Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam nagranych 30 audycji po 6H wersja SD

jakies 9 audycji 1h SD

i z dwa filmy hd czyli jakies 3H

 

i mam info ze wolne mam 77% dysku

 

timeshift mam na 3H ustawiony :)

 

wiec chyba wszystko jest OK mr WITREX :)

 

cyfry ktore podali to reklamka jak zawsze , trzeba samemu mniej wiecej obliczyc ile co zajmuje i juz NIESTETY :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że programy jakby trochę szybciej się przełączały,przełączanie pomiędzy programem a dyskiem też jest sprawniejsze. Nie uważacie, że porządna firma poinformowałaby na swojej stronie www o zmianie firmware (podając listę zmian),tymbardziej, że jest to topowy dekoder w INEI, oj chyba za dużo wymagam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba jednak JEDNO z moich życzeń sie jednak sprawdziło - dysk po paru minutach usypia sie i jest ciszaaaa :) to na plus natomiast ten bład na niebieskim ekranie po przełaczeniu na inne HDMI i z powrotem na dekoder INEA :

 

OCHRONA PRZED KOPIOWANIEM (HDCP)

 

Wystąpił problem skonfigurowania połaczenia HDCP .

 

Wyłacz dekoder i TV , następnie uruchom telewizor , odczekaj 10 sekund i ponownie uruchom dekoder .

 

Jeśli problem bedzie nadal wystepował moze to oznaczać ze Twój tv nie zapewnia ochrony przed kopiowaniem HDCP . Odłacz kabel HDMI i połacz dekoder z tv za pomocą kabla YPbPr.

 

 

 

 

Jest to ewidentna wina oprogramowania gdyz cały czas było dobrze do momentu az pobrał i zainstalował nowe firmware ... ktoś cos nagrzebał .. TV jak i kable sa ok , TV nie ma problemu z HDCP z innymi urzadzeniami podłaczonymi pod pozostałe 2 porty HDMI

 

p.s.

ciesze sie tylko z tego dysku - w końcu cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tabelka tabelka podparta ????

 

i co myslales ze 24 h bedziesz miec predkosc 25mb NEVER

 

mi dzis szybkosc spadla do 1.4MB i tak bylo przez prawie godzine

 

PAMIETAJCIE ze ten net to jak narazie TEST uslugi po nowym roku ma sie unormowac w wiekszej czesci miasta , a do polowy 2011 w kolejnych czesciach wlkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie nowego oprogramowania-firmware :

 

prosze o odpowiedzi kto ma tak jak ja bład po przełaczeniu z innego zdódła HDMI spowrotem na dekoder ADB PVR niebieska plansze z błedem poprzedzone to trójkątem czerwonym na panelu dekodera

 

Mam tv Sony - prosze tez o odpowiedzi kto na jakim tv ma ten bład.

 

Pisałem na SŁYNNYM CHACIE i pan stwierdził ze u nich na 2 dekoderach nie ma tego błedu --- no to opdpowiedziałem mu ze widocznie mój jaki i innych którzy maja ten problem sie ZEPSUŁ i prosze o wymiane .....

 

oczywiscie po odczekaniu ok 5- 10 sek obraz pojawia sie z dzwiekiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie nowego oprogramowania-firmware :

 

Pojawia się jakaś niebieska plansza ale bardzo szybko znika. Zdążyłem doczytać że chodzi coś o HDCP. Od dwóch dni mam nowy telewizor SONY właśnie i myślełem że to jakiś komunikat z telewizora a nie z dekodera.

 

to ze szybko znika to zalezy od telewizora jak jest szybko w stanie przełaczyc z jednego zródła na drugie - u mnie tez jest to szybko lecz przełaczając trzymałem w jednej rece aparat i uchwyciłem to na zdjęćiu --- nie mniej jest to bład oprogramowania dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

przeciez PISALEM o tym bledzie ktorym go tak nazywacie

 

TO NIE BLAD , odkad mam ten dekoder , jak tylko go podlaczylem pod tv przez HDMI !! nawet na starym sofcie za kazdym razem wyskakuje ta niebieska plansza z komunikatem i znika po 3 sekundach

 

wczesniej w kilku innych dekoderach pokazywalo sie i pokazuje tak samo

 

to nie zaden BLAD wbijcie sobie to do glowy ludziska :)

 

bledem by bylo gdyby TA PLANSZA nie zniknela wtedy moglibyscie sie martwic co z waszym dekoderem lub TV lub kablem HDMI jest nie tak

 

jesli sie troche interesujecie , to wiecie ze informacja ktora pokazuje sie na tej niebieskiej planszy informuje was ze JEST aktywne zabezpieczenie PRZED KOPIOWANIEM HDCP , czyli ze nic nie skopiujecie z dekodera podlaczajac sie np tym wlasnie kablem HDMI

 

poczytajcie troche w sieci a pozniej panikujcie bo robicie male INEOWSKIE zamieszanie

 

jakies problemy to sluze POMOCA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...