Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie miałeś poprzednio wykupiony pakiet w którym były i zrezygnowałeś.

 

Nie mialem nigdy wczesniej tych kanalow. Od 1 kwietnia mam 2pak z pakietem Standard HD bez wykupionych dodatkowych opcji na canal+ i hbo.

 

A nawet jesli poprzednio mialbym pakiet z tymi kanalami to przeciez i tak powinny zostac wygaszone. Czy inea ma jakas inna polityke?

 

 

Nie raz robią takie promocje dla abonenta - może się namyśli i dokupi jeszcze jakiś pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam przeczucie ze to polinik pisze z innego konta;p

nie Z innego tylko z tableta puki Co TVP HD i NGHD NG WILD HD mam w SUPER HD i jestem bardzo zadowolony pytałem się czy NGHD i NG Wild HD powrÓci do oferty i otrzymałem odpowiedz ze nie tak samo z fox Life inea zrezygnowała z tych programów definitywnie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego magazynu abonenta w Winogradzkiej Telewizji Kablowej wynika, że cała paczka Canal+ [6 programów] będzie u nich w wersji SD kosztować 32,50zł a w wersji HD 43,00zł. Co ciekawe są to ceny standardowe. Ponadto aby kupić ten pakiet wystarczy mieć pakiet pośredni za 16,00zł. Zatem w tańszej wersji z pakietu Canal+ można korzystać na Winogradach za kwotę poniżej 50zł. Chyba powinniśmy spytać się Inei dlaczego u nich opłata standardowa to 69,00zł i dlaczego trzeba najpierw kupić pakiet Standard HD za 54,90zł aby móc skorzystać z pakietu Canal+ Platinum za 49,00zł [rzekomo w promocji]. Efekt jest taki, że kto chce mieć pełen pakiet Canal+ w Inea to musi zapłacić minimum 103,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuje się ktoś co z meczem pucharu davisa na canal plus? Podobno jest dodatkowy kanał cplus sport2 na te mecze, ale my nie mamy dostępu,. jedynie abonenci nc+? Czy to prawda? Bo ewidentnie wynikałoby z tego, że jednak nie wszystko dla "kablówkowiczów".... Może Inea.pl się wypowie, bo dawno już nic nie pisała...

@polinik18

u mnie canal plus film hd działa elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem pliki z listami - można pobierać.

 

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

 

lub

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

i Lista

 

http://www.gg.pl/dysk/R-ErLt6Fy7kLRuErL ... 0INEI.docx

 

 

wersja PDF

 

http://www.gg.pl/dysk/Khlnvxp3cFcLKxlnv ... 20INEI.pdf

 

Jeśli coś przeoczyłem piszcie na maila michalx1974@tlen.pl w końcu to amatorskie wykonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kilka odpowiedzi :)

 

Witam.

Czy przy zakupie superhd można przenieść numer tel stacjonarnego z to?

 

Pozdrawiam

 

Istnieje możliwość przeniesienia zarówno przy zakupie SUPER HD, jak i bez tego.

 

czy posiadając pakiet canal+ abonenci w inea uzyskają dostęp do nc+GO?

 

Nie

 

Canal+na zyczenie przestaje istniec.

 

Czekamy na informację od nadawcy, co z tym "fantem" dalej będzie. Z naszej strony, chcemy udostępniać treści "na życzenie" Abonentom. Będziemy informować, jeśli będzie coś więcej wiadomo.

 

Rozumiem, że tylko przez internet premiera pierwszego odcinka 3 sezonu ? i to wsio ?

 

To już zależy od planów HBO, na ten moment mamy informację o odkodowanym pierwszym odcinku.

 

Na stronie polski-tenis.pl znalazłem taką oto informację: "Canal+ w najbliższy weekend pokaże dwa spotkania Pucharu Davisa. Mecz Polski z RPA - z areny Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze - będzie transmitowany na kanale 36 platformy NC+." Wcześniej ktoś już tutaj poruszał tę kwestię, ale nie było jednoznacznej odpowiedzi, zatem zapytam ponownie - co z tymi kanałami, które będą uruchamiane na specjalne okazje? Będą udostępniane w kablówkach? Posiadając pełny pakiet C+ oczekiwałbym pełnej oferty programowej.

