Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może czym się różni "stara" oferta telewizyjna od "nowej" (oprócz braku kanałów AXN) ?

 

Ewentualnie ma ktoś tekstową listę starych i nowych kanałów.

 

Pobierz sobie moją listę kanałów z INEI

 

http://www.gg.pl/dysk/Khlnvxp3cFcLKxlnv ... 20INEI.pdf

 

lub

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

Tam sobie porównasz. One są aktualizowane jak tylko następują zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powiedzcie mi czy na waszych dekoderach (PVR) występuje ten sam problem co u mnie, od jakiegoś już czasu dekoder kiepsko reaguje na polecenia z pilota i konczy sie to tym że chce zmienić program a dekoder nie reaguje zupełnie tak jak by baterie sie skonczyly w pilocie powtarzam czynność kilka razy i nic a po chwili hurtowo poleci 5-6 programów!!!!! tak samo jest u mojego teścia.

Jak to wygląda u was?

To samo u mnie!

 

U mnie podobnie... szczególnie zaraz po włączeniu... z 15 sekund nie reaguje na nic... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze to jest zbieg okoliczności. Trochę nam ekstremalna pogoda dała w kość, awarie prądu... ale też nie bez powodu przeprowadzamy akcję wymiany starych modemów, które są oparte na starych technologiach i trochę nam robią teraz krecią robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś opisywałem swoje problemy z ADB (bez hdd) i jego pilotami, sytuacja była dramatycznie chora, nie szło normalnie obsługiwać tych sprzętów. Wybranie VOD i choćby jednym kliku pilotem w menu VOD kończyło się 100% power off, przełączanie pilotem ch+ zwykle kończyło się 2-ma lub 3-ma kanałami w górę, a nie jednym, tak samo ch-, przy czym przy przełączaniu kanałów często miał power off sam z siebie! Wymiana na inny model nie zmieniła absolutnie nic, instalacja była sprawdzana, wszystko ok.

Miałem tego dość włącznie z drożyzną za TV, dlatego od ponad pół roku mam tv-sat z tunerem vu+ ultimo i poprzednie problemy poszły w zapomnienie, nie mówiąc o absolutnej wolności jaka mnie ogarnęła po zmianie dvb-c na dvb-s :)

Jednego nie mogę zarzucić Inei - internet stacjonarny, który chodzi wg mnie stabilnie i awarie zdarzają się relatywnie rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#Gaspar, internet stabilny, ale gdy chodzi o szczegoly to klapa.

 

niedługo mina 2 miesiące jak zglosilem usterke /internet/, a ona się ma dobrze

 

jak była, tak jest :brawo::brawo: , można powiedzieć ze specjaliści it tez się maja dobrze. :brawo::brawo::brawo:

 

probowalem wlaczyc w to nasza inee z formu, ale bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA

Czy mogę prosić o oficjalny komunikat, co się dzieje z dekoderami ADB PVR? Od kilkudziesięciu dni praca z tym dekoderem jest strasznie uciążliwa, zawieszenia, spowolnienia, resetowania. Dzisiaj np. zawiesił się na 15 min !!!!!!!! Co się dzieje? I proszę o konkretną odpowiedź a nie jak zwykle, że problem występuje tylko u kilku użytkowników tego forum a u innych wszystko jest w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...