Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na kanały które mają zostać dodane uważam ze w Inei pracują jacyś gamonie.. :roll:

7 nowych kanałów w tym aż 5 dubli kanałów które już sa ,brawa. Niedługo będzie napis "200 kanałów, 70 HD" Ale za to jakich kanałów! Dwa nowe kanały na serio, jeden dla dzieci , drugi powtórkowy z serialami Polsatu. Oni WCALE nie biorą pod uwagę IDEA DLA INEA , czy jakiegokolwiek zdania abonentów. Russia Today w HD to jest jawna kpina z ludzi którzy płacą za uslugi telewizyjne , to po prostu nabijanie kanałów w HD. Żyjemy w Polsce, Rosja mało kogo obchodzi , a jeśli ma to służyć nauce języka to juz lepiej jakiś kanał w stylu RTL. Disco Polo w HD ,a przecież już pisali , że nie będą oferty muzycznej poszerzać , Family Sport HD to już się lepiej nie będę wypowiadac. A zabawne jest to , że jest tyle fajnych kanalów , które mogłyby wrócić , usunięte z nowej oferty. Dla Inei nie byłby to problem , bo i tak nadają je starym abonentom.. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kanały które mają zostać dodane uważam ze w Inei pracują jacyś gamonie.. :roll:

7 nowych kanałów w tym aż 5 dubli kanałów które już sa ,brawa. Niedługo będzie napis "200 kanałów, 70 HD" Ale za to jakich kanałów! Dwa nowe kanały na serio, jeden dla dzieci , drugi powtórkowy z serialami Polsatu. Oni WCALE nie biorą pod uwagę IDEA DLA INEA , czy jakiegokolwiek zdania abonentów. Russia Today w HD to jest jawna kpina z ludzi którzy płacą za uslugi telewizyjne , to po prostu nabijanie kanałów w HD. Żyjemy w Polsce, Rosja mało kogo obchodzi , a jeśli ma to służyć nauce języka to juz lepiej jakiś kanał w stylu RTL. Disco Polo w HD ,a przecież już pisali , że nie będą oferty muzycznej poszerzać , Family Sport HD to już się lepiej nie będę wypowiadac. A zabawne jest to , że jest tyle fajnych kanalów , które mogłyby wrócić , usunięte z nowej oferty. Dla Inei nie byłby to problem , bo i tak nadają je starym abonentom.. :x

 

Ja nie liczę na poprawę oferty aż tak żebyśmy byli zadowoleni. Ja czekałem na poprawę PETARDY :x za to będziemy JEDYNĄ kablówka która nie ma kanałów RTL,SAT,PRO 7 i innych niemieckojęzycznych.

 

Teraz pozostanie dobranie do naszej INEI wybrać pakiet mini Polsatu poszerzony za 24.90 i mieć brakujące kanały i kilka innych których INEA nie chce dołączyć

(TVP HD,POLSAT JIM JAM, HISTORY CHANNEL, POLSAT FOOD, POLSAT CRIME & INVESTIGATION, CBS DRAMA, SUPERSTACJA, POLSAT VIASAT EXPLORER, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT VIASAT NATURE, ROMACE TV HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzem "Starzy" abonenci też się załapią. Tak naprawdę tylko 2 kanałów nie będą mieli Russia Today HD i RT DOC HD (pakiet SUPER HD).

 

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 5629_n.jpg

 

Oszczędny i Standardowy są pakietami podstawowymi dla starych i nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem sie dowiedziec co to za cyrki i pokazac publicznie jak mozna oszalec dzieki firmie INEA [ skarga bedzie napisana do dzialu obslugi klienta i tak ale dopiero jak sprawy all zalatwie ]

 

Zaczne od tego ze bylem i jestem posiadaczem lacza internetowego INEA od prawie 2-3 lat jakos tak nie pamietam malo istotne.

