Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jesteśmy w posiadaniu: c+, c+film, c+sport, c+gol, c+weekend, c+3d, a ma się pojawić: c+, c+film, c+film2, c+family, c+family2, c+sport,

jednego jestem pewien: c+gol, c+weekend, c+3d muszą nam zamienić na c+film2, c+family, c+family2, więc suma sumarów nie powiniśmy byś stratni.

Nie znam przepisów, być może mogą nam te kanały wyłączyć, a my będziemy mieli prawo do rezygnacji bez podania przyczyny.

Jak myślicie, jak zachowa się w tej kwestii nasz operator inea ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ma również problem z dodaniem kanałów z oferty platformy n tłumacząc trudności procesem łączenia n-ki z Cyfrą+. Tylko czemu np Vectra nie ma takich problemów i właśnie włączyła do swojej oferty TVN24 HD? Nasz operator zawsze ma pod górkę a my razem z nim.

 

Po takich komentarzach naprawdę odchodzi ochota na jakikolwiek dzielenie się informacjami. Krótko - wnioski, jakie wyciągasz nijak mają się do rzeczywistości. Rozmowy z 'n' były o zupełnie innych kanałach i wybacz, ale nie mamy wpływu na to, że po kilkutygodniowych, konkretnych rozmowach nadawca postanawia, że kanały jednak znikną.

 

:lol2::lol2::lol2: INEApl nieźle potrafisz rozbawić swoimi postami! Nie dąsaj się jak dziecko tylko rzetelnie informuj o poczynaniach swojej firmy skoro pojawiasz się na tym forum czy na FB. Parafrazując Twoją odpowiedź "po takich ineowych petardach naprawdę odchodzi ochota na jakiekolwiek płacenie abonamentu takiemu operatorowi". Ruszyło się coś wreszcie w temacie nc+, więc zobaczymy.

Wracając INEApl do Twojej obecności na tym forum (ponad roczny staż) i na FB (prawie dwuletnia obecność) jakie wyciągacie wnioski z możliwości kontaktu ze swoimi abonentami? Co poprawiliście i ulepszyliście w Waszej ofercie? NIC, bądź prawie nic!! Jakie kanały dołączyliście do swojej oferty z listy, która przewija się w kółko tutaj, bądź prawie od dwóch lat na FB? ŻADNYCH!! Co więc my zyskujemy z możliwości kontaktu z kimś z Inei? Czasami udaje się przy Twojej pomocy podpisać umowę na jakąś "ukrytą promocję", na którą za choinkę nie da się "naciągnąć" nikogo z BOA (było tak w moim przypadku). Druga pozytywna strona Waszej obecności tutaj to możliwość szybszego załatwienia jakiejś reklamacji, usunięcia usterki itp niż przez Waszą infolinię, ale to już są zwykłe kpiny z nas, waszych abonentów, żeby w takich sprawach rozpisywać się na tym forum przy niemocy rozwiązania problemu przez Waszą infolinię telefoniczną. U moich rodziców pojawiły się ostatnio problemy z odbiorem TV (cięcie się obrazu na wszystkich kanałach) i z internetem (zrywanie połączenia) i mimo dwukrotnej już próby "zaproszenia" kogoś z Inei do zdiagnozowanie problemu i tygodniowego oczekiwania NIC się nie dzieje! Zero odzewu z Waszej strony. Także niech Wam na nic "ochota nie odchodzi" tylko bierzcie się jak najszybciej do porządnej roboty, bo znane hasło "Wielkopolska Jakość" ma się nijak do świadczonych przez was usług!!

Wracając jeszcze do cytowanego przeze mnie fragmentu to o czym INEApl tu piszesz? Jakie kanały w końcu masz na myśli? Jakiś czas temu pisałeś, że na kanały npremium nie ma szans, bo będą likwidowane. Wiadomo było o tym już dość dawno. Następnie podajesz super info, że negocjujecie z nką w sprawie obecności paczki ich kanałów w ofercie, a teraz się okazuje, że Was biedaczków jednak oszukano, bo powyłączali te kanały. To co wy chcieliście w końcu nam włączyć? Oprócz 4 kanałów npremium znika tylko Wojna i Pokój. Podając do wiadomości, że będzie to paczka kanałów z nki, to każdemu w pierwszej kolejności na myśl przychodzą TVN 24HD, MGM HD, FOX HD, Discovery Historia, blink czy SciFi Universl, ale jednak o dziwo to nie te kanały! Czyli kolejne Twoje kłamstewko.

Reasumując mojego długawego posta napiszę krótko: po prostu ręce opadają!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś dysponuje listą kanałów w analogowych?

Nigdzie tego nie znalazłem.

 

 

Pobierz sobie moją. Analogowe i cyfrowe.

Lista kanałów tv kablowej INEA - Poniżej link

PLIKI SĄ AKTUALIZOWANE

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

 

lub

 

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

oni tych kanałów z kablówki nie zabiorą bo by musiał być miesięczny okres wypowiedzenia, a te kanały mają być już 5 kwietnia.

