Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku dniach życia nowego softu do ADB nie mogę potwierdzić jakiegoś spektakularnego wzrostu szybkości. Może jest odrobinę szybsza zmiana kanałów, ale nie zawsze i nadal zdarza się dekoderowi zamierać na kilka sekund.

Co do promocji "Wypróbuj HBO" - jest ona tylko dla podpisujących nową lojalkę. Wyjaśniam po tym , jak INEA.pl zamilkł na forum, na maila odpowiedziała mi Inea (mając moje dane). że mogę skorzystać i mam zadzwonić, a konsultant mnie spławił. Proponował podpisane nowej lojalki - tylko że 10zł zniżki na HBO zjadła by identyczna podwyżka za Super HD PVR a miałbym gratis ponad roczną lojalkę na HBO :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś powiedzieć, dlaczego od wczoraj giną nasze wpisy na tym forum? Co to za cenzura? Jak za czasów PRL-u. Rozumiem, że padają tu niewygodne pytania ale mamy chyba XXI wiek i swobodę wypowiedzi?

 

Może w końcu się przekonacie, że to nie nasza sprawka, skoro przez jakiś czas nie odwiedzaliśmy i nie byliśmy aktywni na forum :)

 

No niestety, mam podobne odczucia. Może minimalnie szybszy przy przełączaniu kanałów, ale ogólnie nadal jest do kitu.

 

Soft jest przede wszystkim stabilniejszy, działa nieco szybciej, do tego doszło trochę nowości 'od zaplecza' pozwalających na nowe funkcje - oczywiście wcześniej wspominana obsługa aplikacji mobilnych (tu start wyznaczony na 17 lutego) oraz aplikacje dostępne z poziomu dekodera.

 

Jeśli chodzi o kanały to w tej chwili możemy potwierdzić wcześniejsze info Family Sport HD (od Oszczędnego HD wzwyż) i Polsat News HD (tak samo). Prócz tego na tapecie jest jeszcze kilka innych spraw (w tym TVP Sport HD :) i rzecz jasna kanały z DVB-T), ale o tym kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inea.pl, skoro się pojawiłaś, to może ustosunkujesz się do metod działania waszych naganiaczy?

Tak, jak pisałem, dzwonił handlowiec z ofertą przedłuzeniową. Poprosiłem o ofertę via mail. Zgodził się. Do dziś jej nie mam.

Po tygodniu zadzwonił kolejny.

Na moje pytanie o mailową ofertę, odpowiedział, że nie mają mozliwości wysyłania ofert z powodów technicznych (sic!) - XXI wiek?

Prosiłem o telefon za pół godziny - byłem w drodze z pracy.

Pół godziny trwa do dziś od trzech dni.

KTO u was pracuje?

Sami gimnazjaliści? Nawet oferty nie potraficie normalnie przedstawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za inea.pl, bo on Ci prawdy w tym temacie nie napisze :D Inea bardzo się boi upubliczniania ofert, bo jakby Ci wysłali warunki oferty indywidualnej dla Ciebie, Ty byś to wydrukował, ktoś inny poszedłby z tym do punktu to zgodnie z prawem powinien dostać taką ofertę. Wiele firm tak robi, ale Inea ma chyba większego fioła niż inni, podobno pracownicy CC/Telemarketingu mają zakaz wysyłania czegokolwiek mailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że są rozliczani ze sprzedanych pakietów więc chcą załatwiać przez telefon. Jak wyślą, to zadzwonisz i kupisz u innego - żaden interes dla nich.

Inna rzecz, ze załatwiałem już kilka zmian ofert przez telefon i zawsze wszystko się zgadzało. Nikt mnie nie okłamał.

Natomiast mailem dostałem ostatnio mylną informację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, mnie najbardziej wkurza kręcenie i niesłowność.

Rozumiem, że w śmiesznych korporacjach są takie a nie inne procedury, ale po jakiego grzyba facet ściemnia, że wyśle, potem ściemnia, że zadzwoni za pół godziny...

To jest żenujące, bo pokazuje, ze inea, wbrew temu co chce, żeby o niej myślano, nie jest korporacją tylko zwykłą lokalna firemką z chorymi ambicjami (stadion) i wręcz tragiczną obsługą klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft jest przede wszystkim stabilniejszy, działa nieco szybciej, do tego doszło trochę nowości 'od zaplecza' pozwalających na nowe funkcje - oczywiście wcześniej wspominana obsługa aplikacji mobilnych (tu start wyznaczony na 17 lutego) oraz aplikacje dostępne z poziomu dekodera.

