Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy była mowa o goście że miał byc? Inea odpowiada tylko na to co wygodne. Wiele osób tu pisze że jakiś tam kanał jest niepotrzebny a zamiast kanału który się będzie dublowal wolę kanał którego wogóle w ofercie nie ma choćby superstacje. Inea tu nic nie wnosi czego byśmy nie wiedzieli o nowym kanale ktoś z zewnątrz wcześniej powie niż inea . A jeśli coś inea powie to trzeba to brać przez żart tak jak softem tyle już terminów było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dodzwonił sie ktos z inea do mnie w sprawie prezentu

 

prezent wyglada tak ze wszystko odblokowane tak jak w pakiecie za 149 pln z netem 100

do tego prezent - 30 pln. umowa na rok. ale chciałem przed wyrazeniem zgodny zapoznac sie jakos z umowa - ale usłyszałem ze nie ma takiej mozliwosci - albo sie zgadzam przez tel albo prezentu nie bedzie - wiec podziekowałem. dopytałem czy w siedzibie znaczy w bok moge sie z taka umowa zapoznac - tez nie było takiej mozliwosci

 

strasznie to dziwne jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa wg pani jest taka sama jak w pakiecie za 149 pln tylko ze ma ten bonus - czyli jest taka sama ale inna

jesli ktos z inea ma watpilowosc to prosze o sprawdzenie rozmowy z soboty z godziny 14:00 +/- 3 minuty.

 

wiem ze cos o hbo tez było w tym prezencie ale mi chodziło o zmniejszenie kwoty wiec pakiet hbo w takim przypadku sie nie sprawdził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak "podpisywałem" nową umowę przez telefon to sobie rozpisałem na kartce co dokładnie mi oferują i dokładnie za ile - każda pozycja wyszczególniona i jak długo, na końcu zapytałem ile wyjdzie końcowy rachunek. Umowa przesłana pocztą i była zgodna z tym co było w rozmowie telefonicznej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja już w sumie nie mam siły i ochoty na oczekiwanie aktualizacji do ADB z HDD do końca grudnia mam umowe na C+ jutro zadzwonie do INEA i zobaczymy co mi zaproponują :read: jestem po wstępnym kontakcie z Maverick i całkiem możliwe że jeszcze przed świętami zmienię operatora. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2015 :)

 

aplikacja calkiem spoko , tylko nie czaje czemu nie mam dostepu do kanalow ktore mam w swoim abonamencie ... i pokazuja ze mam zwiekszyc zmienic abonament ... WTF

 

Nie jest to jeszcze ostateczna wersja aplikacji, stąd mogą się pojawiać jeszcze drobne błędy.

 

dzis dodzwonił sie ktos z inea do mnie w sprawie prezentu

 

prezent wyglada tak ze wszystko odblokowane tak jak w pakiecie za 149 pln z netem 100

do tego prezent - 30 pln. umowa na rok. ale chciałem przed wyrazeniem zgodny zapoznac sie jakos z umowa - ale usłyszałem ze nie ma takiej mozliwosci - albo sie zgadzam przez tel albo prezentu nie bedzie - wiec podziekowałem. dopytałem czy w siedzibie znaczy w bok moge sie z taka umowa zapoznac - tez nie było takiej mozliwosci

 

strasznie to dziwne jak dla mnie

 

To nie jest dziwne, zawieranie umowy na odległość, w tym drogą telefoniczną polega właśnie na przedstawieniu najważniejszych warunków w ten sposób. Wszystkie warunki powinny być przedstawione jasno i przejrzyście, tak żeby nie było wątpliwości na co klient wyraża zgodę. Dodatkowym zabezpieczeniem dla klienta jest w tym wypadku możliwość odstąpienia od umowy (np. po otrzymaniu papierowej wersji) w ciągu 10 dni od dnia zawarcia umowy.

 

Tak j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...