 

Jeśli zamienią nazwy to wszędzie nowa platforma nie zostawi wersji dla kablówek innej i dla sat innej. Mogą zamiast likwidować kanały dodać dodatkowe nowe logo i stopniowo zmieniać profil kanałów aż do usunięcia starego loga.

 

Ciekawe kiedy będzie info u nas o zaprzestaniu nadawania KIDSCO?? Już od jakiegoś czasu była mowa teraz staje się faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu firma jest już za duża i łapczywie nastawiona na duży zysk. Pamiętam jeszcze początki. Kolejne począwszy od Elsatu przekształcenia. Wydawało się, że klient też coś znaczy. Ale teraz to tylko mydlenie oczu i kasa, kasa. Jak w piosence "bo to co nas podnieca to się nazywa kasa." Niestety tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ma również problem z dodaniem kanałów z oferty platformy n tłumacząc trudności procesem łączenia n-ki z Cyfrą+. Tylko czemu np Vectra nie ma takich problemów i właśnie włączyła do swojej oferty TVN24 HD? Nasz operator zawsze ma pod górkę a my razem z nim.

 

Po takich komentarzach naprawdę odchodzi ochota na jakikolwiek dzielenie się informacjami. Krótko - wnioski, jakie wyciągasz nijak mają się do rzeczywistości. Rozmowy z 'n' były o zupełnie innych kanałach i wybacz, ale nie mamy wpływu na to, że po kilkutygodniowych, konkretnych rozmowach nadawca postanawia, że kanały jednak znikną.

 

:lol2::lol2::lol2: INEApl nieźle potrafisz rozbawić swoimi postami! Nie dąsaj się jak dziecko tylko rzetelnie informuj o poczynaniach swojej firmy skoro pojawiasz się na tym forum czy na FB. Parafrazując Twoją odpowiedź "po takich ineowych petardach naprawdę odchodzi ochota na jakiekolwiek płacenie abonamentu takiemu operatorowi". Ruszyło się coś wreszcie w temacie nc+, więc zobaczymy.

Wracając INEApl do Twojej obecności na tym forum (ponad roczny staż) i na FB (prawie dwuletnia obecność) jakie wyciągacie wnioski z możliwości kontaktu ze swoimi abonentami? Co poprawiliście i ulepszyliście w Waszej ofercie? NIC, bądź prawie nic!! Jakie kanały dołączyliście do swojej oferty z listy, która przewija się w kółko tutaj, bądź prawie od dwóch lat na FB? ŻADNYCH!! Co więc my zyskujemy z możliwości kontaktu z kimś z Inei? Czasami udaje się przy Twojej pomocy podpisać umowę na jakąś "ukrytą promocję", na którą za choinkę nie da się "naciągnąć" nikogo z BOA (było tak w moim przypadku). Druga pozytywna strona Waszej obecności tutaj to możliwość szybszego załatwienia jakiejś reklamacji, usunięcia usterki itp niż przez Waszą infolinię, ale to już są zwykłe kpiny z nas, waszych abonentów, żeby w takich sprawach rozpisywać się na tym forum przy niemocy rozwiązania problemu przez Waszą infolinię telefoniczną. U moich rodziców pojawiły się ostatnio problemy z odbiorem TV (cięcie się obrazu na wszystkich kanałach) i z internetem (zrywanie połączenia) i mimo dwukrotnej już próby "zaproszenia" kogoś z Inei do zdiagnozowanie problemu i tygodniowego oczekiwania NIC się nie dzieje! Zero odzewu z Waszej strony. Także niech Wam na nic "ochota nie odchodzi" tylko bierzcie się jak najszybciej do porządnej roboty, bo znane hasło "Wielkopolska Jakość" ma się nijak do świadczonych przez was usług!!

Wracając jeszcze do cytowanego przeze mnie fragmentu to o czym INEApl tu piszesz? Jakie kanały w końcu masz na myśli? Jakiś czas temu pisałeś, że na kanały npremium nie ma szans, bo będą likwidowane. Wiadomo było o tym już dość dawno. Następnie podajesz super info, że negocjujecie z nką w sprawie obecności paczki ich kanałów w ofercie, a teraz się okazuje, że Was biedaczków jednak oszukano, bo powyłączali te kanały. To co wy chcieliście w końcu nam włączyć? Oprócz 4 kanałów npremium znika tylko Wojna i Pokój. Podając do wiadomości, że będzie to paczka kanałów z nki, to każdemu w pierwszej kolejności na myśl przychodzą TVN 24HD, MGM HD, FOX HD, Discovery Historia, blink czy SciFi Universl, ale jednak o dziwo to nie te kanały! Czyli kolejne Twoje kłamstewko.

Reasumując mojego długawego posta napiszę krótko: po prostu ręce opadają!!!!!

