Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@INEA

 

Czy ktoś może mi powiedzieć, co wydarzyło się w weekend z kodowaniem dźwięku na wszystkich kanałach HBO (Poznań)?

Przed weekendem każdy kanał HBO nadawał 3 ścieżki dźwiękowe:

- polska - stereo

- oryginalna (zwykle angielska) - stereo

- oryginalna (zwykle angielska) - Dolby Digital.

Tak nadawały HBO, HBO 2 i HBO Comedy.

 

Tymczasem od zeszłego weekendu kanały te nadają tylko dwie ścieżki:

- polska stereo

- oryginalna stereo (HBO 2 i HBO Comedy) i Dolby Digital w przypadku HBO.

 

Wygląda to tak, jakby ktoś (od Was?) wyciął po jednej ścieżce, pewnie celem zwiększenia wolnego miejsca w paśmie!

Problem polega na tym, iż w przypadku HBO 2 i HBO Comedy wycięto ścieżkę Dolby Digital a zostawiono oryginalną stereo!

 

Uważam ten wątpliwy "upgrade" za rzecz skandaliczną. Kanały HBO to kanały premium i wycięcie z nich przestrzennego dźwięku skutecznie odbiera radość z ich odbioru.

No i żeby nie było... ten sam efekt mam na dwóch różnych tunerach. Mam też potwierdzenie od innego użytkownika.

 

Pytanie kto wpadł na taki pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do obeznanych w temacie, bo ja bedac w Inotelu od 2 lat wypadłem z obiegu. Moi teściowie mieli stary dekoder Technisat SD i pakiet około 120 zł (net, tel, tv). Zakładali im teraz światłowód i mogli przejść na pakiet za 99 zł (tel, net, tv + multiroom sd) w tym niby 6 miesięcy za darmo. Dwa pytania, mimo że nie wybierali dodatkowych pakietów mają wszystkie kanały odkodowane, nawet C+ - ktoś się orientuje jak długo? Dostali dekoder Intek? To jest dobry dekoder czy lepiej wybrać jakiś inny, czy można wybrać inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo,

we wpisie wspomniałem o konsultacji z przedstawicelem boku na czacie, ale bez końcowego wyjaśnienia.

tak wiec odpowiedz

Otrzymaliśmy informację, że sprawa była wczoraj wyjaśniana telefonicznie. Nie zdążyliśmy zasugerować podpisania nowej promocji teraz, żeby od grudnia pojawiła się niższa opłata

jest dla mnie niezrozumiala

dokonałem zakupu usługi za 15zl, dostawca za moimi plecami zmienia koszt na 30zl, to karygodne, i proponuje mnie kosmiczne powtorne podejście, skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@soprano Kiedy montowali wam nowe dekodery? Po montazu masz tak zwany pakiet powitalny(wszystkie kanały z oferty) , najczęściej dziala on do konca miesiąca w którym wykonano montaz, czasem do gora 5ego nastepnego miesiąca.

Pozniej przechodza odpowiednie uprawnienia na zamowiony pakiet.

@soprano

 

Może w uprawnieniach coś pomieszali - jak zadzwonisz do BOA i podasz dane to na pewno Ci wyłączą. Chyba że masz w umowie taką opcję za tę cenę.

Co do dekodera INTEK nie ma dobrych opinii.

 

Montowali kilka dni temu, więc pewnie z końcem miesiąca wyłącza. A co do dekodera, można go już teraz wymienić idąc do BOA? Jeżeli tak to na jaki? Mówię o dekoderze bez opcji nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo,

we wpisie wspomniałem o konsultacji z przedstawicelem boku na czacie, ale bez końcowego wyjaśnienia.

tak wiec odpowiedz

Otrzymaliśmy informację, że sprawa była wczoraj wyjaśniana telefonicznie. Nie zdążyliśmy zasugerować podpisania nowej promocji teraz, żeby od grudnia pojawiła się niższa opłata

jest dla mnie niezrozumiala

dokonałem zakupu usługi za 15zl, dostawca za moimi plecami zmienia koszt na 30zl, to karygodne, i proponuje mnie kosmiczne powtorne podejście, skandal.

