Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

#grassofobik, firma proponuje aplikacje f-secure do zainstalowania na komputer.

moim zdaniem, na każdym komputerze powinien byc zainstalowany pakiet zabezpieczajacy /av, fireewall, antyspam i inne/

producent, wybor producenta to osobiste przyzwyczajenia, doświadczenia, i inne

cena 100zl na rok, nie jest wygorowana, licencje roczne sa w granicach 100 zl

prawda jest również to, ze niema pewnego na 100% zabezpieczenia

osobiście mam pakiet innej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie siłę sygnału na Eurosportach HD? U mnie 22-26% to chyba trochę malo? W ogóle całość waha się od 22-35 max.

 

A jak wygląda sygnał na TVP ? Jakieś inne programy też wykazują takie wartości?

 

edit: mamy do dyspozycji podwójny voucher na dzisiejszy mecz Lecha - czas u niewiele, więc kto pierwszy ten lepszy :) prośba o PW - pierwszej osobie prześlemy potrzebne info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego te kanały HD, typu Eurosport i Eurosport 2, oraz wszystkie Canale HD, mające słabszą moc sygnału lubią klatkować i wywalać błędy obrazu z pikselami. Na kanałach SD lub tych gdzie obraz jest z mniejszym bitrate'm, wszystko jest ok, tylko jakby brakowało mocy sygnałowej na tych wymagających programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia tylko cennik cyfrowego domu v9.0

 

http://www.inea.pl/cms/att/cennik/20130 ... -19%5D.pdf

 

Jak to jest w

pkt.7 telewizja SUPER HD = 79.90

pkt.11 internet ULTRA FAST 250 Mb = 99.90

 

A w 2 paku

pkt.22 telewizja SUPER HD = 99.90 :?::!: + internet ULTRA FAST 250Mb = 40.00 zł.

Wychodzi taniej - ale rozpisanie telewizji trochę mnie zdziwiło = nie lepiej by było w cenniku SUPER HD 79,90 + Internet ULTRA FAST 250Mb - 60 zł. RAZEM 139.90 zł - suma taka sama jak w cenniku a wygląda lepiej.

 

O i multiroom za 0zł znikł :!:

 

Na jakich dekoderach macie problem z jakością/siłą ? ADB czy TECHNISAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom za 0zł nie znikł - patrz pkt 8 na dole drugiej strony

 

A ceny w paku za tv są takie wysokie a za internet takie niskie bo to pewnie kwestia podatku, który firma musi odprowadzać , czy moze jest inne wytlumaczenie INEA PL??

 

Co do tych cen michalx1974 do początku Petardy tak są rozpisane ceny w pakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc-od pewnego czasu przeszedłem na MODUŁ CAM i co jakiś czas rozwala mi kolejność ustawionych programów.Gość w INEI mówił mi,że to wina TV,tylko jak przed wymianą z dekodera na moduł rozmawiałem z gościem z INEI to zachwalał moduł po niebiosa i nic nie mówił o problemach i na dodatek zanika EPG.TV,który posiadam to LG42LA620S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...