 

Moja przygoda zaczela sie od przedstawiciela handlowego, uradowany ze w mojej miejscowosci wkoncu moga podlaczyc kablowke co za tym idzie internet po swiatlowodze caly szzcesliwy [ cena niska predkosci super ]

 

Zlozylem zamowienie po 2tyg ciszy dzwonie spytac sie co jest grane ze nikt nie odzwania z dokladna data montazu...w koncu uzyskalem odpowiedz montezy beda u pana tego i tego dnia...czekam kolejne 2 tyg...dzwonie, slucham reklam,wybieram tepe numerki slucham magicznej muzyczki z poczatku wydawala sie bardzo przyjemna, wkoncu ktos odbiera mowie ze dzis mieli byc montezy ale nikogo nie bylo, to nie mozliwe bla bla bla prosze czekac, znow muzyczka wkoncu ktos sie odzywa dziekuje za cierplowsc montezy zglosili ze nikt nie odbieral dzwonka przy dzwiach, mowie ze to nie mozliwe bo specjalnie urlop wziolem no nic ..czekam kolejny tydzien..panowie przjyechali kabelki jak i puszke podpeili zostawili caly sprzet i do 24h powina usluga dzialac...czekam dzien dwa trzy..dzwonie i mowie jak dlugo mam czekac na internet pani mowi ze juz powiinen dawno dzialac i ze przyjmuje usterke. Po 24h dzwonia domnie i mowia ze cos nie tak jest i ze przyjada technicy no ok umowili mnie na jakas tam date...czekam kilka dni...urlop wziety znow..nikogo nie ma...dzwonie...znowu slucham reklamy,dusze tepe guziczki,,slucham magicznej muzyki..i pytam dlaczego monterow nie bylo..prosze poczekac..magiczna nuta..dziekuje za cierplowsc..technika cos wypadlo i umowili mnie na kolejna date..mija kilka dni..znow urlop wziety..czekam nikogo nie ma..dzwonie..powtorka z rozrywki, reklamy,muzyczka etc wkoncu pani odbiera i mowie ze znow nikogo niebylo..kaze znow czekac..magiczna nutka..thx za cierpliwosc. technicy u pana byli ale nikt nie otwieral drzwi mysle WTF..tez mowie do pani tak macie doslownie 2h aby ktos domnie przyjechal inaczej wyrywam wszystkie kable ze sciany..modem i wywalam wszystko za okno i walnolem sluchawka...po 30min dzwonia domnie ze technicy sa w drodze...po 1h bylu umnie w domu..pogrzebali pogrzebali i slysze ze nie naprawia bo nie wiedza co jest i wysla monetrow..mijaja kolejne dni ..okazalo sie ze cos zle zaspawali i nie trybilo..internet zaczol dzialac wkoncu ( ale monterow z domu wypuscic nie chcialem ^^ mowie ze albo zadziala przymnie albo zostajecie zemna tak wiem szalony jestem ). No i zaczolem testowac lacze..zadwolony wrecz szczesliwy i juz zapomnialem o tych przygodach i mega dlugim oczekiwaniu !!!!. Mija 1 miesiac 2 ,3 i nagle puff internet nie dziala, dzwonie zglosic usterke [ reklamy,muzyczka trallaa ] i co sie dowiaduje ze mam nie zaplacone rachunki ? Oo no to pytam jak to mozliwe jesli pierwsze 3 miesiace mialem miec gratisowe ....babka nie potrafila mi wyjasnic dlaczego tak..prosze napisac pismo...przez EBOA [ super tylko internetu nie mam ] napisalem pismo, faktury korygujace, internet dziala ..no i mijaly miesiace [ zdazyla sie im usterka moze 3 razy ] zadwolony z jakosci uslug..az nastapila umine sytuacja taka ze miesiac temu wlasciciel mieszkania nie przedluzl zemna umowy bo sprzedaje mieszkanie komus innemu i ze papa...no to wynajolem kolejne mieszkanie .zglosilem tam przeniesie uslugi...nie bylo problemow .. po paru dniach doslownie okazuje sie ze jednak nie bede mieszkac w tej miejscowosci [ malo istotne czemu ] wyprowadzilem sie do Opalenicy +- 60km od poznania i jakies 35-40 od mojej starej miejscowosci gdzie mieszkalem...dzwonie na infolinie reklamy..muzyczka..oczekiwanie..i mowie ze zaistniala taka i taka sytuacja ale musze zrezygnowac z umowy etc.. pytam o to czy bedzie problem o kary etc..pani na infolini mowi ze bardzo dobze ze pan zadzwonil zanim montezy byli .zadnych kar nie bedzie.ja odwieszam monterow..prosila bym sie udac do najblizszego punktu odac modem i podpisac zerwanie umowy..mowie jej ze ok postaram sie to zrobic jak najszybciej ale mam narazie inne wydatki ze wzgledu ze nowa miejscowsc brak pracy..a mam ktualny rachunek 99zl i ze zrobie to do miesiaca, ok nie ma problemu dziekuje..minely jakies 2 tyg dzwoni domine Inea..babka sie przedstawila bla bla..i mowi ze dlaczego drzwi nie otwieram bo montezy stoja pod chata Oo ? a ja jej mowie ze zglaszalem jakis czas temu ze rezygnuje z umowy, ze odmawiam technikow i ze nie ma problemow..no to babka ze to nie mozliwe i wmawia mi ze zaplace ogromne kary i zie ona mi w takim razie uruchomi internet na starym adresi gdzie juz nawet kluczy nie mam WTF...wkur.. pocisnolem....ze ma se odsluchac kur..rozmowy i nie truc [beep]....puscila muzyczke..czekam..i mowi faktycznie zglaszal pan cos takiego i ze zaprasza do odzialu w poznaniu a nie do najblizszego punktu..to jej mowie ze mieszkam bardzo daleko.ze narazie nie mam i tak kasy zeby zaplacic ostatni rachunk i nawet na paliwo czy bilet etc.. i ze postaram sie dojechac jak najszybiciej..co lepsze pare dni temu wchodze na @ patrze i faktrury widze za kolejny miesiac Oo..ale po przejzeniu all @ widze fakture korygujaca lol... wybieram sie w najblizszym czasie wyjasnic wiecej..

