Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A jednak są sieci kablowe, które mogą z pewnym wyprzedzeniem podać informacje o włączeniu nowych kanałów, o czym to świadczy? O szacunku względem swoich abonentów

http://media2.pl/media/107835-6-nowych- ... ly-HD.html

 

Co jak co, ale według mnie TOYA to się kablowa na wysokim poziomie, są u nich wszystkie kanały których tu brak i to za o wiele mniejszą cene :) Aż szkoda ,że jej w Poznaniu nie ma. Inea jej poziomu niestety nie osiągnie pewnie nigdy, nawet nie ma co porównywać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA_PL czy to prawda że będą od poniedziałku wydawane nowe dekodery ADB3831CD?? A za kilka tygodni te same modele tylko z PVR??

 

Skąd masz takie info. odnośnie nowych dekoderów ?

 

Od dobrego znajomego :brawo:

Ciekaw jestem tylko czy INEA_PL potwierdzi, czy mój znajomy zrobił mnie w konia.

Dekoder to podobno ADB 3831CD oraz wersja z nagrywarką ADB 3831CDX, która ma pojawić się nieco później. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś o to już kiedyś pytał ale czemu INEA tak bardzo ogranicza funkcjonalność Panelu Administracyjnego modemów cisco? I czy są w ogóle plany aby znieść te bezsensowne blokady? Co takiego strasznego jest np w możliwości zobaczenia przykładowo mocy na konkretnych kanałach? Albo w możliwości konfiguracji kontroli rodzicielskiej? To są tylko te najbardziej banalne przykłady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos probowal zrobic ze softem w abd??

czytalem troche o tym i widze ze ludziki zza wschodniej granicy ogarniaja dobrze temat wiec moze ktos cos experymentował??

udalo mi sie podpiac dekoder pod ruter ale po za pingami nic nie moge ogarnac... moze ktos ma jakas apke zeby dostac sie do "srodka" tego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos probowal zrobic ze softem w abd??

czytalem troche o tym i widze ze ludziki zza wschodniej granicy ogarniaja dobrze temat wiec moze ktos cos experymentował??

udalo mi sie podpiac dekoder pod ruter ale po za pingami nic nie moge ogarnac... moze ktos ma jakas apke zeby dostac sie do "srodka" tego sprzetu

chcesz płacić karę za "nieodpowiednie użycie dekodera"? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDEA dla INEA już ponad 2 miesiące i już 7 kanałów (pomysłów) odrzucone. Ciekawe kiedy coś IDEA dla INEA nam przyniesie zmian jeśli chodzi o telewizję.

 

Pisałem już wcześniej, że ta IDEA to kolejny głupawy wymysł (nawet nie warto pisać, że to pomysł) Inei. Tu piszą, że cała ta IDEA jest jeszcze w fazie testów i dopiero jak ruszą pełną parą to nagłośnią temat i będzie więcej użytkowników. Skoro jednak to dopiero rozruch, to po co odrzucają najciekawsze propozycje na samym starcie? Kpina z abonenta po prostu! Na FB Inei jest forum i tematy "JAKICH KANAŁOW BRAKUJE W INEI????" oraz "ROZWÓJ USŁUG I ZASIĘGU INEA – POMYSŁY, SUGESTIE" i większość naszych propozycji przewija się tam już od DWÓCH LAT i pewnie będzie wałkowana kolejne lata a i tak do Inei nie zawita. Niby kontakt z abonentami jest, niby nas wysłu[beep]ą, ale i tak nas mają w (i tu brakuje odpowiedniego emotikona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem do multiroomu. Strasznie się nagrzewał (w stanie czuwania nawet był gorący) więc go wymieniłam ale kanały działały bez zastrzeżeń. Od czasu wymiany cały czas pojawia mi się informacja o braku sygnału. Dzwoniłam wielokrotnie na infolinie i trzymałam dekoder uruchomiony na kanale kodowanym przez 40 minut co nie przyniosło skutków. Pan z infolinii poinformował mnie że pewnie z kablami od sygnału jest coś nie tak a oni tego sprawdzić nie mają zamiaru bo to nie ich kable. i tak pozbyłam się multiroomu. Czy ktoś miał/ma taki problem? Jakieś sugestie jak go rozwiązać?;) Może bym musiała tylko coś wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...