Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o promocje to generalnie każdy nowy cennik (aktualizowany 2-3 razy w roku) zawiera promocje, zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych Abonentów. Dokładne ceny do znalezienia na stronie.

Jeśli chodzi o internet - po WiFi nie ma praktycznie szans na takie prędkości. Zależy to przede wszystkim od routera (czy obsługuje standard G czy N), ale nawet jeśli router jest w stanie wyciągnąć te 250Mb/s , to ta technologia jest na tyle nieefektywna, że rzeczywista prędkość bezprzewodowa może być i o 50Mb/s niższa. W skrócie - 250Mb/s do osiągnięcia na kablu, bezprzewodowo będzie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next Music od 12 grudnia dzień w dzień pixele co chwila - nie mogą sobie rady dać a Inea pewnie raz na miesiąc lub rzadziej kontroluje to.

 

Dzwonie na infolinie i za każdym razem trzeba im tłumaczyc o co chodzi z tymi pixelami a oni na to ze może za blisko mam telefon lub dekoder od tv.

 

Jestem za tym zeby zmienic ten kanał na STARS.TV

 

INEA - prosze coś zrobic z tym kanałem bo nie da się go oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next Music od 12 grudnia dzień w dzień pixele co chwila

 

To niestety smutna prawda. Może to wina nadawcy, a może odbiorcy (INEA)... Na pewno nie jest to problem sygnału doprowadzonego do dekodera - żaden z moich dekoderów nie zgłasza błędów transmisji.

 

Inna sprawa:

Może wreszcie INEA zacznie brać sygnał TVP z naziemnych nadajników? TVP1 HD i TVP2 HD nadają 2-3 ścieżki dźwiękowe + napisy na DVB-T... a tymczasem INEA funduje nam HD z gów..ym lektorem... Czy ktoś może się za to wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa:

Może wreszcie INEA zacznie brać sygnał TVP z naziemnych nadajników? TVP1 HD i TVP2 HD nadają 2-3 ścieżki dźwiękowe + napisy na DVB-T... a tymczasem IEA funduje nam HD z gów..ym lektorem... Czy ktoś może się za to wziąć?

Napisy są, nawet nie tylko na filmach, ale prawie na każdej audycji włączając dziennik czy teleexpress.

 

Co do next music hd to chciałem złożyć tutaj "na ręce" inea.pl reklamację dotyczącą jakości technicznej tego kanału. Skoro opłacam wam abonament to mam prawo wymagać dobrej jakości odbioru kanału. Jak nie możecie wymóc na nadawcy jej polepszenia to zamieńcie na stars.tv. Stacja gra dokładnie to samo i jest rozwojowa w przeciwieństwie do next.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem - w jednym pokoju mam nowy telewizor do którego mam podłączony dekoder od Inei i tam wszystko jest ok . Drugi telewizor mam w kuchni i jest to telewizor z 2008/2009 r. także raczej nowy i tam mam tv analogową , ale na części programów jak np. TVN 24, Polsat Sport ,Polsat News idą pasy przez ekran . Kabel mam raczej dobrze podłączony , co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TV co mam w kuchni , miałem już kiedyś w pokoju tylko wtedy miałem dekoder podłączony do niego . Przedtem miałem mały telewizor w kuchni i też tam była analogowa tv i dopóki telewizor się nie zrąbał to nawet dało się oglądać ,a teraz mnie denerwuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...