Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka infos z takiej gazetki od Inei, którą dzisiaj otrzymałem:

wyłączenia w analogu do 1 kwietnia:

Animal Planet, Discovery, Discovery Science, Discovery Turbo, TLC, BBC World i Mango.

wyłączenia z cyfry: RTL, Super RTL i RTL2

nowe kanały oprócz tych dodanych niedawno:

nSport HD (będzie chyba dostępny w niższych pakietach) - od 01.04

Discovery Xtra Turbo HD - od 30.04

ID HD - od 30.04

Stopklatka SD i HD - od 1.04

 

Wygodny HD drożeje o 5 zł, więc inea.pl ponownie z nas zakpił (pisał wcześniej, że będzie to 2-3 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA.pl, czy do oglądania online zostaną dodane podstawowe kanały? Na razie wybór jest dość dziwaczny...[/quote

 

Ja też podpisuje się pod pytaniem... generalnie appka w telefonie i strona w necie całkiem fajnie działa... jedynie to dobór programów do oglądanie kiepski...

No i może jeszcze powinna być synchronizacja między programami jakie się posiada w pakiecie a możliwością nagrywania wg. programu... opcja powinna być niedostępna dla programu którego się nie ma.

Chciałem dzieciakom nagrać bajkę na Nickelodeon ale z rozpędu zaznaczyłem ten kanał bez HD... a tego nie mam... więc nagrało się 1,5h czarnego ekranu!

 

W aplikacji są te kanały, które możemy udostępniać na takich warunkach. Nawet rozwiązania płatne, jak nc+go nie posiadają pełnej listy kanałów do oglądania mobilnie. I tam również mimo ograniczeń w postaci powiązania z siecią dekodera itp. Chcemy, aby z aplikacji mogło korzystać jak najwięcej naszych Abonentów.

 

Rozumiem konieczność ograniczenia dla części kanałow. Sądzę, że nie ma chyba jednak ograniczenia do kanałów TVP1 i TVP2, które byłyby zapewne ciepło przyjęte. Są przecież za darmo rozpowszechniane w dvb-t. Podobnie może być z kanałami TVN i Polsat.

Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parowania kart z modułami to na pewno nie są parowane. Sprawdzalem kartę z modułem innym niz inea daje i dzialalo jak talala:-) Dekodery owszem sa sparowane z kartami ale moduły CAM nie.

A to ciekawe, bo w punktach Inei mają przypisane konkretne karty do konkretnych modułów. Może sami nie wiedzą? :D Kiedy brałeś moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba snię,

pytanie na forum fb

Jakie dokładnie zmiany kanałów, pakietów czy też cen mają nastąpić od 1 kwietnia 2014 ?

odp inei

Zmiany są zróżnicowane w zależności od posiadanych usług. Każdy z Abonentów otrzyma powiadomienie listowne z wymienionymi dotyczącymi go zmianami.

nie będzie zmian ramowych, oferta będzie indywidualnie dobierana do posiadanej usługi.

a jednak jesteśmy bardzo wazni dla inei, ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba snię,

pytanie na forum fb

Jakie dokładnie zmiany kanałów, pakietów czy też cen mają nastąpić od 1 kwietnia 2014 ?

odp inei

Zmiany są zróżnicowane w zależności od posiadanych usług. Każdy z Abonentów otrzyma powiadomienie listowne z wymienionymi dotyczącymi go zmianami.

nie będzie zmian ramowych, oferta będzie indywidualnie dobierana do posiadanej usługi.

a jednak jesteśmy bardzo wazni dla inei, ....

 

Za przeproszeniem pie.....a jak politycy i nic konkretnego z tego nie wynika, w dodawaniu durnych programow to INEA jest mistrzem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedlem z obiegu. Potrzebuje nowa umowe z multiroomem, 3pak.

Pytania:

 

1. Do czego odnosi sie reklama 3 trafienia od 1 zl? To jakas specjalna oferta? Multimedialny dom nic nie daje za zlotowke, a tylko taka promocje widze w dokumentach. Do jakiej oferty odnosi sie z kolei informacja w tabelkach o dwoch pierwszych miesiacach z nizsza stawka (np 99 zamiast 159,99)? Dla jakich kanalow dystrybucji to sa oferty?

2. Jakie dekodery daja teraz w 3pckach przy pakietach Super HD i SuperHD PVR na swiatlowodzie? Pytam bo nie zalezy mi az tak bardzo na nagrywarce ale jesli dekoder pvr jest szybszy to wezme nagrywarke.

3. Jaki modem wifi daja na skrzynkach gpon? Czy jest mozliwosc podpiecia swojego routera, jesli okaze sie ze sygnal wifi ineowski jest za slaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea to oszuści podpisałam umowę dowiedziałam się że aktywacja usługi to koszt 49,90 a przyszła do mnie faktura na 49,9 razy 2. czyli prawie 100zł...

 

Ponadto koszt usługi 19,90..... a od kwietnia dowiaduję sie 21,90

jakim prawem zawyżają koszty????

