Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Można by rzec, milczą jak zwykle !!!! dzisiaj na czacie zadałem pytanie, czy coś wiadomo co pojawi się w zamian Czwórki na wizji i Polsatu Futbol, otrzymałem odpowiedź: Nic mi nie wiadomo aby te kanały zostały wyłączone :brawo::lol2::lol2::lol2: No ale o poziomie wiedzy pracowników czatu już dużo było na naszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas nie odpowiadaliśmy. Widzimy, że w części tematów sami nawzajem sobie odpowiedzieliście, ale kilka wymaga wyjaśnienia.

 

michalx idealnie mam takie same problemy jak ty , (zreszta na pw wymienialismy juz swoje spostrzezenia) , inea ma gdzies zapewnienie odpowiedniej jakosci sygnalu , w moim przypadku okresowe pikselozy wystepuja tylko na kanalach HD , zglaszam problem i na jakis cxzas jest wzgledny spokoj (trwa to 2 , 3 tyg ) pozniej wszystko wraca do normy , zasiegnolem opini fachowca z branzy i uslyszalem ze kazda duza siec kablowa wymaga czestych regulacji sygnalu gdyz samaoczynie sie "rozstraja" zwiazane jest to np z czynnikami klimatycznymi itp , inea ma to gdzies (a podobno tam siedza profesjonalisci ) ,

 

Zapewniamy, że kwestie regulacji są na bieżąco realizowane jeśli jest taka potrzeba. Prosimy o sygnał tutaj jeśli po raz kolejny pojawi się taka potrzeba, wykorzystamy to na przetestowanie i opisanie sprawy.

 

innym problemem jest to ze inea przejmuje inne male sieci kablowe w roznych miastach wielkopolski i "laduje " nowe programy w siec ktora infastrukturalnie nie jest przystosowana do udzwigniecia np tylu programow w HD przejete sieci wymagaja modernizacji i ich unowoczesnienia a nie automatycznego zwiekszenia ilosci programow (pozniej skutkuje to problemami ktorych wczesniej nie bylo ) o tym wszytkim pisal juz powyzej michalx inea to zla kablowka idaca w ilosc nie jakosc i to byloby na tyle

 

Wkładamy bardzo dużo wysiłku w modernizację przejmowanych sieci. Teraz ma to miejsce np. w Leszlnie.

Nie zapominaj, że Abonenci z przejmowanych sieci bardzo szybko wymagają od nas żeby ujednolicić ofertę z Poznaniem na zasadzie "dlaczego inni mają lepiej od nas" i tłumaczenie o infrastrukturze nie zawsze jest przyjmowane. Musimy w związku z tym szukać złotego środka.

 

 

Kilka pytań i uwag do INEA.PL:

- czemu wszystkie obecne promocje są na 24 miesiące? Rok temu można było na 12 a teraz nie?

 

Nie jest to prawdą, choćby pakiet Sport HD ma okres przywiązania 3 miesięcy. Co do ofert pakietowych to pakiety obejmujące usługi stacjonarne są w tej chwili objęte okresem przywiązania 12 miesięcy. 24 dotyczy tylko tych mobilnych.

 

- dlaczego po zakończeniu czasu trwania umowy przedłuża się ona na kolejne 6 miesięcy a nie czas nieokreślony jak było dawniej?

 

Uważasz, że argument 'żeby klientom było lepiej' za wykręt ale w tym przypadku tak jest. Przy przejściu na czas nieokreślony byłoby to dla Abonentów droższe rozwiązanie. Chociaż i dla nas opcja 6 miesięczna jest oczywiście korzystniejsza.

 

- czy w momencie zawierania umowy mogę jednocześnie ją rozwiązać z okresem na jaki została zawarta?

 

Sprawdzimy taką opcję, ale prawdopodobnie w grę wchodzi jedynie standardowy okres wypowiedzenia.

 

- dlaczego w przypadku internetu mobilnego nie ma możliwości przetestowania jego zasięgu i prędkości?

(wyjeżdżam latem na działkę daleko za miasto i tam chcę sprawdzić jak to działa, po co mi taki internet mobilny, z którego nie

będę mógł tam korzystać?)

 

Takie rozwiązanie do niedawna oferowaliśmy, ale nie mam pewności, czy wciąż obowiązuje w pełnym zakresie . Dowiem się czy istnieje taka możliwość i dam możliwie szybko znać.