 

Witam, orientuje się ktoś co z meczem pucharu davisa na canal plus? Podobno jest dodatkowy kanał cplus sport2 na te mecze, ale my nie mamy dostępu,. jedynie abonenci nc+? Czy to prawda? Bo ewidentnie wynikałoby z tego, że jednak nie wszystko dla "kablówkowiczów".... Może Inea.pl się wypowie, bo dawno już nic nie pisała...

 

Zależy nam na tym, aby mieć dostęp do wszystkich kanałów CANAL+

Rozmawiamy z nadawcą, ale na tę weekendową transmisję to nie zdążymy Jeszcze trochę rozmowy potrwają (domyślacie się, jak teraz wygląda sytuacja w nc+..)

 

Nowa paczka c+ działa tak jak powinna, brakuje jeszcze EPG na nie ktorych kanalach.

 

EPG jest w trakcie poprawiania, może nawet w momencie pisania jest już ok :)

 

Pytanie do INEA.PL

 

Jaka jest szansa na to, że aby kupić pakiet canal plus będzie można wybrać niższą taryfę tv niż standard HD?

Jest to troche nie fair aby mieć jedno trzeba dużo więcej płacić za drugie...

 

Canal + można dokupić do dowolnego pakietu TV cyfrowej - nawet do Oszczędnego. Tylko wtedy nie odbiera się programów HD a jedynie SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że użytkownik pakietu oszczędnego HD, chcąc dokupić 1 z 3 nowych pakietów c+ hd może skorzystać tylko z opcji SD ? Użytkownik ma dekoder od operatora HD, ma TV full hd, ale ktoś w regulaminie blokuje mu wykorzystywanie narzędzi jakie posiada i za które płaci. Proszę niech mi ten zapis ktoś racjonalnie wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEA.PL

 

Jaka jest szansa na to, że aby kupić pakiet canal plus będzie można wybrać niższą taryfę tv niż standard HD?

Jest to troche nie fair aby mieć jedno trzeba dużo więcej płacić za drugie...

 

Canal + można dokupić do dowolnego pakietu TV cyfrowej - nawet do Oszczędnego. Tylko wtedy nie odbiera się programów HD a jedynie SD

 

Nie rozumiem, przecież jest pakiet Oszczędny HD, to dlaczego dostęp do paczki C+ jest tylko w wersji SD?!?

 

Będąc przy pakiecie Oszczędnym HD, czy są jakieś plany zmian jeśli chodzi o pakiet minimalny? Porównując zawartość Oszczędnego HD i jego cenę w porównaniu z ogólnie dostępnymi kanałami w DVB-T, cena wydaje się być mało konkurencyjna. Czy są planowane zmiany jeśli chodzi o pakiet tv "minimalny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam problem z połączeniem z serwerem ftp, korzystam z sieci inea wimax , mam podłączony router 8level ustawiony standardowo , połączenie konfiguruje przez total commander ale cały czas wyskakuje błąd z połączeniem , konsultowałem się z pomocą techniczną z inea ale wszystko mam dobrze poustawiane login,hasło, adres ftp prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do INEA.PL

 

Jaka jest szansa na to, że aby kupić pakiet canal plus będzie można wybrać niższą taryfę tv niż standard HD?

Jest to troche nie fair aby mieć jedno trzeba dużo więcej płacić za drugie...

 

Canal + można dokupić do dowolnego pakietu TV cyfrowej - nawet do Oszczędnego. Tylko wtedy nie odbiera się programów HD a jedynie SD

 

no ale skoro pakiet oszczedny ma w swojej nazwie HD to dlaczego płacąc za pakiet canal + mogę mieć tylko SD?? nie znam się technicznie jak to wygląda ale gadanie o jakiś częstotliwościach jest poronione - mam w tym pakiecie parę kanałów HD wiec co to za problem udostępnić te canal + ? a może ktoś pomyśli i przeniesie je na niższe częstotliwości jeżeli o to chodzi?

 

Inea proszę o jasną odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...