Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

@michalx1976

dzięki Michał za info, Ty jak zawsze na posterunku....

A swoją drogą, kolejne żenujące zachowanie [beep]i, (może za ostro, ale tak niestety jest) z INEI, którzy nie podają żadnych informacji o nowościach. Wiem, oni prędzej dowiedzą się od nas. Tak to jest jak zatrudnia się ludzi z przypadku, nie mających totalnie żadnej wiedzy i zainteresowania firmą w której pracują.

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zawirowania w INEI ich przerosły.

Ja tylko przeglądam neta, jak coś się znajdzie dotyczące naszej kablówki i są w miarę potwierdzone to dzielę się na forum.

 

W poniedziałek pojawił się wywiad.

 

 

http://www.telko.in/przyszlosc-jest-w-sieci

Edytowane przez michalx1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sluszna racja ... tam pracuja ludzie z przypadku z calym szacunkiem dla ludzi nie dla FIRMY !!!! wiecie ze wczoraj wystawili mi po raz kolejny zle fakture ... OPR ich na fb ... posta ukryli , rano szybko wystawili korekte faktury , poprzednia usuneli z konta i wstawili poprawna ... 5 faktura pod rzad zle wystawiona ... WRACAM do NC+ , jestem zbyt wymagajacym widzem tv ... inea to nie moja liga technologiczna i nerwowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś INEA wysyłała pisemka z nowościami i planami, była gazetka....a teraz nic, totalna żenada, naprawdę mam wrażenie że to ostatnie chwile tej firmy, która szykuje się na sprzedaż UPC albo Vectrze

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś INEA wysyłała pisemka z nowościami i planami, była gazetka....a teraz nic, totalna żenada, naprawdę mam wrażenie że to ostatnie chwile tej firmy, która szykuje się na sprzedaż UPC albo Vectrze

Kiedyś też mieli grupy dyskusyjne na których admini bywali i z marketingu V.J.

Nie był to idealny okres, ale lata świetności mają za sobą. Mi w pamięci utkwiła wizyta aneksowa z końca sierpnia 2011, ostatni raz czuć było, że są dla abonenta. Potem to już strata czasu i prostowanie ich błędów ... niewiele tego, ale niesmak potęguje.

Według wywiadu pod publikę z szefem szefów "Z Vectrą nie ma żadnych rozmów.", a co do UPC będzie ponoć handlowało odpadkami i Inea łasi się "W grę może wchodzić Konin i Kalisz, ... Jeżeli będzie, to na pewno siądziemy do negocjacji.". Chyba, że kupno przez UPC to ma być franczyza.

 

 

Już od dłuższego czasu wszystko wygląda jak obsługiwane przez firmy zewnętrzne na zlecenie, a poziom wsparcia taki, jakby jedną godzinę ktoś siedział na infolinii, a przez dwie kolejne dzwonił i oferował ludziom pokazy kołder i kuchennych robotów...

Trudno się nie dziwić jeśli szef szefów chwali się, że w ciągu roku wywalił ok. 1300 wyrobników.

Oni to nazywają "Ilość ta spada wraz z tym jak automatyzujemy pewne procesy w spółce." skoro ludzi mają za nic to co się dziwić, że na garach kreci się dwukrotnie lepszy interes i Inea traktują filantropijnie.

 

 

Po tym wywiadzie tak sobie myślę, jako abonenci może powinniśmy przycisnąć pasa z wydawaniem daniny dla Inei.

Gdyby tak popsuć im excelowskie słupki to może już w 2017 "fundusz zacznie myśleć o wyjściu" (jak to dziennikarz zapytał). Może to my powinniśmy zmodyfikować im ramy czasowe, bo tak do 2022 mogą nas bulić w błogim spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV4 HD
z 570 MHz na 658 MHz

 

Polsat Film HD
z 570 MHz na 658 MHz

 

English Club TV HD
z 658 MHz na 570 MHz

 

BBC Brit
z 578 MHz na 674 MHz

 

BBC Earth
z 578 MHz na 674 MHz

 

Duck TV HD
z 658 MHz na 570 MHz

 

BBC Brit i BBC Earth trzeba na nowo wyszukać pozostałe kanały zostały zamienione między sobą np. tam gdzie było TV4 HD jest Duck TV HD
Kolejność na listach ulubionych trzeba sobie te kanały poprzesuwać.

Edytowane przez p_maciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te zmiany, szczególnie na module CAM !!!! Dobrze, że mam program do edycji listy ulubionych i TV Samsunga, bo mogę to zrobić w kompie i przetransferować nową listę do TV.

 

Oczywiście na stronie www oraz FB żadnej wzmianki o zmianach...........przecież to tak nie istotna rzecz, zresztą skąd pracownik INEA ma o tym wiedzieć?

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...