 

Jeśli chodzi o kanały to w tej chwili możemy potwierdzić wcześniejsze info Family Sport HD (od Oszczędnego HD wzwyż) i Polsat News HD (tak samo). Prócz tego na tapecie jest jeszcze kilka innych spraw (w tym TVP Sport HD :) i rzecz jasna kanały z DVB-T), ale o tym kiedy indziej.

 

INEA.pl nareszcie jesteś :-) proszę o informacje:

1. Czy chociaż w dwóch-trzech zdaniach o aplikacjach mobilnych, tzn.czy od 17 lutego wystartujecie ze wszystkimi platformami? Android,iOS,Windows? Czy będzie to płatna usługa?

2. Wiem narażę się kolegom (Mecenas1981, dzem) ale nie chodzi tu już nawet o wersję HD kanału TVP Sport ale dzięki tej wersji poprawi się jakość nadawania :-) czy jest jakakolwiek szansa na pojawienie się przed tym piątkiem? Zrobicie niespodziankę?

3. Rozumiem, że na 17 lutego szykujecie pewne nowości, czy będą też zmiany w pakietach?

4. Kiedy wreszcie nowa strona www? Była na ten temat mowa chyba ok.września 2013 (pojawienie się przyjaznej listy kanałów, np. w pdf?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle co dodawanie TVP Sport HD ze względu na fatalną jakość w wersji SD i to ,że kanały sportowe powinny być w HD , jest jak najbardziej zrozumiale , to nie rozumiem po co w ofercie ma być kanał Family Sport HD. Jest to kanał nie mający nic wspólnego ze sportem, dający same powtórki po kilka razy dziennie i przez cały tydzień. Taki pseudolifestylowy. Jak Inea chce żeby w ofercie był kanał lifestylowy ,to powinna przywrócić BBC Lifestyle , bo tam przynajmniej jest co oglądać. A jeśli chcę kanał sportowy to powinna dać kanał mający cokolwiek z nim wspólnego jak Extreme czy Sportklub. Chyba nikt nie zwrócił uwagę na ramówke tego kanału przed jego dodaniem. A wersja w HD to już totalne nieporozumienie . Taka zapchaj dziura. Zamiast dublować kanały i dawać bzdury lepiej poszerzyć oferte o kanały których nie ma. Bo brakuje naprawde wielu świetnych kanalów , które są w innych kablówkach. Czekam na Mango 24 HD , Edusat HD . TVS HD już jest, swoją drogą ciekawe po co w Wielkopolsce sląski kanał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

 

1. TVP Sport w HD od jutra :) W super HD.

2. Appka mobilna - tu wrócimy ze szczegółami bardzo wkrótce.

3. Strona www - tu się zmieniała koncepcja z nowej na odświeżoną, potem z odświeżonej na nową :) Nowa strona się już produkuje, ale kiedy skończy w tej chwili nie określimy.

4. Ofert mailem - pewnie sporo racji ma tu skylla1. Tu pewnie dużo zależy od kanału sprzedaży i sposobu rozliczeń, ale rzecz jasna, jeśli prośba o mail się pojawiła, to niezależnie od bezpośrednich korzyści, powinna się mailowa oferta pojawić. Chętnie wyjaśnimy takie sytuacje, jeśli podzielicie się szczegółami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko:

4. Ofert mailem - pewnie sporo racji ma tu skylla1. Tu pewnie dużo zależy od kanału sprzedaży i sposobu rozliczeń, ale rzecz jasna, jeśli prośba o mail się pojawiła, to niezależnie od bezpośrednich korzyści, powinna się mailowa oferta pojawić. Chętnie wyjaśnimy takie sytuacje, jeśli podzielicie się szczegółami.

Jakich jeszcze szczegółów potrzebujecie?

Przecież wszystko opisałem w dwóch postach.

Dodam, że do dziś, mimo obietnicy oddzwonienia za pół godziny, nikt się ze mną nie skontaktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. TVP Sport w HD od jutra :) W super HD.

 

Miłe zaskoczenie, że wyrobiliście się na 7.02. Oczywiście to nie tylko "zasługa" tutejszego forum i FB, podejrzewam że wiele osób w BOA i telefonicznie również dopytywało się o poprawę jakości tego kanału i o uruchomienie wersji HD. Fajnie by jeszcze było gdybyście potrafili częściej sami z siebie wyczuć potrzeby klienta bez takich usilnych nacisków z naszej strony ... i obyście teraz tylko nie spoczęli na laurach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...