Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na jakiej częstotliwości i jakiej modulacji jest TLC HD? Ustawianie kanałów w module CAM to masakra. W przypadku telewizorów Samsung można co prawda wykorzystać aplikację SamsChannelEditor, ale i tak jest to kosmicznie nieergonomiczne :cry:

Z góry dziękuję za info i częstotliwości TLC HD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do inea lub osob czytajacych to forum..........mam modul cam i przy kazdym dodaniu przez inea nowych kanalow nie mam ich w spisie, dopiero kiedy przeskanuje tv automatycznie pokazuje mi nowe kanaly kasujac niestety przy tym moja liste ulubionych co za tym idzie musze od nowa ukladac kanaly ...........czy jest sposob aby to dreczace ustawianie ominac czy niestety ale musze od nowa ulubione sobie ukladac.......w dekoderach tego problemu nie bylo,bo nawet przy szukaniu kanalow automatycznie nie kasowalo listy ulubionych...........

 

W moich Sharpie w ustawieniach mam: wyszukiwanie w trybie oczekiwania i mam ustawione: zał. z chwilą wyłączenia tv wyszukuje całe pasmo i dodaje nowe kanały, które umieszcza mi na końcu listy. Wtedy mogę je dodawać w miejsce,które chcę. Np. TLC HD pojawił się na ostatniej pozycji czyli 218, a ja go przesunąłem na poz.87 i cała lista ulubionych pozostaje :)

 

Witam,

na jakiej częstotliwości i jakiej modulacji jest TLC HD? Ustawianie kanałów w module CAM to masakra. W przypadku telewizorów Samsung można co prawda wykorzystać aplikację SamsChannelEditor, ale i tak jest to kosmicznie nieergonomiczne :cry:

Z góry dziękuję za info i częstotliwości TLC HD!

 

850.000 kHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich Sharpie w ustawieniach mam: wyszukiwanie w trybie oczekiwania i mam ustawione: zał. z chwilą wyłączenia tv wyszukuje całe pasmo i dodaje nowe kanały, które umieszcza mi na końcu listy. Wtedy mogę je dodawać w miejsce,które chcę. Np. TLC HD pojawił się na ostatniej pozycji czyli 218, a ja go przesunąłem na poz.87 i cała lista ulubionych pozostaje :)

 

850.000 kHz

 

Wielkie dzięki andi :beer: . Zazdroszczę funkcjonalności Twojego Sharpa...Niestety w moim Samsungu, aby nie "zdemolować" ustawień wszystkich kanałów, gdy pojawiają się nowe kanały - ratuję się skanowaniem wybranej częstotliwości i ustawiam na nowo wówczas tylko te, które są tam nadawane (zawsze to mniej, niż ponad 80 szt. :wink: ).

 

Co do postu skylla1 i opinii dot. TLC HD - cóż, jak ktoś napisał - są "wyższe instancje", które to oglądają - w moim przypadku małżonka :) Są tam nadawane jakieś programy kulinarne (coś chyba jak Master Chef?). Nie ukrywam, że jej kibicuję, bo zawsze coś tam smacznego podpatrzy i mnie uraczy :brawo:8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W związku z tym iż połączenie z konsultantami INEI graniczy dzisiaj z cudem pozwolę sobie zasięgnąć porady tutaj: Dzisiaj udało mi się wymienić archaiczny modem ethernetowy Cisco na nowego ( ? ) Thompsona. Niestety po podłączeniu okazało się, że prędkość spadła do poziomu mniej więcej 1/3 tej deklarowanej. Ponadto ( co porządnie mnie zirytowało ) funkcja WiFi najwyczajniej w świecie nie działa. Żadne z urządzeń, które usiłowałem podłączyć bezprzewodowo nie znalazło sieci. W związku z tym mam pytanie. W jaki sposób mogę dostać się do panelu konfiguracyjnego tego cudu techniki ? Standardowe 192.168.0.1 nie działa. Z góry dziękuję za wszelkie cenne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

1. czy w tv samsung ue32c6500 da rade zainstalować moduł CAM od Inei (jeżeli ktoś ma zainstalowany, prosiłbym o odpowiedź)

:D

 

Mam taki sam telewizor tylko że 37 cali i moduł CAM sprawdza się bardzo dobrze, niema problemów z epg jak w niektórych telewizorach. Wcześniej miałem dekoder z INEI i strasznie mulił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki @piottr za odpowiedź :brawo:

sprawe poprawnego działania modułu na moim tv mam załatwioną.

