Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie sprawę z UOKiK i zwrotem pieniędzy? Niezłe jaja. Dostałem pismo z Inei, że mogę się o nie starać. Oczywiście napisałem i otrzymałem od nich odpowiedź, że została pozytywnie rozpatrzona i w związku z tym mogę sobie odliczyć od miesięcznych opłat. Jednak w saldzie nie widziałem tego zwrotu, więc dziś postanowiłem zadzwonić do EBOA. I teraz słuchajcie. Pani sprawdziła i zakomunikowała mi, że pismo o przyznaniu zostało błędnie wysłane, natomiast pierwszy pismo ponoć było wysyłane do wszystkich. Oczywiście przeprosiła w imieniu Inei za ten błąd i wszystko. Poczułem się, jakby ktoś mnie w papę strzelił. Czy ktoś miał podobną sytuację, czy po prostu INEA robi mnie w ch...?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla każdej usługi jest osobna promocja z tym że dla TV i NET są 4 wersje najtańsza to TV 4 Zostań z Nami oraz NET 4 Zostań z Nami. Dla telefonii to tylko TEL 1 zostań z Nami.

 

Bardzo dziękuję za pomoc. Dzwoniłem na infolinię i numer DUK ale nic nie mogłem ugrać. Napisałem wypowiedzenie i wysłałem. Po 3 dniach zadzwonił miły Pan wybrałem co chciałem wyszło 89 zł i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jaki masz pakiet za 89?

 

Wybrałem to co chciałem z tego co podawane było wyżej w postach. Telefon no limit za 9,90 do tego internet 50 za 29,90  i telewizja pakiet ekstra za 49,90.

To jest dla mnie optymalne nie potrzebuję ani szybciej ani więcej a i cena fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Inea w ostatnim czasie zaprzestała rozwijanie wlasnej oferty tv ?

Polsat sport fight w sd mimo ,że logo mówi co innego,to samo Mtv.

Najbardziej czekam na Tvn24 bis w hd,kanał w wysokiej rozdzielczości jest dostępny już dłuższy czas ,a u nas?

Mam umowe do lipca i zastanawiam sie czy przedłużyć mając do wyboru Maverick ,Echostar,Orange i prawdopodobnie o lipca Wtvk.

Edytowane przez Pawel1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc największym graczem w Wielkopolsce nie rozwijają się,nie ma lepszych dekoderòw ofert,usług takich jak choćby Replay tv w UPC,kanału 4K jak w Orange czy wielu odpowiedników w hd jak Travel,Hgtv czy też wcześniej wspomniane.

Szkoda ,że to tak wygląda,a miesięczny abonament nie należy do najmniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja zmieni się w momencie kiedy NC+ zaoferuje ofertę IPTV, a to nastąpi w okresie letnim. A wtedy będzie już konkurencja. Wystarczy internet u dowolnego operatora. Zastanawiające jest to, że INEA nic z tym nie robi - pomimo skarg abonentów i fali krytyki w jej stronę ...

Edytowane przez adamb1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ze względu na stałe IP, INEA proponuje mi Thomson TWG870, albo Technicolor TC7200-U. Które urządzenie mniej awaryjne ?

Zasadniczo niewiele od nich wymagam poza stabilnością, bo całą robotę i tak zrobi Draytek Vigor 2925Ln.

Macie jakieś doświadczenie z tymi urządzeniami, bo ja od zawsze na Cisco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...