Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

A więc po kolei:

Odstałem swoje w godzinnej kolejce, wiedza Pani konsultanki była taka,że mają dekodery i cena Pakietu Podstawowego Cyfrowego HD jest o 5 zł wyższa, wszystkie inne informacje otrzymywała ode mnie !!!!!!!!!!!!!! co więcej była zdziwiona moimi informacjami bo ona o tym co wiedziała dowiedziała się dopiero dzisiaj rano !!!!!! żenada !!!!!, Powiem krótko jestem zawiedziony: Dekoder owszem działa, wszystkie kanały uruchomione, ale!!!! nie ma możliwości nagrywania na innym odbiorniku, z poprzedniego dekodera miałem wyprowadzony kabel scart i podłączony pod moją nagrywarkę DVD, tu nie ma takiej opcji !!!!!!!! czyli nic już nie nagram, to chyba jakiś żart. Nie wiem ale chyba oddam ten dekoder spowrotem rezygnując z HD na rzecz możliwości nagrywania programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nic nie załatwiłem zbyt duże kolejki na Przybyszewskiego.

 

A tak swoją drogą to mogli by mieć otwarte od 8 rano do 20. Ludzie pracują różnie nie zawsze jest możliwość dotarcia do BOA.

Mogli by też otworzyć stoiska w marketach.

 

Dziś przed chwilą poprzez LIVECHAT próbowałem się jakoś porozmawiać ale nic z tego od razu przechodzi do pozostawienia wiadomości a wiadomo niebawem pracownik się odezwie - ale i tu niespodzianka po mimo wypełnienia wszystkich pól wiadomość nie chcę się wysłać.

 

Musiałem wysłać poprzez kontakt a teraz czekam z utęsknieniem na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziś wymieniłem tuner, w HD jest wyjście TV, więc moje obawy zostały rozwiane.

Ciekawe do czego służy port USB i Ethernet,

niestety instrukcja nie zaspokoiła mojej ciekawości.

Pozdrawiam

 

Edit:

Jeśli chodzi o jakość:

Plebania, niestety jakość taka sama jak przy starym tunerze,

ale Polsat Sport HD, to już mistrzostwo świata, właściwie Europy (nadają właśnie powtórki),

obraz jak żyleta, ostrość aż rani oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-dekoder odebrany :) DZIAŁAMY

WRAZENIA :)

minusy

-nie znajduje wszystkich stacji --u mnie znalazl 119 TV i 25 radio -moze mam slaby sygnal dlatego ;(

- edycja list programow troche dziwna gdyz za kazdym razem gdy przeszukamy siec w celu odnalezienia nowych kanalow a napewno bedziemy to robic nieraz skoro maja BYC JESZCZE INNE STACJE dodane :) to LISTY ULUBIONE ustawione przez nas KASUJA sie !!!! :( wiec PONOWNIE trzeba sobie je poukladac

 

- podczas rozruchu dekodera po automatycznym "PRZEINSTALUJ LISTE " zaladowaniu stacji wg kolejnosci operatora lub czestotliwosci ( nie wiem wg czego sie to automatycznie skanuje) tej listy KANALOW nie mozna edytowac w zaden sposob , tylko trzeba stworzyc SWOJA lite ulubionych BUUU

 

PLUSY :)

-wg mnie HD to zyletka przynajmniej na MTV HD i POLSAT SPORT HD :) albo jestem po prostu naiwny :):)

-cala grafika i szata ODBIORNIKA -menu epg przyjazna kolorystyka i obsluga wprost dziecinnie prosta - czyt INTUICYJNA :)

 

reszta wrazen POZNIEJ ... obecnie bawie sie DOBRZE :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że jakość programów HD bardzo dobra. Mam pewien problem, naciskając na pilocie epg nic mi się nie wyświetla (program tv) na początku jak podłączyłem dekoder to był, teraz nie ma :( co do skanowania sieci w poszukiwaniu nowych programów to potwierdzam. Stworzyłem swoją listę programów, po czym zeskanowałem sieć w celu poszukiwania ew. Polsatu News, Play i po zakończeniu okazało się, że moja lista została wykasowana :( Pozostaje liczyć, że nowe kanały będą automatycznie pojawiać się na liście, bez potrzeby skanowania sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec ...