 

A teraz kolejna wiksa jaka mam tutaj na nowym mieszkaniu u kobiety...dzwonie na infolnie aby zwiekszyc internet bo ma tutaj 1mb a placi jak za 4 czy tam 10 malo istotne..dzwonie relamy..muzyczka.. wkoncu ktos odebral.. panu mowie ze chce telefon zostawic tak jak jest i zwiekszych tylko internet do 4mb bo koszta byly by takie same.. na to pan wciska mi ze mam zle ceny..pytam sie jakim cudem ze patrze wlasnie na offerte na inea.pl a on ze tutaj maja inna offerte i inne ceny WTF ? mieszkam na jakims mega za[beep]iu lub w innym kraju czy jak ? no to go slucham ...co ma mi do zaoferowania mimo ze chcialem 4mb i zostawic telefon wcisnol mi 10mb i telefon nielimitowane rozmowy rachunek ma sie zwiekszyc o 15zl i nie szlo go przekonac ze tego nie chce ale mysle uzerac sie nie bede bo i tak placilem 100zl caly czas no to kaze mi czekac az wpisze all do SYSTEMU [ magiczne slowo w inea ] czekalem bodajze 10-20min sluchajac muzyczki ...wkoncu sie odezwal ..ladnie mu dziekuje a na koniec wciska mi bezprzewodowy net z wifi dziekuje ladnie a ten swoje...zakonczylem rozmowe i podziekowalem ..a i mowi mi ze kurier ma mi nowa puszke przywiesc do 10 dni i umowe do podpisania ok super..mija tydzien..mija drugi tydzien...dzwonie i pytam sie kiedy kurier sie zjawi umnie ...zapominalem dodac ze jak zawsze reklamy,muzyczka i oczekiwanie ...pan mowi ze chwile prosze czekac..muzyczka czekanie kolejne minuty...i mowi ze wystapil jakis blad usterka czy pomylka nie wiem juz sam i ze daje odnotacje zeby kurier jak najszybciej przyjechal...mijaja kolejne dni i wkoncu kurier puka zadowlony otwieram drzwi witam..daje mi umowe do podpisania i pytam sie a gdzie puszka ? na to kurier jaka puszka ? no miala byc razem z papierami..patrzy namnie i sie smieje no wlasnie przed chwila bylem u klienta i on chcial sama umowe a dostal tez modem ktorego nie chcial i go nie przyjol Oo..to smieje sie to mowie otwieraj auto i dawaj puszke ^^ oczywiscie smiech i ze nie mozemy ale to bylo logiczne :) ..dzwonie na infolnie..reklamy..muzyczka..czekanie..pytam sie gdzie moja puszka bo kurier jest umnie bez puszki a tylko z umowa..prosze chwile poczekac...muzyczka..thx za cierpliwosc..ale pan nie zamawial nowej puszki etc..mowie jak to mozliwe jak na 100% zamawialem bo ta puszka jest stara jak swiat za ktora jeszcze place dzierzawe a nawet wifi niema...mowie ze odzwoni domine...dzwoni po 20min i mowi ze przeprasza za zaistniala sytuacje ktos popelnil blad i zeczywiscie zamawial pan puszke..i ktos z odzialu opalenica sie do pana odezwie jeszcze dzis.. Czekam na telefon nie minelo 30min odbieram i slysze typunia...witam dostalismy zlecenie z poznan odzial ze chcial by pan wymienic puszke ale sytuacja jest taka ze musial by pan przyjsc donas osobiscie do odzialu i