 

czy ktoś sie orientuje jaki jest czas an odstapienie od umowy??? umowę podpisałam w piatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciek z forum fb inei,

 

CHCIALEM SIE DOWIEDZIEC CZEMU Z DNIEM 1 KWIETNIA 2014 ZOSTANO WYLACZONE KANALY ANALOGOWE NASTEPUJACE PROGRAMY ANIMALPLANET,DICSO WERY CHANEL,DICSO WERY SINES,DISCO WERY TURBO, LCT CZEMU NIE MOGA ONE ZOSTAC TAK JAK SA

 

pisownia oryginalna, odp inei

 

Kanały zostają wyłączone w wersji analogowej, dostępne będą natomiast w wersji cyfrowej. Zmiana podyktowana jest kwestiami technicznymi i chęcią rozwijania oferty cyfrowej. Jednocześnie przypominamy o promocji skierowanej do osób posiadających tv analogową umożliwiającą korzystne przejście na pakiet cyfrowy

 

edit_140224_1615

przy wspólnym zamieszkiwaniu rodziny wielopokoleniowej, starsza osoba mogla odbierać analog całkowicie bez elementu inei /dekodera, modulu/

teraz przy korzystnej ofercie to koszt min multiroomu

 

Szkoda że w informacjach jakie są wysyłane do nas nie ma żadnej informacji :(

 

Po za tym dalej lipa z ofertą TV (miejmy nadzieję że jednak coś nowego się pojawi nie tylko duble w wersji HD) i jeszcze podwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis do mnie dzwonil przedtsawiciel inea…

 

super hd pvr + net 50 z wifi + telefon 10000 minut + multirum za 127 pln

 

teraz mam pakiet cyfrowego domu 4.0 z netem 100 place 128,90

 

co o ich specjalnej ofercie dla mnie myslicie??

 

zyskuje multirum bo telefonu nawet nie mam zamiaru podlaczac… trace 50 netu choc po wifi i tak mi szybciej nie 50 biegalo zbyt czesto

 

btw czy jak bede mial te 50 to po wifi wyciagne 50?? czy powiedzmy polowe ??

 

wariant 2 to rozwiazanie umowy ale nie mam alternatywy na bloku nie pozwola mi powiesic taleza… moze neostrada z tv??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariant 2 to rozwiazanie umowy ale nie mam alternatywy na bloku nie pozwola mi powiesic taleza

 

Jeśli masz balkon, to możesz talerz spokojnie do niego (tzn. do balustrady, lub "wnęki" balkonu) przypiąć, o ile balkon "patrzy" na południe/zachód. Kaplica jak masz balkon na północ, a dach odpada :( Ale nawet jak masz na wschód, a obrys bloku umożliwi wystawienie jakiejś lancety, byle tylko wysunąć michę, która "zobaczy" HB 13E, to się nawet nie szczyp, bo nikt nie ma prawa Ci tego zabronić! Nawet w bloku, gdzie ponad 120 mieszkań jest skazane na kablówkę :D

Gorzej jeśli będziesz miał tylko możliwość zamontowania miski do elewacji bloku, wówczas faktycznie mogą być problemy. Wiem, bo sam się tego obawiałem :D

Jakkolwiek i w jakikolwiek sposób się da, ale założenie satelity jest o wiele korzystniejsze, niż udręka z całokształtem oferty TV Inei po ich beznadziejne dekodery włącznie.

OK, jestem wymagający, ale już kiedyś opisywałem dramat z pilotem, dekoderem bez PVR, podwójnymi klikami, czy samoczynnym wyłączeniem się bez przyczyny. Znam to, sam tego doświadczyłem, ale się w końcu od tego dramatu uwolniłem! Osobiście mam balkon na wschód, wieżowiec na Ratajach, sytuacja niezbyt szczęśliwa na wystawienie talerza, ale pewien jegomość-magik od montażu satelit zrobił rozpoznanie i w końcu odwalił co trzeba (za co mu chwała :brawo: ), choć nie wygląda to może zbyt pięknie, ale nie o to chodzi :D Do tego zakupiłem porządny tuner Vu+ z 3 głowicami DVB-S2, na którym nie ma jakichkolwiek barier, i po sporej dawce edukacji cieszę się nieograniczoną TV za bardzo rozsądne pieniążki.

Każdemu bardziej zaawansowanemu będę takie rozwiązanie polecać, o ile jest choćby małe światełko w tunelu, że da się ustawić talerzyk na HotBirda :mrgreen: Później trzeba troszkę poczytać, a finalnie problemy znane z ofertą TV Inei staną się szczęśliwie zakończoną, i niejednokrotnie bolesną, historią :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak balkonu - okna połnoc, południe. 50 metrów od kolejnego bloku 4 pietrowego a moje mieszkanie na parterze... blok z nowa elewacja wiec nie ma szans

 

trzeba bedzie brac... inea tylko na sile chca mnie uszczesliwic tym telefonem... jak juz to bym wolal komorke...

 

co z tym netem bedzie przy 50 wyciagnie mi po wifi 50?? dzis wymienili mi na ruter cisco 3925 bo thompson padl po 2 tygodniach uzytkowania... teraz mam jakas predkosc startowa niby powinno byc 2 mb ale ciagnie powyzej 30 i net calkiem calkiem chodzi wiec... sam juz nie wiem nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...