Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Na Piątkowie działa również Inotel który od chyba dwóch albo trzech lat należy do Inei i ma zupełnie inne ceny w porównaniu do niej.Oczywiście niższe.Dzieje się tak tylko dlatego że jest konkurencja w postaci E&W i pies z kulawą nogą nie zdecydowałby się mając wybór przejść do nich gdyby mieli takie ceny jak spółka matka.

Po kupnie jakoś zaraz Inea zlikwidowała Tesat a na Piątkowie Inotel nadal działa jak osobna firma.

 

Inea rozlazła się po Poznaniu jak stonka i ma gdzieś klientów,którzy w większości są na nią skazani.W normalnej firmie po okresie promocyjnym podwyższonym do dwóch lat umowa przechodzi na tych samych warunkach finansowych na czas nieokreślony ale nie u nich.Inne nieetyczne zachowania to dwumiesięczny okres wypowiedzenia a nie zwyczajowy miesiąc,możliwość rezygnacji dopiero po siedmiu dniach a nie w momencie podpisywania umowy o jakąś ochronę z której i tak wiem że nie będę korzystał,jakieś dodatkowe pakiety za zero złotych na dwa miesiące,przechodzące o ile przegapimy okres wypowiedzenia automatycznie na następne dwanaście miesięcy,reklama na pierwszej stronie wprowadzająca w błąd odnośnie ceny trójpaka i jeszcze kilka innych rzeczy.

To wszystko robi firma która jak sama pisze na swojej stronie dba o etykę w biznesie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do inea :read: wlaczcie power tv do super hd,a nie w jakiesc stare pakiety ktorych juz dawno nie mozna wlaczyc ,to co wy robicie to jest skandal ............zachowujecie sie jakby wasza firma nie miala dyrektora,kierownika czy kogos kto ma pojecie o zarzadzaniu ,po co robiliscie super hd jak dodajecie nowe kanaly do starych pakietow,brak logiki i myslenia,pozdrawiam :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testuje i wszystko działa... mozna wybierac audycje do nagrania ze swojego pakietu i ogladac go rowniez on-line przez www - jakos swietna np ng w hd wyglada imponujaco

przy wyborze nagrywania zdalnego pojawia sie [R] pewnie od słowa remote...

jedyny minus to to ze nie działa przez safari na ios ale ma byc apka oddzielna wiec...

 

mysle ze kwestja kilku tygodni (2-4) zeby udostepnili bo w mailu było ze wysyłaja juz ostatnia bete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam (: piszę z problemem który mnie nęka od początku pojawienia się u mnie internetu od inei- niewidoczna siecia WiFi (panowie z pomocy techicznej kazali mi zresetować router (sic!))

Mam Cisco (modemo-router?) EPC3925 i laptop toshiba satellite c855-1QD na windows 8 (nie wiem co jest tu większym minusem)

Kwestia jest taka, że od pojawenia się tego urządzenia laptop nie widzi sieci (internet działa tylko po kablu) mimo, że cudze laptopy widzą moją siec i mogą się zalgować używając nazwy i hasła które zmodyfkowałam w ustawieniach routera. Na moim laptopie po kablu jednak sieć nazywa się tak jak na routerze od inei, te ostatnie tam cyferki, a nie jako nazwa sieci

nie mogę też zalogować się ponownie do ustawień routera, odrzuca każde hasło, nie chce się zresetować, nie działa ani moje hasło które ustawiłam na niego, ani to z pudełka, fabryczne.

Mam najnowsze sterowniki do wszystkiego co się da a mimo to, laptop nie widzi tej sieci ( nie ma tego problemu z innymi sieciami poza tą jedyną, ineowską).

Gdy miałam windows 8.1 to magicznie odnalazł tę sieć, jednak system wymusił na mnie przywrócenie ustawień fabrycznych co cofnęło mnie znów do windows 8 bez patcha i niestety 8.1 wgrać sie nijak nie chce na powrót na komputer.

Jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł - błagam o pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...