 

Była mowa o kanałach filmowych z paczki N i o dwóch wariantach, o których z nadawcą rozmawialiśmy.Nie ma sensu dłużej na ten temat dyskutować, bo macie zbyt mało informacji co się dzieje - a mieć ich nie możecie, bo dla nas są to rozmowy biznesowe z nadawcami, o których nie możemy szczegółowo informować. To się nie zmieni. A kończy się tym, że nakręcacie się spekulacjami i na bazie własnych spekulacji zarzucasz kłamstwo.

 

Jeśli chodzi o obecność na FB i tutaj, to są tego efekty. Były i kanały, była masa zmian technicznych, były moduły CAM - ale jeśli uważasz, że to za mało - Twoje prawo.

 

Po prostu firma jest już za duża i łapczywie nastawiona na duży zysk. Pamiętam jeszcze początki. Kolejne począwszy od Elsatu przekształcenia. Wydawało się, że klient też coś znaczy. Ale teraz to tylko mydlenie oczu i kasa, kasa. Jak w piosence "bo to co nas podnieca to się nazywa kasa." Niestety tylko.

 

Każda firma jest nastawiona na zysk, a uzyskuje się go spełniając oczekiwania klientów, utrzymując dotychczasowych i pozyskując nowych. Jeśli piszesz, że INEA staje się coraz większa, to znaczy jedynie, ze udaje się nam to.

 

Co do kanałów C+/nc+ - za ok. tydzień wszystko powinno być jasne, rozmawiamy jeszcze z nadawcą, ale nie możemy ujawniać jakichkolwiek szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, czytam wiele odpowiedzi, na wiele watków, ale jakoś nie mogę się doczekać odpowiedzi na swoje pytanie,

 

dlaczego inea posiadając swoja strone /swoje media/ nie informuje o zmianach tych, co na satkurier, czy facebooku?

 

czyzby wstydzicie się glosu /krytycznego/ abonentow swojej sieci?

 

abonent nie będzie szukal informacji po innych stronach, tylko wpierw na stronie firmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś dysponuje listą kanałów w analogowych?

Nigdzie tego nie znalazłem.

 

Pobierz sobie moją. Analogowe i cyfrowe.

Lista kanałów tv kablowej INEA - Poniżej link

PLIKI SĄ AKTUALIZOWANE

 

http://www.gg.pl/dysk/HzjNF0gysWULHjjNF ... 0loga.xlsx

lub

http://www.gg.pl/dysk/ahw_sIpxOs4Laxw_s ... 20loga.xls

 

Dobra robota!!! Dzięki!

 

Mam pytania do inei:

1. Mam w tej chwili 5-pak z dekoderem bez dysku twardego. Czy w ramach tego 5-paku mogę zamienić obecny dekoder na taki z dyskiem (oczywiście za dopłatą za ten nowy dekoder) ale pozostając w 5-paku?

2. Czy mógłbym w ramach 5-paku "dokupić" dekoder SD?

3. Czy jeżeli minie termin mojej obecnej umowy to automatycznie będzie ona przedłużana o kolejne pół roku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałów C+/nc+ - za ok. tydzień wszystko powinno być jasne, rozmawiamy jeszcze z nadawcą, ale nie możemy ujawniać jakichkolwiek szczegółów.

ja jestem posiadaczem pakietu Canal+ więc mnie to bardzo obchodzi.

 

 

bedziesz miec NOWE wersje CANAL+ poniewaz one przejda rebranding ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nadal czekam na rozwiązanie mojego problemu z internetem (ok.30MB zamiast 100 :/). Naszło mnie pewne pytanie a widzę ze udzielają się tu ludzie dobrze poinformowani. A więc do rzeczy jest w ogóle miejsce w którym Inea rzeczywiście świadczy internet do 250MB/s czy jest to jednak tylko marketingowa papka( czy jak kto woli pieśń przyszłości) i nie ma obecnie co liczyć na więcej niż 100 MB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tak i działa to rewelacyjnie. Lokalizacja to nowy blok na piątkowie oddany pod koniec zeszłego roku także podejrzewam że nowy sprzęt, nowe kable. Łącze jest super stabilne, prędkość 250Mb/s rzeczywiście osiągana przy ściąganiu danych.

Przy okazji dorzucę może głos pozytywny dla nowej oferty. Miałem przed nowym rokiem pakiet max i max hd i stwierdziłem że większości "wyrzuconych" kanałów nie oglądałem i przeszedłem bez dłuższego zastanawiania na dwupak superhd. Taniej i jedyne czego mi mocno brakuje to nat geo hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , jak dlugo moze sie umowa rolowac co 6 miesiecy , konczy mi sie w lipcu i podejrzewam ze zostane na tych samych warunkach bo nowe sa nie do przyjecia ,a biedni konsultanci nawet nie potrafili zachwalic jak zadzwonili nowej oferty ... straszne Mr INEA.PL

 

Nie ma limitu liczby rolowania.

Tak dlugo jak nic nie zrobisz, bedziesz mial co 6 miesiecy te same warunki, ktore wynikaja z pierwotnie podpisanego regulaminu promocji.

Chyba, ze odgornie przepisy prawa zobliguja INEA na zmiany, ktore beda kolidowaly z regulaminem promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...