 

to teraz reasumując:

biorę moduł do odbioru cyfrowego pakietu Standard HD na samsungu a odbiór kanałów analogowych zgodnych z tą listą https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AovZ0LapF0dedG5BSjNDWl9tSkxJdlctbUhKazRrOWc#gid=0 moi teściowie na swoim tv Daewoo odbierają za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

 

to teraz reasumując:

biorę moduł do odbioru cyfrowego pakietu Standard HD na samsungu a odbiór kanałów analogowych zgodnych z tą listą https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AovZ0LapF0dedG5BSjNDWl9tSkxJdlctbUhKazRrOWc#gid=0 moi teściowie na swoim tv Daewoo odbierają za darmo?

 

U mnie możesz pobierać aktualizowane listy kanałów prawie na bieżąco, w różnych plikach.

 

Poniżej masz plik w Wordzie z pozostałymi linkami.

http://www.gg.pl/dysk/slNQ-Q-nCQ8Ls1NQ- ... 3%93W.docx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym starym tv nie ma co dopłacać za multiroom, tym bardziej jak chcesz tani pakiet na główny tv.

No i o takie rozwiązanie mi chodziło :D

Co do starego tv - teściowie to osoby w podeszłym wieku, ciężko ich namówić na zmiane. He he, pakiet może i tani ale kilka kanałów z dokumentem ma a takie teść lubi oglądać.

 

Jeszcze raz, dzięki Panowie za pomoc :) szczególnie @michalx1974 za zaktualizowaną i przejrzystą liste kanałów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec nowości inea zapadnie teraz w sen który potrwa do kolejnej petardy i podniesienia cen

 

Nie planujemy w najbliższym czasie podnoszenia cen.

 

Nie, jeszcze w międzyczasie dodadzą Lech TV i wtedy będzie koniec nowości :lol2:

 

Aż ciężko skomentować. Najlepiej przeczekać tygodnie, jak są dodawane nowości, poszerzany dostęp do innych kanałów, dodawany multiroom za free czy obniżane ceny pakietu z PVR tylko po to żeby napisać "ale teraz to już nic nie będzie (no, po za Lech TV)". Doprawdy lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem Ci droga Ineo podziękować, że dotrzymałaś słowa i po zakończeniu promocji Canal+ w eBOA jest cena jaką obiecałaś. :brawo: Strasznie się bałem że coś się nie sprawdzi, że będę musiał reklamować, dzwonić,pisać a tu taka niespodzianka. Naprawdę bardzo, bardzo dziękuję i już złego słowa nie powiem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze w międzyczasie dodadzą Lech TV i wtedy będzie koniec nowości :lol2:

 

Aż ciężko skomentować. Najlepiej przeczekać tygodnie, jak są dodawane nowości, poszerzany dostęp do innych kanałów, dodawany multiroom za free czy obniżane ceny pakietu z PVR tylko po to żeby napisać "ale teraz to już nic nie będzie (no, po za Lech TV)". Doprawdy lol.

 

Naprawdę jest to strasznie irytujące. Jak nie mają powodów, wymyślą coś poj....ego żeby się doczepić. Nie wiem czy dodaje im to męskości, pewności siebie za klawiaturą, czy robią to dlatego, że większość się czepia, czy robią to dlatego, że zrobiło im się łyso jak inea dała od siebie (obstawiali, że nie dołączycie progamów, a tu są i jeszcze nie trzeba za to płacić - i co tu teraz napisać). Ludzie co dzień, będziecie mieli nowy kanał tak jak robią to inne platformy :lol: . Ja uważam akurat że przejście z wersji SD na HD daję ogromną przyjemność z oglądania i prosiłbym o jak najwięcej takich akcji kosztem słabych kanałów. Ale jak wiadomo każdy kanał ma swojego odbiorce i to co jedni uważają za rzecz zbędną dla innych będzie ogromnym plusem. Wiec co nas obchodzi czy lubisz kanał TLC (przykładowo) czy nie. Jak każdy miałby pisać o tym że lubi ten program a ten można wyrzucić to wątek miałby już dwa razy tyle stron i nic sensownego nie wnosił. Ludzie miejcie trochę trzeźwego spojrzenia na wszystko a nie róbcie tutaj syfu poprzez własne widzimisię.

 

Kontra użytkownika kunkore "mistrzostwo", nie wymyśliłbym większego idiotyzmu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...