 

leckow, nie chcemy tutaj ujawniać szczegółów rozmowy z konsultantem, lecz informacje, które uzyskaliśmy rozmijają się z przedstawionymi przez Ciebie. Prośba o konktakt z infolinią i wyjaśnienie tej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 raz dodzwaniam sie do BOK

za kazdym razem słysze jedna spiewke - nie blokujemy portów..

 

wersja 1.

adresy musza byc na sztywno - obaliłem bo w takiej konfiguracji nie działa

wersja 2

za niskie adresy w sieci wew. - obaliłem ustawiajac wysokie np 192.168.0.204 - dalej nie dziala

wersja 3

blokuje firewall - obaliłem bo kamera nie ma fw

wersja 4

blokuje fw w ruterze - obaliłem bo nie ma fw w ruterze

wersja 5

zmienił mi sie adres ip zew - obaliłem bo adres od roku jest niezmienny

wersji 6 nie bylo bo konsultant sie rozłaczyl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, zglaszalem problem na czacie, o tym co pisałem, pisze i będę pisal i nie bardzo rozumiem jakimi tajemnicami się zasłaniacie, i o jakie roznice chodzi.

proszę o ujawnienie tych rozmow

 

przypominam, zawarłem umowę w dniu 20131008, kiedy cena za multiroom wynosila 15zl, bez wzmianki ze od 20131101 cena będzie wyzsza i będzie wynosila 30zl i nie wiem co mam wyjasniac, wasza smowole?

 

moje wpisy z 20131008 i 20131009, wówczas nastapila zmiana z bezpłatnego multiroomu na platny

 

wpis 20131008 1038

pytanie do inei,

moduly cam, w ramach multiroomu, sa teraz płatne?

wpis 20131009 1027

powtorze pytanie do inei, podobne jw., dwupak super hd, czy multiroom hd jest platny?

jeszcze niedawno był bezpłatny, a teraz znow platny?i wpis inei

wpis inei 20131009 1400

Tak jak napisał andi promocja na darmowy Multiroom HD do pakietu TV Super hd / Super hd pvr obowiązywała do 25 września. Od 26 września darmową opcją jest Multiroom SD, a HD jest w cenie 9,90zł.

 

konfrontując ten wpis z moim zakupem /tez posiadam super hd/ jak się ma do podwyzszej opłaty w listopadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

 

Czy ktoś może mi powiedzieć, co wydarzyło się w weekend z kodowaniem dźwięku na wszystkich kanałach HBO (Poznań)?

Przed weekendem każdy kanał HBO nadawał 3 ścieżki dźwiękowe:

- polska - stereo

- oryginalna (zwykle angielska) - stereo

- oryginalna (zwykle angielska) - Dolby Digital.

Tak nadawały HBO, HBO 2 i HBO Comedy.

 

Tymczasem od zeszłego weekendu kanały te nadają tylko dwie ścieżki:

- polska stereo

- oryginalna stereo (HBO 2 i HBO Comedy) i Dolby Digital w przypadku HBO.

 

Wygląda to tak, jakby ktoś (od Was?) wyciął po jednej ścieżce, pewnie celem zwiększenia wolnego miejsca w paśmie!

Problem polega na tym, iż w przypadku HBO 2 i HBO Comedy wycięto ścieżkę Dolby Digital a zostawiono oryginalną stereo!

 

Uważam ten wątpliwy "upgrade" za rzecz skandaliczną. Kanały HBO to kanały premium i wycięcie z nich przestrzennego dźwięku skutecznie odbiera radość z ich odbioru.

No i żeby nie było... ten sam efekt mam na dwóch różnych tunerach. Mam też potwierdzenie od innego użytkownika.

 

Pytanie kto wpadł na taki pomysł?

 

Rzeczywiście przez weekend mieliśmy pewne problemy z tymi programami i nie były dostępne ścieżki DD. Teraz są ponownie dostępne.

BTW - na programie HBO HD były i są dostępne dwie ścieżki audio (mpeg2 i ac3).

 

ineo, zglaszalem problem na czacie, o tym co pisałem, pisze i będę pisal i nie bardzo rozumiem jakimi tajemnicami się zasłaniacie, i o jakie roznice chodzi.

proszę o ujawnienie tych rozmow

 

Zasadnicza różnica, czyli fakt zawarcia umowy. Rozmów z czatu czy wymiany korespondencji prywatnej nie mamy w zwyczaju przytaczać, w związku z czym powtarzamy prośbę o kontakt z infolinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...