Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Kanały już są - EPG jeszcze nie ma.

przemysław40 - 4-pak podrożał tyle, że tablet masz po prostu na raty za ok 800-1000zł w stosunku do starej oferty i 3-paka. Sam zdecyduj czy chcesz mieć.

Czy kanał TVP Sport też jest u was fatalnej jakości? Same pixle? Czy to TVP tak nadaje czy Inea?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisałam w zeszłym tygodniu aneks na pakiet super hd, na drugi dzień uruchomiły mi się tylko nie które kanały z tego pakietu. Na wielu kanałach pojawia się informacja brak dostępu (5) np. na viasat. Kiedy będę miała uruchomione wszystkie kanały z pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałam informacje że są w nim wszystkie kanały dostępne w ofercie nie licząc hbo, canal, republika i cx.

oprócz viasatow nie mam tez innych kanałów viasat to akurat przykład.

 

 

Prawie 30 kanałów mieć nie będziesz, były w starej ofercie ,nowi abonenci ich nie mają. Swoją drogą takie absurdy tylko w Inei, że oni mają te kanały do dziś, ale my już nie możemy - jednym słowem :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W pakiecie Super HD niema hbo, canal+, cinemax, republiki oraz programów polsat viasat explorer, polsat viasat history, baby tv, al.-jazeera, axn crime, axn sci-fi, bbc lifestyle, boomerang, cbs action, cbs drama, cnbc, ducktv, eurosport 2, extreme sport, fashion one, fightbox, foxlife, hustler, love, mcm pop, mcm top, nickelodeon, nsport, pierwej kanal, polsat jim jam, rtl2, super rtl, tve

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął weekend, mija poniedziałek, a kuriera ni widu, ni słychu. To już dobry tydzień, od czasu jak mnie INEA olewa, na infolinii twierdzą, że umowę przekazano mu najpóźniej w piątek i dziwne, że jeszcze go nie było.

Firma nikt nic nie wie? Ten kurier jest anonimowy? Nie ma do niego numeru? Może dostawca - widmo?

Nie mam już nawet siły tam dzwonić piąty raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to reklamacja i poproszę o odsłuchanie rozmowy bo konsultant wyraźnie powiedział wszystkie....

jak wróce do domu będę musiała sprawdzić jeszcze raz regulamin.

 

to jaki przepraszam trzeba miec pakiet by były wszystkie kanały ? :roll:

 

Pewnie konsultant powiedział że będą wszystkie ale nie powiedział że tylko wszystkie które są obecnie w sprzedaży a nie wszystkie dostępne w sieci. Nie ma żadnego pakietu w którym byś miał wszystkie programy oprócz kanałów premium gdyż tamte kanały nie są już sprzedawane ale są dostępne dla posiadaczy pakietów przed 14 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął weekend, mija poniedziałek, a kuriera ni widu, ni słychu. To już dobry tydzień, od czasu jak mnie INEA olewa, na infolinii twierdzą, że umowę przekazano mu najpóźniej w piątek i dziwne, że jeszcze go nie było.

Firma nikt nic nie wie? Ten kurier jest anonimowy? Nie ma do niego numeru? Może dostawca - widmo?

Nie mam już nawet siły tam dzwonić piąty raz...

 

Zadzwoń jeszcze raz i zapytaj jaka firma kurierska miała dostarczyć i numer przesyłki - jak Ci podadzą to będziesz mógł sobie sprawdzić u firmy kurierskiej.

 

 

SummerCruisin

po co kanały ktore są w sieci a nie są dostepne w sprzedaży?

 

Ponieważ wiele osób posiada jeszcze stare pakiety tv, a nie zmienili umów na nowy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą, że to wewnętrzny dostawca firmowy ma się kontaktować, tylko on miał być u mnie w czwartek, ewentualnie w piątek.

Człowiek widmo, nie mam ani nowych kanałów, ani nowych dekoderów, codziennie łączyć się z innym konsultantem i słyszeć jak ktoś mnie zbywa, bo sam za tym biurkiem nic nie wie, poza tym, że wszystko przekazano dostawcy i jest gdzieś tam w drodze - kolejny raz już tego nie wytrzymam, naprawdę! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna wielka parodia :)

Jeśli ktoś śledzi moją sprawę, dodam tylko, że konsultant rzekomo próbował dodzwonić się do osoby odpowiedzialnej za wewnętrznych kurierów, lecz numer jest ciągle zajęty, sam numeru do dostawcy odpowiedzialnego za moją nową umowę podać nie chciał, a że osobiście jest w pracy tylko do 17, a kurierzy jeżdżą niby dłużej, jeszcze przed końcem pracy spróbuje wykonać tam telefon, z pytaniem, dlaczego jeszcze nie dostarczono sprzętu i umowy, mimo, że miała być w czwartek, a kończy się poniedziałek. Zastrzegł, że nie wie, czy uda się dodzwonić :lol2:

 

Jak Wam to brzmi? Bo mi na dwuosobowy, tani, rodzinny zakład handlowo-usługowy który zaczyna działalność, a nie na monopolistę i profesjonalną, Wielkopolską firmę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zaczekam aż pozostałe kanały wejdą do oferty - mam nadzieję że do końca września się wyrobią. Jeśli niestety oferta się nie poprawi pozostanie CP.

Wtedy zmiana pakietu na bardzo drogi Oszczędny HD (24.90zł.) oraz tani CP (69.90 zł.) czyli 94.80 zł (podobnie jak INEA MAX, a ile kanałów.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tak ekscytujesz. Gdy ja swego czasu załatwiałem net w Netii (też przez kuriera) to cały proces trwał ~miesiąc.

Tak więc INEA na chwilę obecną nie jest jeszcze tak wolna. ;)

Już bym dawno to załatwił w punkcie, ale zapewnienie, że w poprzedni czwartek-piątek wszystko będzie u mnie, jednak mnie uspokoiło. Jak widać, tylko do czasu, bo teraz irytacja jest podwójna, jutro będzie potrójna :)

Albo inaczej: wziąłbym sobie nową umowę 1-go, żeby cały miesiąc rozliczeniowy dłużej mieć canal plus, a teraz zostanę na lodzie, z pakietem na 2-3 dni w sierpniu i całym miesiącem krócej.

Reklamacji nie omieszkam złożyć, bo uważam to za skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że nowe kanały są emitowane promocyjnie? Ja to rozumiem w ten sposób, że są "niegwarantowane" i w każdej chwili mogą zostać wyłączone.

 

Oszczędny HD: TVP Rozrywka / 1 kanał

Standard HD: TVP Rozrywka, Discovery Channel HD, National Geographic HD, TLC HD / 4 kanały

Super HD: TVP Rozrywka, Discovery Channel HD, National Geographic HD, TLC HD, BBC HD, Duck.TV, FOX HD, Nat Geo Wild HD, Sundance Channel HD / 9 kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...