Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/95892/polsat-n ... olska.html

Aż nie do wiary, że może pojawić się w dniu oficjalnego debiutu. No ale nie mówmy hop ......

 

A może spróbować dogadać się z Polsatem i wprowadzić do oferty Polsat Film HD oraz Polsat Crime and Invastigation i Polsat Food?

 

Kolejna informacja:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tv ... kablowkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienię trochę temat.

Dzwonił do mnie facet z inei.

Z szybkością karabinu maszynowego i manierą handlarza kołdrami i garnkami oznajmił, że niedługo kończy się moja umowa (wiem :mrgreen: ) i w związku z tym ma dla mnie super ofertę przedłużeniową.

Jako, że z tego marketingowego bełkotu niewiele do mnie docierało, grzecznie spytałem, czy może mi tę ofertę przesłać na maila.

Stwierdził, że oczywiście, że nie ma problemu. Upewnił się, że adres, na który przychodzą maile od inei to na pewno mój adres (przecież, gdyby tak nie było, to nie dostawałbym od nich maili, ale co tam - widocznie tak miał napisane w manualu).

No i minęły dwa dni.

I nic. Zero maila, zero telefonu czy zapoznałem się z oferta.

 

ineapl co ty na to?

Czy tak załatwiacie przedłużanie umowy?

Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień to sobie mogą wysyłać :mrgreen:

Na Berdyczów.

Wiem, że moje comiesięczne 200zł różnicy im nie robi ale nadal jestem dumny z tego, że gdy odchodziłem poprzednim razem, to pozbawiłem ich znacznie większej ilości klientów. I potencjalnych, i tych, którzy odeszli :)

Mam tę przyjemność, że z racji wykonywanej pracy ludzie często pytają się mnie o wybór operatora netu. Z czystym sumieniem odradzałem ineę :jupi:

Niestety musiałem do inei wrócić, ale widzę, że powrót był nieudany i więcej razy próbować chyba nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslij poleconym - a jak zadzwonia to wysłuchaj i zapytaj ile daja za marnowanie twojego czasu na rozmowe z nimi... ja zawsze tak mowie - ze ja biore za godzine pracy 110pln wiec kwadrans ktory im poswiecam na rozmowe o niczym kosztuje u mnie 1/4 z 110... prosze o przelew i kolejny telefon... jeszcze nikt nie zaplacil ale tez 2 raz nie zadzwonił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się może wypowiem na temat Family Sport. Obejrzałem jeden program na ich antenie. Zauważyłem, że dokładnie ( nie inny odcinek) był pokazywany codziennie przez kilka następnich dni. To samo z innymi programami, dzień w dzień to samo, te same odcinki powtarzają. Jak zwykle Inea jak już coś doda, to nie to czego brakuje , tylko totalny badziew.

I kanał ma na pewno większą oglądalnośc od Extreme Sports Channel , które podobno dlatego wyleciało..

Nic tylko pogratulować :brawo::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zaglada, ale glownie jest na stronie inei, po tym jak przyłączyli tesat, to dostala czkawki.

przyłączyli tesat, ale się do tego dobrze nie przygotowali, myśleli ze będzie pstryk, ...pstryk, a tu klopotow sporo.

aboneci tesatu wielce rozczarowani, tym do czego my się trochę przyzwyczailismy.

dziś szybkość internetu 50% zadeklarowanej, chyba ida podtopy.

 

choć bardzo bym pragnal by nas odwiedzal, pomagal, komunikowal o zmianach, zamierzeniach firmy która reprezentuje.

ale mam prawo pomazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...