 

 

z moich obserwacji i analizy HEHE nie znalazl u mnie :

M6

Tv 5

Euronews

planszowego Inea

dwoch PLANSZOWYCH stacji :D ( w sumie i dobrze ale na dekoderze TECHNISATA znalazl je )

 

i chyba nie ma juz TEST HD1 albo TEST HD2 ?? niech mnie ktos poprawi jak sie MYLE :)

 

ogolnie

WZIĄŁEM mtvHD

 

wiec mam 61 stacji w tym TVN HD plus MTVhd = 62 stacje

 

 

NO i SZKODA ze jak przeskanuje znow siec to LISTE moich ULUBIONYCH szlag trafi :(((((( tu DUUUUUZY minus

chyba ze cos przeoczylem w instrukcji oblsugi

ale JEST jasno napisane w

 

MENU

3 WYSZUKIWANIE KANALOW

ok

1 przeinstaluj listy " W EKRANIE PRZEINSTALUJ LISTY MOZESZ OD NOWA UTWORZYC LISTY KANALOW , ZASTOSOWANIE TEJ OPCJI USUWA WCZESNIEJSZE USTAWIENIA , TAKIE JAK BLOKADY KANALOW "

 

wiec "wczesniejsze ustawienia" czyli KASUJE listy ulubionych poukladanych przez siebie kanalow :(((((

 

 

2 opcja w menu wyszukiwanie kanalow to RECZNE wyszukiwanie

ALE tego nie rozgryzlem bo

NIE MAM DANYCH POTRZEBNYCH KTORE WYMAGAJA tj czestotliwosc - symbol rate - czy modulacja ??????

KUMA te opcje KTOS ???

 

 

czekam na info

 

MAM nadzieje ze cos z tego posta SIE komus przyda :) :):)

 

heh sie rozgadalem nooo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wrazen CD

 

dzis INEA dolaczyla

COMEDY CENTRAL

DAVINCI LEARNING

 

wnioskowac mozna ze kanaly DODAJA sie w nocy ?? i nie trzeba bedzie samamu wyszukiwac CO za czym idzie NIE BEDZIEMY MUSIELI wciaz i wciaz ustawiac list KANALOW ulubionych ktore jak PAMIETACIE kasuja sie po aktualizacji kanalow -wyszukiwanie ... ale okaze sie w praktyce ...

 

 

pozdrowiska 4 ALL inea :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobra wiadomość :) Wczoraj ustawiłem sobie kilka swoich list, min: lista HD, SPORT, FILM, co więcej dokonałem jeszcze edycji nazw programów, dlatego nie wyobrażam sobie ciągłego ustawiania na nowo. A co do programów to czkamy zatem na POLSAT-y NEWS i PLAY, pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników INEA HD :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, ale przy ustawionej rozdzielczości 1080.

Gdy ustawię 576i wydaje się lepszy.

Pozdrawiam

 

Też potwierdzam, zmieniłem na 576i i obraz jest bardzo dobry, u mnie mam wrażenie, że lepszy niż na Technisacie. Tylko w takim razie mam pytanie czy chcąc oglądać HD muszę wracać na 1080? Jednak tak w tej chwili na POLSAT SPORT HD leci siatkówka i po przełączeniu na 1080 obraz jak żyletka !!! Szkoda, że nie można ustawić na automatyczne przełączanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zresetować dekoder, przywrócić do ustawień fabrycznych. U mnie jest wszstko ok, czyli jak przełączam z 1080 na 720, 576 itd. wszystko działa jak należy. Oglądałem przed chwilą konferencję prasową INEI z dnia 4 grudnia, a więc być może jeszcze w tym roku wprowadzą kolejne programy HD, DIscovery HD, National Geographic HD, a na przełomie I,II kwartału 2009 może pojawi się video na żądanie a co za tym idzie pojawią się nowe dekodery z twardym dyskiem. INEA wzięła się solidnie do roboty :)

 

Przed chwilą (godz. ok 10:00) do przekazu analogowego dołączone zostały: Polsat News (K38, 607,25 Mhz), Polsat Cafe (K52, 719,25 Mhz) w pakiecie cyfrowym Polsat News jeszcze się nie pojawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...