Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Inea włączy ID Investigation Discovery do oferty :?:

Bo mam przeczucie że narazie nie tak jak z większością kanałów będzie ostatnią kablówka która dołączy dany kanał. :?

 

Z pewnością będzie jedną z ostatnich sieci, które wprowadzą ten kanał. Jeżeli kiedykolwiek go zobaczymy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z rozmowy z czatem.

 

Dyspozytor4: napewno zmiany programowe są planowane na termin w którym otrzymamy nowe dekodery HD z nowym softem.

Dyspozytor4: czyli w okolicy maja - czerwca

 

No cóż trzeba poczekać i zobaczymy.

 

:roll::roll::roll:

 

Edit 9.04

 

Według informacji Presserwisu, Śląski kanał telewizyjny TVS ma się pojawić jeszcze w kwietniu 2009 roku w ofercie operatora Inea.

 

Jak podaje Presserwis, TVS pojawi się w ofercie wielkoposlkiego operatora kablowego w pakiecie telewizji cyfrowej. W tej chwili korzysta z niego 50 tys. abonentów.

 

Jarosław Hasiński, dyrektor TVS, zapewnia, że klientom Inei zostanie udostępiony sygnał standardowy oraz HD.

 

Do tej pory TV Silesia dostępna jest u około 100 operatorów.

 

Źródło: Presserwis

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na presserwis niema takiej informacji :read:

 

Info przeklikałem z tąd:

 

http://media2.pl/media/49716-tv-silesia-w-inea.html

 

8)8)8)

 

A tak apropo to, ale się będą chwalić że nowy super kanał HD wprowadzili już to czuję.

 

:lol2::lol2::lol2:

 

I ciekawe ile będą za niego kasować pewnie minimum z 8zł tak jak za TVP HD. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może produkują program w HD ale nadają w SD

Jak się nie znasz to się nie odzywaj! :evil:

Więc może trochę się zastanów kogo obrażasz jak sam się nie znasz

 

Na satelicie TVSHD nigdzie nie nadaje jest tylko wersja SD

 

TVS nadaje w HD od dobrych kilku miesięcy. Od dość długiego czasu dostęp do wersji w SD i HD mają abonenci sieci Jambox, UPC czy Vectra. Teraz przyszedł czas na wielkopolską Inea.

 

Ale to jest wersja SD a nie jak odrębny program ( TVNHD) - jest dokładna kopia wersji SD - mało wspólnego ma z prawie pełnym HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się nie znał, to bym się nie odzywał, bo głupi nie jestem.

 

A po co Ci satelita, żeby nadawać TVS w HD? Do tego raczej satelita nie jest potrzebny, przesyłać sygnał takiej stacji można wieloma innymi źródłami, nie tylko tą drogą. Myślisz, że jak UPC otrzymuje TVS HD albo Vectra? Na to pytanie sam sobie odpowiedz...

 

Po przemyśleniach daj mi odpowiedź na PW, bo nie ma sensu robić tutaj OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może produkują program w HD ale nadają w SD

 

Ale to jest wersja SD a nie jak odrębny program ( TVNHD) - jest dokładna kopia wersji SD - mało wspólnego ma z prawie pełnym HD

 

TVS cala produkcje ma w HD. Kablowki otrzymuja sygnal w HD, z wiadomych wzgledow z satelity leci sygnal SD. Polecam wybrac sie do kogos kto ma np. cyfrowkę od UPC i zobaczyć obraz, ktory ma "mało wspólnego ma z prawie pełnym HD" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kanale informacyjnym INEA nadawanym tylko analogowo jest informacja że zostanie odkodowany mecz LECH-legia

 

kolejny przykład na "[beep]" i brak kompetentnych osób w firmie INEA,

mecz Lech-Legia odbył się 5.10.2008, więc to już około pół roku temu, a 26 kwietnia 2009 będzie mecz Legia-Lech !!!

 

prawie robi wielką RÓŻNICĘ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kanale informacyjnym INEA nadawanym tylko analogowo jest informacja że zostanie odkodowany mecz LECH-legia

 

kolejny przykład na "[beep]" i brak kompetentnych osób w firmie INEA,

mecz Lech-Legia odbył się 5.10.2008, więc to już około pół roku temu, a 26 kwietnia 2009 będzie mecz Legia-Lech !!!

 

prawie robi wielką RÓŻNICĘ !!!

A co to za różnica? To tak jak podasz, że jakiś projekt tworzysz wspólnie z panem X, albo pan X tworzy projekt wspólnie z Tobą. Nie wiem jaki Ty widzisz w tym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Czy orientuje się ktoś, czy jest jakiś szablon reklamacji dotyczącej opłat w INEI? Sprawa dotyczy Canal+ W Śremie aktywowali telewizję w moim przypadku po 15 dniach od daty zawartej w umowie 1 luty br. podpis składałem 18 stycznia br. W rozmowie z konsultantem, zadałem pytanie związane z opłatami za ten miesiąc i odpowiedź była taka: Za miesiąc Luty zapłaci pani pół kwoty Canal+.Tak więc zrobiłem. Dzisiaj dowiedziałem się że mamy zapłacić brakującą kwotę i bardzo się zdziwiłem. Tłumaczyłem że rozmawiałem z konsultantem na ten temat. Pani kazała przynieść reklamacje na piśmie ale nie wiem jak ją sformułować. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James_b robi bardzo wielka różnice,określa gdzie odbywa sie mecz i kto jest gospodarzem tego meczu!!!Może dla laika nie ma to znaczenia,ale dla osób znających temat już ma.Poza tym jest to wprowadzanie w bląd.I tyle w tym temacie,zdania nie zmienie,bo jest różnica czy gramy na Bulgarskiej czy na kurniku przy £azienkowskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytaliście ostatnie newsy na portalach o pojawieniu się na platformie n nowego softu do dekoderów ADB, tych samych co w naszej INEI. Podobno nowy soft jest całkowicie "spaprany" do tego stopnia, że wielu abonentów nie może wogóle oglądać TV. Najlepsze jest to, że od pojawienia się nowego firmware chyba 16.04 do dzisiaj nic się nie zmieniło. Mam nadzieję, że wcześniej pojawią się u nas nowe dekodery, niż wypuszczą uaktualnienie softu w naszej sieci. A tak wogóle to coś ucichł temat CANAL+ Sport 2????? Podobnie rzecz ma się z innymi programami, miał się podobno pojawić TVS (silesia) w wersji SD i HD? Ponadto w informacji na stronie INEI (http://www.inea.pl/strony/1/i/334.php) w pakiecie INEA Świat jest program WORD Made Channel, albo jestem "ślepy" ale w swoim dekoderze nie widzę tego kanału, który nota bene był zapowiadany w gazetce INEA Kurier z grudnia 2008 roku. W tej samej gazetce na str. 4 był plakat na całą stronę HBO HD już wkrótce w sieci INEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...