podpisac papierek o wymanie puszki..mowie mu ze nie ma takiej opcji ze nie po to dzwonilem telefoniczine zebym gdzie kolwiek sie ruszal. tlumacze ze nie mam czasu na lazenie po punktach..a on mowi ze innego rozwiazania nie widzi mimo ze nie bylo pomylki z mojej strony i prosi o to abym ruszyl sie do nich..mowie ze w takim razie moze kiedys przyjde i rozlaczylem sie..30min pozniej dzwoni domnie i mowi ze ma dlamnie rozwiazanie i czy sie zgodze na opcje taka ze zglaszam uszkodzenie MODEMU !!! i oni podjada i wymiena na nowy ? lol WTF i ze za niego bede musial placic dzierzawe smieje sie do sluchawki i mowie ze dzierzawe to ja place jzu za ten wasz stary modem co zrywa mi polazcenie raz na 10-20-60min i nawet nie ma modemu WIFI..zgodzilem sie na jego warunki i mowi ze do 1h powinien umine byc..mamy poniedzialek juz ^^ czyli aktualne dzien pisania posta...dzwoine na infolnie kolo 13-14.info ze infolinia przeciazona ( nic nowego ) muzyczka..czekam..odzywa sie pan mowie mu ze w piatek byl kurier dostalem umowe , brak puszki, i ze pan p rzez telefon mowil mi ze internet bedzie dzialac z nowa predkoscia do 24h...slysze na to zglosilem usterke ze internet nie dziala..no to mowie mu ze zle mnie pan zrozumial zadnej usterki nie skladma i mowie jeszcze raz moj problem. kazal mi czekac. okolo 20min sluchalem tej.[beep]...muzyczki..wkoncu sie odzywa dziekuje za cierplowosc ale musi sie pan uzbroic w kolejna LOL i odzwonie do pana ... czekam na telefon..odbieram bla bla bla puszka zostanie do pana dostarczona kurierem do 3 dni w czyms jescze moge pomoc ? mysle WTF ? a co z ta nowa predkoscia pytam sie... a kurier jeszcze nie dostarzcyl umowy i napewno dzis albo jutro bedzie juz all dzialac...smieje sie i mowie tak jak 3 tyg jechal domnie z umowa tak bedzie wam ja odwozic ^^..podziekowalem i pozostaje mi tylko znow czekac....

 

Odrazu mowie tak nie chejtuje samej firmy...jesli chodzi o jakosc uslug nigdy nie narzekalem oprocz tutaj w opalenicy od ostatniego miesiaca..bo ciagle dzwonnieie ..sluchanie tych samych gadek..etc ok spoko rozumiem spalilo sie wma cos w opalenicy..ch.. ze na infolini nic nie wiedzieli ja konfigorowalem router podawal mi stare IP etc...co sie okazalo bylo zupelnie nowe inne. i dlaczego za kazdym razem odnosze wrazenie ze jestem [beep]EM dodam tez ze nie interesuje mine to ze wykupilscie firme TOSCA i wszelkie z tym problemy.

 

Za to interesuje mnie dlaczego w firmie macie pierwszych lepszych ludzi z ulici co nie maja zielonego pojecia o tym co robia ?

Dlaczego pracownicy dzwonia i mi wmawiaja jakies suchary po nie uprzedinm sprawdzeniu czego kolwiek na temat klienta etc ?

I dlaczego jest zupelnie inny cenik uslug w opalenicy niz na waszej stronie ? to jakis zart ? bo 1 raz sie z czyms takim spotkalem ?

