Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Och o miesiąc za późno, inaczej mógłbym im zasponsorować choinkę zrzutką w ramach "Dostawcy usług przysługuje zwrot przyznanej Abonentowi ulgi".

Trochę czasu od września zajęło im przygotowanie korekty, albo wiedzieli, że nikt tą kosmetyką regulaminu zainteresowany nie będzie. Jak na razie spokojny przedświąteczny okres w Inea. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy ktoś już otrzymał taką informację o zmianie Regulaminu w wersji papierowej?

Według obowiązującego jeszcze regulaminu to:

"§ 19
1. Dostawca usług doręcza Abonentowi na piśmie oraz podaje do publicznej wiadomości
treść każdej proponowanej zmiany Regulaminu z wyprzedzeniem co najmniej jednego
miesiąca przed wprowadzeniem tych zmian w życie – przy czym okres ten może być krótszy,
jeśli publikacja aktu prawnego, z którego wynika konieczność wprowadzenia zmian,
następuje z wyprzedzeniem krótszym niż miesiąc przed jego wejściem w życie lub okres
taki wynika z decyzji Prezesa UKE – informując jednocześnie Abonenta o prawie wypowiedzenia
Umowy abonenckiej w przypadku braku akceptacji tych zmian."

 

Ja jakoś na razie żadnej informacji o zmianach regulaminu nie otrzymałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie otrzymałem, ale pytasz o wersję papierową ... jeśli pamięć mnie nie zawodzi to w umowach na zasadach promocyjnych warunkiem była "zgoda w wersji elektronicznej" tak dla zmian regulaminów jak i faktur. Cytowany §19 (który nie zmieniają) mówi na "piśmie", ale w obecnych czasach to forma domówienia czy papier czy e-papier i wiele firm wymusiło e-kologię.

Jeden sposób poinformowania dotrzymali w terminie, drugi to chyba standard Inea, że korespondencja nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisują umowę otrzymałem dość sporą można powiedzieć książkę z regulaminami i cennikami usług (razem z reklamami to 36 stron). Jeżeli chodzi od warunki promocyjne to nawet w takiej formie nie otrzymałem żadnego powiadomienia na maila czy przez kanał moja.inea.pl bo po zalogowaniu się do moja.inea.pl ostatnia wiadomość jest 8 grudnia o dodaniu nowych kanałów. O zmianie regulaminu nie ma żadnej informacji.

 

W warunkach promocji jest taki zapis:

"w przypadku wyboru zestawu usług, w skład którego wchodzi usługa stacjonarnego dostępu do sieci Internet złożenie wniosku o dostarczanie im przez Dostawcę usług drogą elektroniczną treści każdej proponowanej zmiany warunków Umowy abonenckiej, w tym warunków określonych w Cenniku lub regulaminie właściwym dla danej Usługi, na adres poczty elektronicznej określony w Kanale dostępu INEA – Kanale eBOA."


Dzisiaj telewizja kablowa Promax z Ostrowa udostępniła usługę telewizji online która wygląda znajomo?
7a0ad10a072887b2a13129987c953d46.jpg Edytowane przez JerzyK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA, jak zawsze od kilku lat, nie zaskoczyła nas na Święta i nie zrobiła żadnego "prezentu" swoim abonentom. No cóż, raczej można się było tego spodziewać. Żeby o czymś takim pomyśleć, trzeba być człowiekiem a nie ...korporacją nastawioną wyłącznie na zysk, ale to się prędzej czy później zemści.

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Jestem tu nowy i jestem nowym abonentem TV od Inea.

Mam najprostszy dekoder.

Irytuje mnie sortowanie kanałów.

Jak się domyślam, przy takim prostym sprzęcie nic się nie zrobi.

 

Czy znacie jakiś dekoder alternatywny, być może na Android, który pozwoli na jakieś sensowne, wydajne, przyjemne sortowanie?

 

Wiem, że można z modułem CAM i TV Samsung, ale nie mam TV Samsung, więc szukam innej porady.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież możesz sobie w tym dekoderze ułożyć własną listę - tworzysz listę ulubionych i tylko tej listy używasz mając głęboko układ operatora.

 

Oczywiście. Ale układanie tej listy jest mega niewygodne.... I bardzo niewydajne. Zrobiłem to, ale po następnej aktualizacji pewnie wszystko pójdzie w dym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko negocjatorzy musieli się nieźle nagimnastykować bo "... i widzowie wybranych sieci kablowych". Natomiast czytając tu https://www.inea.pl/o-inea/o-nas/aktualnosci/odkodowany-canal-discovery telewidzowie nc+ mogą zacząć dziękować Inea za to, że przy okazji okienko "dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej INEA" otworzy się i u nich.

Co źródło informacji to inny adresat dziękczynienia. :hello:

Z drugiej strony mogli bardziej się dogadać, na pewno 24h w tym dniu mnie przekona, że nazajutrz o 6 polecę po "klucz" do nc+ ... raczej do Inea. Skoro Inea nie ma w tym udziału to jak przekonają mnie do programu, wolałbym płacić bezpośrednio nc+ mając sygnał z kabla Inea. :mrgreen:

Edytowane przez @_v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście to? W nowym roku wyłączają nam Eurosport 1 i Eurosport 2, w zamian włącza Eleven Extra i Sportklub.

Przysłali mi taką wiadomość mailem, a i dodadzą nowy Super Polsat.

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostałem. Aż się boję, bo dużo Snookera na Eurosporcie oglądam.

Nie powinno być jakiegoś oficjalnego info na ich stronie?
Możecie przytoczyć treść tego e-maila?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa posty jeden pod drugim powstałe na skutek usunięcia innego postu znajdującego się pomiędzy nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...