Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

może to tylko zbieg okoliczności a może jednak ... jakaś tajna misja pracownika? ;)

 

Wiesz może zaczną czytać w INEI to forum bo na czacie i BOA to i tak się nic ciekawego nie dowiesz - pierwsze info przeważnie pojawia się tutaj dzięki forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajna misja hehe... raczej lubie czytac rozne fora, ale widze ze niektorzy sa spostrzegawczy :). Poszukajcie mojego loginu m.in. na media2, telepolis, news.wp.pl, bez-kabli itd. :)... Czy jestem czy nie jestem pracownikiem INEA to nie ma zadnego znaczenia bo ja lubie porownywac jedynie oferty roznych operatorow. No i nikogo nie popieram, ja tylko widze roznice miedzy poszczegolnymi firmami. Co do premii to zachecam do klikniecia linku znajdujacego sie w podpisie i doladowanie konta dowolna kwota, a 3% z tego doladowania pojdzie do mnie :P

 

Co do dzisiaj to czytalem ciekawe porownanie ofert poszczegolnych operatorow satelitarnych http://media2.pl/media/52428-platformy-cyfrowe-tv:-ktora-oferta-najlepsza.html. Wynika z niego ze najwiecej ciekawych programow posiada operator cyfra plus. Sadze, ze przyjrzenie sie ofercie poszczegolnych operatorow satelitarnych do sieci kablowych by wytlumaczylo, ktory operator rzeczywiscie jest najlepszy:) i jakby znalazla sie jakas chetna osoba to fajnie byloby zobaczyc taka tabelke na tym forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj apollo Jak mogę Ci pomóc?

 

apollo: witam, kiedy dołączycie do oferty C+sport2?

 

Dyspozytor4: Witam

 

Dyspozytor4: na dzień dzisiejszy Dział Marketingu nie informował, abyśmy w najbliższym czasie wprowadzali do oferty powyższy kanał, jeśli tylko pojawia się jakiekolwiek informacje na ten temat zostaną Państwo informowani poprzez naszą stronę internetową

 

apollo:no ale tą ospowiedz czytałem juz 2 lata temu czy inea w ogole wie ze taki kanał istnieje bo przecież nie stara sie o jego włączenie dla abonentów

 

Dyspozytor4:Inea doskonale wie, że istnieje taki kanał i gdyby byłoby takie proste jego włączenie na pewno już dawno znajdowałby się on w naszej ofercie

 

apollo: nasz wspaniały operator inea ma najdroższy pakiet canal + w polsce i jeszcze nie ma c+sport2 przecież to jakas kpina jest!!

 

Dyspozytor4:podpisując umowę klient dokonale wie w jakiej cenie jest pakiet i jakie kanały wchodzą w jego skład, gdyby się nie zgadzał na któryś z elementów umowy, nie podpisałby jej

 

apollo:zgadza się nie mając innego wyjscia abonent musi "wziąć" to co mu daja poprostu nie ma innego wyjscia inea ma monopol na rataje do tego zakaz wieszania anten na dachu!!

 

Dyspozytor4: tak, tylko prosze zwrócić uwagę, iż Inea nie dała zakazu wieszania anten

 

apollo: powiedzmy ;-)

 

Dyspozytor4: a co do kanałów, nie zmuszamy abonentów do podpisania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żadnego kanału nie dodali :(

EDIT:

Dyspozytor: Witaj kibic, Jak mogę Ci pomóc?

kibic: witam czy będą nowe kanały

Dyspozytor: witam, nie posiadam informacji jakie to beda kanaly ale jest duze prawdopodobienstwo ze w najblizszym czasie pojawi sie nowa oferta programowa

Dyspozytor: czekamy na informacje od dzialu marketingu w tej sprawie

Dyspozytor: wiec nic nie chce obiecywac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor2:

Witaj w, Jak mogę Ci pomóc?

 

w:

witam

 

w:

czy dekodery juz sa ??

 

Dyspozytor2:

tak

 

w:

jakiej firmy ??

 

Dyspozytor2:

adb oraz technisat

 

w:

i czy soft jest poprawiony ??

 

Dyspozytor2:

nie mam informacji

 

w:

czy mozna wybrac dekoder ktory sie chce ??

 

Dyspozytor2:

nie

 

Dyspozytor2:

wydawane sa losowo

 

w:

czy wprowadziliscie wraz z dekoderami jakies nowe kanaly hd ??

 

Dyspozytor2:

nie

 

w:

czemu nie ma nowych kanalow ?? i czy wogole cos planujecie ??

 

Dyspozytor2:

planowac planujemy ale sa to informacje wewnetrzne

 

w:

a rabek tajemnicy moze pan pani uchylic ??

