zgłoszenia potwierdzane via mail i sms. Telefon z pytaniem czy wszystko już działa jak należy, po każdej awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się uruchomić funkcję s recommendation w telewizorach samsung serii f z tego roku w połączeniu z sygnałem INEA?

 

Na chwilę obecną nasze dekodery nie wspierają funkcjonalności S-Recommendation. Wymagane byłyby do tego duże zmiany w oprogramowaniu.

 

@przemysław40

 

Sprawdź sobie kable w okolicy wejścia do dekodera - ja miałem kiedyś złamany. Raz działał raz były zakłócenia.

Tak masz na wszystkich kanałach czy tylko niektórych?

 

Słuszna uwaga. Bardzo często przyczyną zakłóceń jest kwestia okablowania.

 

A tak ciekawe jest czy jakieś kanały się pojawią z propozycji IDEA dla INEA :arrow: czy strona powstała tylko dla samej sprawy.

 

Strona powstała, żeby ukazać skalę zainteresowania Abonentów. I Wam, i osobom w wewnątrz firmy. W tej chwili serwis jest jeszcze na etapie startowym, chcieliśmy się przekonać jak się przyjmie (liczba idei i jakość sporej części pozytywnie zaskakuje) i wymaga drobnych dopieszczeń. Niemniej będzie to ważne miejsce, szczególnie jak przyciągnie większą liczbę Abonentów.

 

NIe wiem jak wy ale może ze dwa razy obejrzałem kanał Lech Tv - wartościowo dobry ale czy nie lepiej przeznaczyć fundusze na coś bardziej przyszłościowego.

 

Jak sam wspominasz kanał jest wartościowy, a biorąc pod uwagę liczbę fanów w Wielkopolsce jesteśmy przekonani, że będzie regularnie uzyskiwać znacznie wyższe wyniki oglądalności, niż choćby proponowane parę postów niżej przez Michała.

 

Jedno co trzeba im oddać to fachowość ludków na infolinii (płatnej!) i kontrastujący z samouwielbieniem i buractwem ineowym poziom załatwiania reklamacji.

 

Trudno się odnieść do takiego "argumentu", zresztą nie bardzo wiadomo czy chodzi o rozpatrywanie reklamacji czy infolinię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o usługę S-Recommendation tak reklamowaną przez handlowców, na dzień dzisiejszy usługa DZIAŁA w telewizorach SAMSUNG które posiadają DVB-TS2 i bezpośrednio podłączymy do nich anteny satelitarne u operatora NC+ (ale powinno działać z Polsatem) no i oczywiście w sieciach kablowych tu mamy do wyboru UPC i Multimedia polska i coś tam jeszcze ( już nie pamiętam), dla sieci kablowych możemy skorzystać z dekodera jaki otrzymaliśmy od operatora lub z modułu dostępu warunkowego ( takiego używam) - i TO DZIAŁA !!!, ale biorąc pod uwagę setki innych lokalnych operatorów nadających cyfrowo telewizję po kablu niejednokrotnie w lepszej jakości niż UPC itp. S-Recommendation nie będzie działać, powodem tego nie jest winny nasz ukochany TV, czy zainstalowane w nim oprogramowanie, wina leży po stronie naszego lokalnego operatora. Zasada zadziałania usługi S-Recommendation polega na tym: Operator TV przekazuje dane do firmy Samsung o kanałach ( częstotliwość itp.). Informacje te nie są niejawne tylko nie wiadomo czy nie są nieodpłatne i to każdy operator olewa lub nie interesuje się takimi usługami. Ja osobiście dzwoniąc do swojego operatora od którego otrzymałem moduł dostępu warunkowego + kartę, pytając się czy Oni mogli to załatwić takie coś mając klientów licząc w tysiącach w 5 miastach po prostu nawet nie wiedział co to za usługa S-Recommendation, i na czym ona polega. Ja osobiście zainstalowałem tą usługę mając lokalnego operatora oszukując trochę nasz TV i działa ona w 99%, ale działa

 

Na chwilę obecną nasze dekodery nie wspierają funkcjonalności S-Recommendation.

 

A da radę to uruchomić przez moduł cam? Słyszałem że można podać innego operatora po dowolnym kodzie pocztowym w tej aplikacji i liczyć na zbieżność metadanych innego operatora z waszymi danymi kanałów.

 

Tak jak przez modul cam da sie to robic z nc+ chociażby bez konieczności sterowania z pilota tv dekoderem do pelnej obslugi funkcjonalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

 

Tak naprawdę to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W porównaniu do innych operatorów, z których korzystałem wcześniej w innych miastach Polski a również i w Poznaniu na prawdę jestem zadowolony z INEA. U mnie internet przy zamówionych 100Mbit, działa jak najbardziej prawidłowo. Ostatni raz awarię miałem chyba 3 lata temu. Do telewizji też nie mam zastrzeżeń, wszystko co potrzebuje jest. Cena oczywiście mogłaby być niższa. Ale nie można mieć wszystkiego.:-)

Z racji tego że wszyscy tutaj wylewają żalę na waszą ofertę, ja powiem odmiennie inaczej: Brawo INEA!!

 

Fajnie się czyta powyższe po lekturze postów Mecenas1981, skylla1, dzem, kris194 i dziecinnej ripoście inea.pl :rofl::rofl::rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie rozmowa z nimi to jak bym gadał ze szwedem... ktory naumiał sie jednego zdania - "nic nie blokujemy" nic nie blokujemy nic nie blokujemy

przeciez instalacja kamery to nie rozczepianie atomow i chyba 5 lat informatyki wystarczyło mi zeby to poprawie zrobic ZWLASZCZA ze to juz kiedys działało ale przestało

 

wiec sie pytam WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecie rozmowa z nimi to jak bym gadał ze szwedem... ktory naumiał sie jednego zdania - "nic nie blokujemy" nic nie blokujemy nic nie blokujemy

przeciez instalacja kamery to nie rozczepianie atomow i chyba 5 lat informatyki wystarczyło mi zeby to poprawie zrobic ZWLASZCZA ze to juz kiedys działało ale przestało

 

wiec sie pytam WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYy?

 

A inea Ci odpisze:

Trudno się odnieść do takiego "argumentu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...