Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jakość kanałów w kablu też nie jest taka kolorowa. W DVB-T TVP 1 HD, i TVP 2 HD jak i pozostałe kanały i tak mają lepszą jakość niż w kablu. W kablu nie ma szans na takie wyniki z prostej przyczyny, kanały są napychane na siłę, dekodery itp. Przepustowość 17 Mb/s w kablu jest na tą chwilę nieosiągalna, zresztą chyba z Polskojęzycznych kanałów żaden nie ma więcej niż 11 Mb/s

 

Mysle ze warto spojrzec na TVP1 HD, History HD, Canal+ Film HD, FOX HD, TVN Style HD, TVN 24 HD. Przepustowosc tych kanalow na satelicie przekracza 15, bardzo czesto dochodzac do 18 Mb/s. Jak to jednak dalej operator "upycha" to juz inna kwestia. Choc upychać nie powinien bo jednak w kablu mozna wiecej zmiescic niz na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Podpisałem umowę, mieszkam w domu jednorodzinnym i chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda instalacja wewnątrz budynku sieci inea tj internet oraz telewizja. Czy montażyści rozwiercą mi cały dom czy zrobią to delikatnie. Światłowód doprowadzony jest do granicy posesji/ do furtki/. Posiadam wewnętrzną instalację antenowa dla potrzeb polsatu ,n-tv, i czy faktycznie to nic nie kosztuje tj. montaż oraz sprzęt i jego wymiana w przypadku awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 3pak za 129+15 dopłaty za pakiet sportowy(net 50, telefon i tv komfort hd ze sportami wlasnie). Opłaca mi się zmieniać to? Rachunki wychodzą 145-150zł/mies.

Co zyskam a co stracę biorąc:

4-Pak

Super HD

Internet do 250Mb/s1

Diamentowa 10 000 min

Internet mobilny 0.5GB

149.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ja miałem w pakiecie Komfort HD Ale Kino ale dzisiaj wymieniłem moduł CAM na dekoder i już nie mam Ale Kino :( . Dlatego pytam osób z pakietem Komfort HD . A może osoby które mają moduły CAM maja Ale Kino ?

 

Ale Kino w SD było dostępne odkodowane dla użytkowników pakietów Komfort / Komfort HD / Komfort HD PVR, dzisiaj wróciło do pakietów zgodnie z wykazem, czyli Film, Max i Super HD. A więc zbieg okoliczności, że wymiana sprzętu zbiegła się z wyłączeniem promocyjnego nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Podpisałem umowę, mieszkam w domu jednorodzinnym i chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda instalacja wewnątrz budynku sieci inea tj internet oraz telewizja. Czy montażyści rozwiercą mi cały dom czy zrobią to delikatnie. Światłowód doprowadzony jest do granicy posesji/ do furtki/. Posiadam wewnętrzną instalację antenowa dla potrzeb polsatu ,n-tv, i czy faktycznie to nic nie kosztuje tj. montaż oraz sprzęt i jego wymiana w przypadku awarii.

 

Koszt montażu zależy od wybranej usługi. W przypadku 2-paku jest to na przykład 24,90zł. Jeśli chodzi o sam kształt instalacji - tutaj wszelkie działania są konsultowane z Abonentem - szukamy rozwiązania jak najmniej inwazyjnego i akceptowanego przez Abonenta. W przypadku, kiedy montaż jest wyjątkowo specyficzny, wymaga dodatkowych nakładów, przygotowywany jest kosztorys.

 

Co do Ale Kino+ - nie użyliśmy wyrażenia "okno otwarte" prawda? A kończą się bardzo różnie, czasami faktycznie jest to z końcem miesiąca, ale równie często w jego środku - nie ma reguły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 3pak za 129+15 dopłaty za pakiet sportowy(net 50, telefon i tv komfort hd ze sportami wlasnie). Opłaca mi się zmieniać to? Rachunki wychodzą 145-150zł/mies.

Co zyskam a co stracę biorąc:

4-Pak

Super HD

Internet do 250Mb/s1

Diamentowa 10 000 min

Internet mobilny 0.5GB

149.90 zł

Pozwolę sobie podbić, bo to sprawa dość złożona, nie tylko jedna z usług, może ktoś coś doradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak naprawić sygnał w telewizorze na którym mam odbiór kanałów analogowych, bo na niektórych z nich prawie nic nie widać albo są bardzo zamazane. Sprawdzałem już kabel i wszystko gra

 

Niewiele informacji aby pomóc, ale tak na szybko przychodzi do głowy - czy tv na pewno wyregulowany prawidłowo? Masz tylko analog?

 

Mam obecnie 3pak za 129+15 dopłaty za pakiet sportowy(net 50, telefon i tv komfort hd ze sportami wlasnie). Opłaca mi się zmieniać to? Rachunki wychodzą 145-150zł/mies.

Co zyskam a co stracę biorąc:

4-Pak

Super HD

Internet do 250Mb/s1

Diamentowa 10 000 min

Internet mobilny 0.5GB

149.90 zł

Pozwolę sobie podbić, bo to sprawa dość złożona, nie tylko jedna z usług, może ktoś coś doradzi ;)

 

W takiej konfiguracji (komfort HD + sport) przejście na Super HD w zakresie TV jest bardzo korzystne - zyskujesz ponad 30 kanałów, tracisz 3 Extreme Sports Channel, a Polsat Sport Ekstra i nSport tracisz w wersji SD, ale wciąż masz dostęp do wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , chce zmienić pakiet Komfort HD na Super HD i dostałem informację że muszę od nowa podpisać umowę na 24 miesiące . Trochę dziwne ponieważ nie mam możliwości zmiany pakietu na wyższy w starych pakietach . Jeżeli tak to będę miał lojalkę na 36 miesięcy bo rok mojej umowy już minął . No przecież to nie moja wina że Państwo zmienili pakiety .Czy rzeczywiście muszę podpisać umowę na 24 miesiące ? Proszę o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...