 

Dyspozytor2:

nie moge

 

Ma ktoś już tego technisata :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyspozytor2: Witaj fan ligi brazylijskiej, Jak mogę Ci pomóc?

fan ligi brazylijskiej: witam czy cos wiadomo o nowych kanalach

Dyspozytor2: planujemy pojawienie sie w naszej sieci dodatkowych kanałów, ale na chwile obecna nie posiadamy jesze informacji o konkternych nazwach i terminie - jeden na pewno juz na dniach sie pojawi 

 

Ciekawe co to za kanał może RTK\informator INEA :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na .... Canal+ Sport 2. Dlaczego? Ponieważ na stronie http://www.inea.pl nie ma od jakiegoś czasu promocji na CANAL+. Dzisiaj czytałem, że UPC wprowadza nowe promocje na CANAL+ więc może INEA też podpisała jakiś aneks na mocy którego wprowadzi cały pakiet 6 programów C+ No zobaczymy, czy INEA zrobi swoim kibicom miłą niespodziankę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Dekoder to :

 

technisat digit hd4cx csp - czarny troszeczke mniejszy niz ADB

 

Inne - wg mnie biedniejsze menu ( bez podglądu kanału ) - przez co mozliwe ze poruszanie jest szybsze , o wiele brzydsze niz w ADB .

Praktycznie funnkcjonalnosc jest taka sama jak w starym Technisacie .. nawet pilot jest bardzo podobny

 

Czy jest lepszy , gorszy ... kto to wie ... wiem tylko tyle ze na stronie Technisata go nie widze ...

 

Chyba jednak zainwestuje w zakup kabli Component ( w ten sposób wyeliminuje zaniki dzwieku - cóz musze z kieszeni kase wyłozyc ) i zostane przy ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Dekoder to :

 

technisat digit hd4cx csp - czarny troszeczke mniejszy niz ADB

 

Inne - wg mnie biedniejsze menu ( bez podglądu kanału ) - przez co mozliwe ze poruszanie jest szybsze , o wiele brzydsze niz w ADB .

Praktycznie funnkcjonalnosc jest taka sama jak w starym Technisacie .. nawet pilot jest bardzo podobny

 

Czy jest lepszy , gorszy ... kto to wie ... wiem tylko tyle ze na stronie Technisata go nie widze ...

 

Chyba jednak zainwestuje w zakup kabli Component ( w ten sposób wyeliminuje zaniki dzwieku - cóz musze z kieszeni kase wyłozyc ) i zostane przy ADB

 

Pstrykni troszkę fotek i podziel się nimi z nami.

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinek z dzisiejszej rozmowy na czacie.

 

 

Dyspozytor2:

tak - planowwny jest tez kanał hd

 

Dyspozytor2:

wiem o jednym, ale zgłoszeń mamy więcej, więc liczę, że pojawi sie kilka

 

w:

domyslam sie ze nowe kanaly wejda dopiero po czerwcu bo widze ze do konca czerwca jes polsat hd w promocji wiec potem dopiero bedzie cos nowego czy tak ??

 

Dyspozytor2:

nie umiem wiążąco odpowiedzieć - choć jest to prawdopodobne

 

Dyspozytor2:

dekodery maja w zasadzie taka samą funkcjonalność, jesli chodzi o soft - nie powinno byc problemów, które wcześniej sie pojawiły

 

8)8)8)

 

dominikptaszynski ten kolo, czyli Tomasz Zamorski on mi zawsze wyskakuje świątki piątki, więc to jest chyba z automatu zdjęcie brane a i tak, kto inny siedzieć po drugiej stronie.

 

:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dzisiaj korzystam z nowego dekodera TechniSat HD, do tej pory miałem ADB 5809 (od grudnia 2008)

Przed ADB korzystałem ze starego TechniSata SD.

 

1) wygląd:

- TechniSat jest mniejszy (zgrabniejszy) kolor czarny z metalowymi wsatwkami, łądnie się przezntuje, wyświetlacz godziny ma kolor zielony

 

2) wyposażenie:

- podobne jak przy ADB, czyli:kabel antenowy, kabel scart, kabel HDMI,kabel siecowy,instrukcje,pilot (niemal identyczny jak Technisat SD)

 

3) funkcje:

- menu prawie identyczne jak poprzedni Technisat (mi to menu odpowiadało, może dlatego, że 3 lata korzystałem z tego dekodera)

- szybko przeszukuje całe pasmo i wyszukuje kanały.

- Jest możliwość stworzenia trzech list swoich programów

- po ponownym skanowaniu sieci w celu znalezienia nowych programów, listy które sobie stworzyliśmy pozostają !!!! w ADB kasowały się

- pojawiłą się możliwość ustawienia roździelczości na tzw. auto, czyli jak jest program HD to pojawia się 1080i, jak jest program SD to 576i

- i co dla mnie najważniejsze jest timer nagrywania !!!!!! tzn ustawiam sobie program np. mecz z C+ na godz.20:00-22:00 tą samą godzinę ustawiam w swojej nagrywarce (wcześniej oczywiście trzeba dekoder podłączyć kablem euro z nagrywarką) i wszystko gra!!!! meczyk się elegancko nagrywa, po skonćzeniu np.godz.22:00 dekoder się wyłączy

 

Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne !!

 

Teraz czekam tylko na nowości programowe, które mam nadzieję już wkrótce się pojawią !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...