Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Też dostałem następnego maila, że z odbioru cyfrowego znika RTL i wszystkie promocyjne umowy podpisane przed 2014 tracą ważność, czy jakoś.

2 dekodery jeszcze kosztowały 0 zł, teraz chyba nawet za ten drugi trzeba dopłacać, a gdzie dopiero trzeci i czwarty, tam już tylko analog bo żadnych promocji nie ma... to jest ostatnie co trzyma mnie przed założeniem talerza, bo tam podłączę max 2 odbiorniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszym razie pozostanie zamontowanie TV-SAT dla większości pewnie nie jest problem, mały wydatek - ale tylko 1 raz. I można sobie porównać jakość oraz posiadać jeszcze trochę kanałów fta w wersji HD.

 

Zobaczymy co dalej z naszą ofertą, ale nie spodziewam już. myślałem że po PETARDZIE mimo wszystko będzie lepiej -a tu niespodzianka INEA brnie dalej do tyłu. Ciekawe że nc+ wyciągną wnioski ze swojej decyzji, CP wykorzystał ruch po połączeniu C+ i N, a INEA dalej idzie w swoją stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest ku.... najpierw czkawka była tylko na paczce canal+, obraz się na chwilę wstrzymywał. Teraz na wszystkich kanałach rwie tak, że albo komunikat błędu albo pozacinane piksele. Pogięło już tą firmę totalnie?

Potwierdzam. Co prawda nie mam C+ ale rwało mi na wszystkich kanałach (Śrem) między godziną 20 a 22. (później nie wiem bo wyłączyłem i lulu ) Coraz większy syf za większą kasę. Brawo Inea !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi napisać, jak to jest z tym wypowiedzeniem ? Pani w BOA powiedziała mojej matce, iż może ona zrezygnować tylko z TV ( posiada lojalkę na czteropak ), była by okazja zwiać z Inei, przynajmniej z komórką i tym nędznym netem mobilnym, z którego nikt u matki w domu nie korzysta. Mam ogólnie mętlik w głowie i nie chcę matce źle doradzić ( wiecie jak to jest, później gadanie, że ja mam u siebie inne programy itp. itd) Jak to w końcu jest ? Całość czy tylko TV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko ponieważ dzisiaj dzwoniłem na infolinie z zapytaniem odnośnie zmian i dostałem informację że faktycznie jeśli się nie zgadzam to mogę wypowiedzieć do końca marca. Poszedłem więc do BOA zapytać o szczegóły i co się zmienia i Panie powiedziały ze nie mogę zrezygnować ( mam 4-pak z Tabletem) ponieważ zmiany dotyczą tylko telewizji . Jak to jest tak naprawdę z tą rezygnacją ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko ponieważ dzisiaj dzwoniłem na infolinie z zapytaniem odnośnie zmian i dostałem informację że faktycznie jeśli się nie zgadzam to mogę wypowiedzieć do końca marca. Poszedłem więc do BOA zapytać o szczegóły i co się zmienia i Panie powiedziały ze nie mogę zrezygnować ( mam 4-pak z Tabletem) ponieważ zmiany dotyczą tylko telewizji . Jak to jest tak naprawdę z tą rezygnacją ?

No to mamy podobną sytuację ? Patrz post wyżej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...