 

No i właśnie czy INEA zrezygnuje w ogóle z nadawania sygnału analogowego? Z tego co ja wiem to tak. Gdyż zapis w ustawie o cyfryzacji telewizji obejmuje również sieci kablowe.

 

Absolutnie dementujemy. Po pierwsze - nie jesteśmy do tego zobligowani. Po drugie - absolutnie nie planujemy wyłączyć nadawania sygnału analogowego. Po trzecie - co więcej już wkrótce w transmisji analogowej pojawi się większość kanałów DVB-T.

Więcej informacji na temat cyfryzacji i jej wpływu na Abonentów INEA znajdziecie tu: http://inea.pl/cyfryzacja/fakty-i-mity-o-cyfryzacji/

 

 

I jeszcze jedna uwaga na temat tajemniczych promocji, których niby nie ma a są. Chodzi mi o opisywany kilka postów wcześniej pakiet

stacjonarny + mobilny v 2.1. Byłem dzisiaj w BOK pytać o jakieś nowe promocje na internet, wspominając od razu w/w . Oczywiście takiego

pakietu nie ma, są inne, droższe lecz ja dalej swoje, pokazuję zamieszczony na tym forum skan, pani idzie poszeptać coś z drugą pracownicą

i wreszcie wyciąga gdzieś z szufladki regulamin promocji v 2.1 i z uśmieszkiem mówi "no faktycznie mamy takie coś". Bez dalszego komentarza!!!

 

Proszę INEA.PL o odpowiedzi!!!!!

 

Przyłączam sie do pytania.

 

Jeśli chodzi o "tajemniczą ofertę", o której wspominacie to.. wcale tajemnicza ona nie jest. Naszym pracownikom pozwalamy na elastyczne podejście do klienta i przedstawianej oferty, dlatego poszczególne oferty mogą być zróżnicowane. Nie wszystkie promujemy na stronie czy w materiałach. Jednocześnie pracujemy nad nowymi, jeszcze ciekawszymi rozwiązaniami proabonenckimi, w tym premiującymi lojalność wobec naszych usług.

 

tak włączyli wczoraj w godz.wieczornych,

Ciekawe co INEA włączy zamiast Polsat Futbol? Może Polsat Sport Extra HD?

Ciekawi mnie również czy od samego początku nadawania pojawią się TVP1 HD i TVP2 HD ?

 

Co do zastępstwa za Polsat Futbol to może nawet jutro będziemy mogli zdradzić coś więcej. TVP1 HD i TVP2 HD chcemy dodać do oferty jak najszybciej i wszystko wskazuje na to, że będzie to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "tajemniczą ofertę", o której wspominacie to.. wcale tajemnicza ona nie jest. Naszym pracownikom pozwalamy na elastyczne podejście do klienta i przedstawianej oferty, dlatego poszczególne oferty mogą być zróżnicowane. Nie wszystkie promujemy na stronie czy w materiałach. Jednocześnie pracujemy nad nowymi, jeszcze ciekawszymi rozwiązaniami proabonenckimi, w tym premiującymi lojalność wobec naszych usług.

 

Dziwna odpowiedź bo z zasad ogólnych promocji nie wynika, żeby promocja była ograniczona do osób, które "wpadną w oko" pracownikom INEA. INEA postaraj się bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja niestety nie mogę miec INEI bo jestem w zasięgu beznadziejnego East&West ale wiem, że INEA przejęła INOTEL. Czy jest szansa, ze oferta kanałów i pakietów tv zostanie zsynchronizowana z INEĄ i INOTEL zmieni się w INEA i INEA będzie dostępna również na Piątkowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas tam zastępstwo za Polsat Futbol nie interesuje.. mówcie lepiej co za Czwórkę? :)

NEXT Music

Mam nadzieje że w SD tez będzie.

 

Jeśli chodzi o "tajemniczą ofertę", o której wspominacie to.. wcale tajemnicza ona nie jest. Naszym pracownikom pozwalamy na elastyczne podejście do klienta i przedstawianej oferty, dlatego poszczególne oferty mogą być zróżnicowane. Nie wszystkie promujemy na stronie czy w materiałach. Jednocześnie pracujemy nad nowymi, jeszcze ciekawszymi rozwiązaniami proabonenckimi, w tym premiującymi lojalność wobec naszych usług.