I dlaczego od ponad roku moja kobieta ukochana { pozdrawiam ] musi placic dzierzawe za modem z epokoi lupanej, ktory nawet nie ma opcji WIFI ? ASMAX AR 804u ADSL Router

 

Mam nadzieje ze jakos sensownie i rzeczowo pan od inea na tym forum sie odniesie do tego, prosze tez nie pisac mi jakis bzdur ze jestem jakims ewenenemten w tym przypadku..bo na te lata co zwami jestem tyle akcji ? za kazdym razem inny pracownik....smiech i kpina....

 

Dodam ze jestem na granicy wytrzymalosci i szlak mnie trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennik Inea na stronie to cennik na ich standardową ofertę na HFC (zwykły koncentryk) i FTTH (światłowód). W Opalenicy jest bodajże ADSL czy VDSL. Inea kupuje dużo dziwnych małych i większych firm świadczących usługi w różnych technologiach, głównie po to, żeby odbić klientów i założyć własną sieć, ale do tego czasu często korzystają z tych wykupionych. Z tego co wiem to w tym roku będzie kładziony światłowód w Opalenicy i będziesz mógł skorzystać z ich normalnych cen.

 

PS Przestroga, Inea zmieniła ostatnio trochę politykę odnośnie montażu. Kiedyś w przypadku, gdy klient nie zgodził się na montaż z różnych powodów umowa była rozwiązywana. Teraz nie ma takiej możliwości i nie zgadzając się na montaż będzie (albo i już trzeba) płacić kary za rozwiązanie umowy! Jedynym wyjątkiem są umowy zawarte poza lokalem (call center, PH), z których można zrezygnować w ciągu 10 dni od ich zawarcia, czyli jak macie wątpliwą sytuację to lepiej zamówić usługi przez przedstawiciela lub call center i nalegać na szybki montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały usunięte w czasie "petardy" to jedynym rozsądnym ruchem Inei będzie ich przywrócenie bo nigdy wszyscy abonenci , ani nawet połowa z nich nie przejdą na nowe pakiety a więc nigdy Inea nie będzie mogła ich zupełnie usunąc bo wszyscy na starych pakietach odejdą. Już nic lepszego się nie można spodziewac. Ja nawet nie sądziłem , że Inea wpadnie na taki pomysł żeby te kanały o Rosji nam zaserwować w podwójnej wersji w HD. Nigdy mnie nie przestanie ta firma zadziwiać. No cóż , czekamy na TVP ABC jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem (chyba błąd) w apce ONLINE TV, możecie sprawdzić? Ustawiam nagrywanie np. na 19:00, po parunastu sekundach pojawia się to w dekoderze w liście oczekujących nagrań. Ale nie mogę usunąć zaprogramowanego nagrania w aplikacji? nie ma takiej opcji? Natomiast wchodząc przez dekoder można (anulowanie rezerwacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem przeciez. tylko ktos tu sugerował że tylko nowi powinni dostawac nowe kanaly a starzy nic

 

Bo prawdopodobnie tak miało to być i zauważ że tylko kanały w SUPER HD nie pojawiają się starych pakietach.

Nie wiem jak jest TVP SPORT HD czy trafił to starych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mają jeśli mają te pakiety w abonamencie. Nie wiem jak jest z TVP SPORT HD czy wszedł do któregoś ze starych pakietów pakietów wszedł (INEA MAX HD)? Jak w ub roku pojawiła się PETARDA to już była wiadomo że stara

 

oferta nie będzie rozwijana. Teraz czekamy aż się pojawi te kilkanaście kanałów :> może jednak nas zaskoczą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że "stary" ekskluzywny też dostanie TVP Sport HD?

 

TVP Sport HD również będzie dostępny dla starych Ekskluzywnych.

edit: dokładnie będą to stary Sport HD i Max HD, a tym samym stary Ekskluzywny + Sport Extra Hd i Super HD, a tym samym nowy Ekskluzywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez prawda , ale jednak niektore pozycje ktorych brak w inea dla kazdego z osobna maja jakas wartosc ... coz ... oby INEA przejzała wkońcu na oczy ;) ...

 

Ktore, dla kogo ... wiecej konkretow ... bo na razie widzimy festiwal nazw kanalow gdzie pewnie wiekszosc z Was nie zna dokladnie ramowki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...