Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla mnie jest dużo braków przede wszystkim w ofercie kanałów filmowych w HD czyli CBS Europa HD, TNT HD, AMC HD, Universal Channel HD, 13Ulica HD, FilmBox Arthouse HD. Fajnie gdyby inea włączyła E! HD, TTV HD oraz Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD czy Extreme Sports Channel HD. Na rynku jest jeszcze kilka innych ciekawych kanałów w HD których inea i tak nie włączy a o programach SD nie wypowiadam się bo nie oglądam :-) zobaczymy czy na jesień pojawi się coś nowego w ofercie...

Edytowane przez mediafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla mnie jest dużo braków przede wszystkim w ofercie kanałów filmowych w HD czyli CBS Europa HD, TNT HD, AMC HD, Universal Channel HD, 13Ulica HD, FilmBox Arthouse HD. Fajnie gdyby inea włączyła E! HD, TTV HD oraz Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD czy Extreme Sports Channel HD. Na rynku jest jeszcze kilka innych ciekawych kanałów w HD których inea i tak nie włączy a o programach SD nie wypowiadam się bo nie oglądam :-) zobaczymy czy na jesień pojawi się coś nowego w ofercie...

 

O to chodzi. TNT HD bądź Universal Channel HD i chociażby E! W ofercie brakuje jeszcze duuuuużo kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na kolejny odzew INEI jesli chodzi o kanaly TV, niestety ta kablówka nie jest w tym dobra , ludzie tam niestety siedza na stołkach - i tylko siedzą ;) , jesli cos dodadza to znow tak by trzeba bylo brac INNĄ umowe w ktorej NOWOSCI beda ale zabiora cos innego , kto pamieta słynna PETARDE inei wie o czym pisze , usunieto ponad 10 kanalow , zmienili pakietyzacje dodano cos za co kiedys sie placilo ale zabrano bardzo wiele, Pozniej wielkie comeback kanalow AXN i innych i oglaszano ze dodano NOWOSCI :)

 

Przyzwyczaic sie trzeba , bo slow brak niestety na tego operatora :) no i cierpliwosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was użytkuje GPON  HUAWEI HG8247H , przymierzam się do zmiany z racji iż router INEI obsługuje neta do 300Mb/s i rzekomo nie mają " szybszych " a ten GPON 2w1 już tak a mam net 500/50 i chciałbym chociaż mieć to za co w zasadzie płace , tym bardziej że karta sieciowa w laptopie takiego neta obsługuje ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 453 kanale mam BBC Lifetime, niestety informuje mnie o braku dostępu, mam pakiet najwyższy, super HD, czy jest jeszcze wyższy jakiś?

Na stronie brak informacji o tym programie.

Sporo mam takich zablokowanych egzotycznych kanłów, np Al Jazeera, CNBC, Fashion One

Edytowane przez zumek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam powalczyc z inea o BEZPŁATNĄ wymiane sprzetu do internetu , wczesniej mialem- mam GPON + router tp link do neta 250/10 - router pozwala na obsluge neta do 300Mb/s 

 

Podpisalem nowa promocje , podwyzszyli mi net do 500/50 sprzet w domu obsluguje taka predkosc ale ROUTER mi zostawili ten sam 

 

Dzis zadzwonilem zapytalem czy moga mi wymienic to za free bo nie wywiazali sie z umowy ktora podpisalem z nimi 

 

routera w ofercie takiego nie maja wiec NIE maja co dać 

jedynie moga mi wymienic modem GPON na takiego 2w1 z opcja wifi i netem ... bo takowy obsluguje net do 1Gb , ale chca za to 100 zł 

 

NIE POPUSZCZE I NIE zapłace oplaty za to ze specjalnie daja sprzet o nizszych mozliwosciach by pozniej gdy podpisuje sie promocje żadaja opalty za sprzet nowy , instalator gdy zakladal swiatlowod sam sie dziwil ze dali mu takiego GPONa i taki router skoro bede miec neta 500Mbs ... 


na 453 kanale mam BBC Lifetime, niestety informuje mnie o braku dostępu, mam pakiet najwyższy, super HD, czy jest jeszcze wyższy jakiś?

Na stronie brak informacji o tym programie.

 

kanal ten nie jest dostepny w NOWYCH obecnych pakietach , byl on w poprzednich sprzed 2-3 lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...