 

To ja bym prosił o info w którym BOA pracują najbardziej elastyczni pracownicy? A może jakaś czekoladka wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę miec INEI bo jestem w zasięgu beznadziejnego East&West ale wiem, że INEA przejęła INOTEL. Czy jest szansa, ze oferta kanałów i pakietów tv zostanie zsynchronizowana z INEĄ i INOTEL zmieni się w INEA i INEA będzie dostępna również na Piątkowie?

 

Nie planujemy połączenia. Zakładamy, że obie marki będą funkcjonować niezależnie choć rzecz jasna korzyści ze współpracy w jednej grupie będą zauważalne.

 

 

A ja mam jeszcze takie pytanie , czy prędkości internetu podawane na stronie INEA.PL to prędkości maksymalne czy gwarantowane?

 

Są to prędkości maksymalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szopek, a propo Czwórki .... oraz Polsatu Futbol cofnij się jedną stronę, tam są pewne informacje,

tzn. najprawdopodobniej Czwórkę ... zastąpi Next Music, natomiast Polsat Futbol ..... informacja być może jeszcze dzisiaj, tak napisał INEA.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna uwaga na temat tajemniczych promocji, których niby nie ma a są. Chodzi mi o opisywany kilka postów wcześniej pakiet

stacjonarny + mobilny v 2.1. Byłem dzisiaj w BOK pytać o jakieś nowe promocje na internet, wspominając od razu w/w . Oczywiście takiego

pakietu nie ma, są inne, droższe lecz ja dalej swoje, pokazuję zamieszczony na tym forum skan, pani idzie poszeptać coś z drugą pracownicą

i wreszcie wyciąga gdzieś z szufladki regulamin promocji v 2.1 i z uśmieszkiem mówi "no faktycznie mamy takie coś". Bez dalszego komentarza!!!

 

Proszę INEA.PL o odpowiedzi!!!!!

 

Przyłączam sie do pytania.

 

Jeśli chodzi o "tajemniczą ofertę", o której wspominacie to.. wcale tajemnicza ona nie jest. Naszym pracownikom pozwalamy na elastyczne podejście do klienta i przedstawianej oferty, dlatego poszczególne oferty mogą być zróżnicowane. Nie wszystkie promujemy na stronie czy w materiałach. Jednocześnie pracujemy nad nowymi, jeszcze ciekawszymi rozwiązaniami proabonenckimi, w tym premiującymi lojalność wobec naszych usług.

 

 

To jest chyba jakiś żart. Czyli idąc do BOA firmy INEA jako klient chcący otrzymać najkorzystniejszą ofertę dostępu do internetu nie otrzymam jej bo Pani/Pan w BOA mają zły dzień albo akurat dzisiaj są elastyczni inaczej? Na prawdę nie wiem jak mam traktować takie stanowisko, w regulaminie promocji pakiet stacjonarny + mobilny 2.1 nic nie pisze że jest ona kierowana do jakiejś szczególnej grupy abonentów, a wszystkie inne promocje w ofercie są dużo gorsze. Wynik jest taki, że proszę o najkorzystniejszą ofertę, a w rzeczywistości jestem oszukiwany i wpycha mi się dużo droższy wariant, dopiero jak ktoś tu zauważył gdy sam się upomnę to obsługa w BOA się naradzi i wyciągnie ofertę spod lady.

 

ŻENADA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skandal, zroznicowane oferty, promujace rozwiazania proabonenckie, premiujace lojalnosc, az za duzo przymiotnikow pachnacych oszustwem.

oferty te powiny byc jawne, promowanie lojalnosc rowniez a nie zawilosci. nie do wiary, pracujemy nad jeszcze ciekawszymi rozwiazaniami proabonenckimi, napewno tez ukrytmi, to juz moj dopis.

tzn. lojalni abonenci, ale mniej gramotni, mniej dociekliwi, beda mieli wcisnieta slome w papcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ aby podnieść znacząco UPLOAD trzeba by znacznie zmodernizować linie , centrale itd.

Mówiąc bardzo ogólnie to szybkie wysyłanie danych od klienta jest wymagające dla sieci.

 

Ja byłem zmuszony zrezygnować z usług internetu od INEA z powodów technicznych. Niestety technicy nie potrafili mimo wielu zgłoszeń rozwiązać problemu z rozłączaniem się modemu. Na końcu stwierdzono że wszystko jest w porządku i nie wiedzą skąd mam takie problemy... niestety odebrałem to tak jak gdybym szukał problemu na siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...