Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tej informacji w opisach tych pakietów na stronie www, a pewnie powinna być.

Zauważyłem, że wróciły 2-paki tv+internet o czym była już mowa, ale nikt chyba nie zauwazył, że zniknęły 3-paki z szybkim internetem - są tylko z 5Mbps. Dlaczego???

Kto wymyśla te nowe promocje, przecież co kilka dni próbujecie usunąć dobre sprawdzone opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie pobierać zmienione listy kanałów tv kablowej INEA

 

https://docs.google.com/open?id=0B4vZ0L ... HpKRjhKZk0

 

ORAZ

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... WVITHBGTHc

 

 

Szkoda że FASHION ONE HD od razu jest od pakietu MAX HD. Podejrzelibyśmy jaka jest różnica pomiędzy wersją SD a HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea - czy możecie podawać częstotliwości kanałów dla użytkowników którzy mają karte Cam ? sa to inne częstotliwośći i nawet na Infolini nie mają zielonego pojęcia na jakich dodane zostały np dzisiejsze kanały

 

Jest to potrzebne np dla tych którzy stworzyli sobie włąsne listy i jak dodacie nowe kanały to jak zrobi sie automatyczne skanowanie to zastąpi to cała liste - praca z układaniem pójdzie na marne a tak podalibyście częśtotliwośc i wtedy ręcznie można ją dodać i te programy wlecą na koniec naszych ułożonych list

 

Taka mała prośba - mam nadzieje ze idzie to zrobić

 

pozdrawiam

 

p.s.

odpowiedzi na moje pytanie a tymbardziej wykonanie tego chyba sie nie doczekamy ( chodzi o EPG )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz sobie z mojego pliku - link powyżej.

 

dla przypomnienia https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... WVITHBGTHc

 

Tam jest plik EXCELu z 3 arkuszami

- WYKAZ KANAŁÓW W INEI

- UKŁAD KANAŁÓW NA DEKODERZE

- CYFROWY WYKAZ

 

Możesz sobie posprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu po wielu bojach podpisac umowe na internet 45mb stacjonarny +1Gb mobilny za 49.90zł :) ale

umowa podpisana 31.10.2012 z racji ze święta to umowa dopiero trafi do odpowiedniego dzialu hehe:D i mam czekac na telefon od montera mamy dzis poniedzialek 5.11.2012 no i se czekam:D ciekawe jak długo niby od 2-7 dni :D :D

 

A odnośnie nowych programów to smiech na sali i tyle... tele 5 pffff

gdzie programy o ktorę od kilku miesiecy proszą klienci na FB np. FOX inne filmowe bo aktualna paczka inea film to szczerze to niema co tam ogladac seriale jak seriale wiekoszosc woli filmy a canal i hbo za drogo wychodzi INEO zacznijcie słuchac uwag klientów to będzie na pewno mniej narzekania niż dotychczas jesli chodzi o podejscie do klienta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały nadawane są w 1080i. Szczątkowo nadawcy puszczają natywnie 720p (zdaje się chyba któreś kanały Sky, ale nie mam 100% pewności).

Tryb 720p można sobie wymusić w dekoderze, wówczas to dekoder uruchamia swój wewnętrzny deinterlacer i skaler - do TV wysyłany jest wtedy sygnał 1280x720p przy 50 fps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...