Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

:D lista życzęń noworocznych :P

1) Canal+ GOL HD

2) Canal+WEEKEND HD

3) Ale kino+ HD

4) Planete+ HD

5) Kuchnia+ HD

6) Domo+ HD

7) MiniMini+ HD

8.) TeleTOON+/Hyper+ HD

9) TVN7 HD

10) TVN Turbo HD

11) TVN Style HD

12) nPremium HD

13) nPremium 2 HD

14) nPremium 3 HD

15) nPremium 4 HD

16) MGM (HD)

17) Wojna i Pokój

18) FOX (HD)

19) PolsatSport News

20) TTV

21) ATM-RozrywkaTV

22) disco tv

23) BBC Knowledge HD

24) Arte HD

25) Next Music HD

ORAZ TVP HD WPAKIECIE WYGODNYM HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczorajszego wieczora Inea ma problemy z usługami tv - ja już kilku osobą w bloku ustawiałem kanału - nawet dziś byłem zdziwiony jak na ekranie pojawił się napis "NIE WŁAŚCIWA ćKARTA" (była włożona w dekoder tak jak powinna. Po ponownym wyjęciu i włożeniu do dekodera obraz powrócił, tyle że trzeba było wyszukać kanały.

 

Może z internetem wystarczyło by zresetować modem?! Nie wiem nie posiadam netu z Inei. Może się wypowiedzą inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problemy z internetem od początku listopada. Pakiet 25Mbit a w godzinach 18-24 internet przestaje działać, strony www nie ładują się, o youtubie można zapomnieć. Często też modem traci synchronizację, po chwili wraca, i tak non stop. Na infolinii nie chcą przyjąc zgłoszenia bo "modem w tym momencie działa". W momencie gdy miga dioda online to słyszę "awaria masowa, jutro będzie naprawione". Rano internet działa, wieczorem znów horror i tak od 2 miesięcy. Czekam do końca umowy i biorę neostradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było zapowiadane, z dniem dzisiejszym zostały wyłączone: Sixx, Pro7, N24, Kabel1. Zrobiły się 4 wolne miejsca - pora wreszcie na Sportklub i Sportklub+??

 

a przy okazji, widzę, że niektóre promocje telewizyjne zostały przedłużone do 8 stycznia 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem absolutnie za wlaczeniem npremium w jakiejs rozsadnej cenie np 15 , 20 zl (pewnie to marzenia bo jakby sie pojawily kanaly iti to gdzies 30 ,35 zl ) w tej chwili canal + to tragedia jesli chodzi o oferte filmowa (tylko sport ich ratuje ) ostal sie im tylko uniwersal z wiekszych liczacych sie wytworni, dla maniakow kina npremium bylaby to ciekawa opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naziemna telewizja cyfrowa w INEI (stan na dzień 5.01.2012)

analog:

- TVP1

- TVP2

- TVP Info/Poznań

- TVP Kultura

- TVP Polonia

- Polsat

- TVN

- TVN 7

- TV Puls

- TV4

- TV6

 

brak:

- TVP Historia

- Polo TV

- Polsat Sport News

- Eska TV

- TTV

 

cyfra:

- wszystko to co w analogu +

- TVP Historia

- Polo TV

- Eska TV

 

brak:

- Polsat Sport News

- TTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że byłbym zadowolony jeszcze do tego co dopisałeś jakieś filmowe TV 1000, UNIVERSAL CHANNEL, SCI-FI, 13 STREET, FOX, DISCOVERY HISTORIA, KINO POLSKA MUZYKA, TV DISCO.

 

Swoją drogą to także komunikację poprzez czat także w nowym roku mogli by poprawić. Na czacie po trzecim pytaniu zostałem rozłączony, czas oczekiwania na odpowiedzi w dalszym ciągu zbyt długi, mało precyzyjne odpowiedzi. :(

 

Do tego jakość kanałów zakłócenia w formie stop klatek na Polsacie, Polsacie 2, Polsacie hd są ostatnio nagminne. Wysłałem maila teraz czekam aż się odezwą, jak nie pomoże to jest wyższa instancja - nie chciałbym znów korzystać z pomocy urzędników, ale to jest chyba jedyna instytucja której Inea słucha. :read:

 

 

Szkoda że nawet nie poinformowali - wytłumaczyli się z braku kanałów w sylwestra około 22.30 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem sie ze Inea testuje od jakiegoś czasu możliwośc oglądania kanałów bez dekodera zewnętrznego czyli wkadamy karte dostępową w Slot CI i wreszcie wykorzystujemy wszystkie mozliwosci telewizora.

 

Dekoder wbudowany ma lepsze parametry , nie musi skrzynka brac tych 20 kilku Watt , pilotów o jeden mniej , itd..

 

Od dłuzszego czasu praktycznie każdy tv ma wbudowanych pare dekoderów DVB-T , DVB-C i ostatnio DVB-S ci którzy nie maja nadal beda mogli mieć dekoder zewnętrzny

 

Dla mnie osobiście idealnie wreszcie TV pokaze na co go stac i wszystkie funkcje nawet nagrywanie powinny działac tak jak producent TV załozył

 

Rozmawiałem dzis na czacie i potwierdził mi konsultant ze rynek tego wymaga by było tez na karte i ze testuja już to wewnątz sieci .

 

Co Wy na to ? tez jesteście za czy przeciw ?

 

Popytajcie na czacie , infolini może ktoś więcej sie dowie kiedy z tym ruszą ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wykupiony pakiet SPORT i mam problem z NSPORT SD-po każdym włączeniu wyskakuje mi (brak sygnału)dopiero po kilkunastu sekundach wskakuje obraz.Czy komuś też to się zdarza?Był wczoraj u mnie technik i powiedział,że dekoder jest do wymiany(TECHNISAT HD)w co nie chce mi się wierzyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w przypadku korzystania z dekodera TV nie będzie problemu z poprawnym działaniem EPG. Chodzi mi zwłaszcza o poprawne wyświetlanie polskich znaków. Inea nie koduje chyba z 10 programów nadawanych cyfrowo. Każdy TV wyposażony w tuner DVB może je odbierać, ale w EPG jest za to kupa "krzaczków" w miejscu polskich znaków. Pytałem kiedyś "technika" z inei czemu tak się dzieje i wytłumaczył, że to wina oprogramowania. Inea inaczej koduje te literki niż przyjęte to jest w standartach TV. Lata temu występował podobny problem przy odbiorze polskiego TXT na telewizorach sprowadzonych z zachodu.

@ Eleonor

Pewnie, że była by wygoda i oszczędność na prądzie ale to co założył producent TV a to co oferuje inea może się nieźle rozmijać i będzie z tego niezły syf, do czego inea nas już od iluś tam lat przyzwyczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...