Skocz do zawartości

HD PVR w CP


Sorek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według informacji ze strony CP, mają tylko jeden dekoder HD (HD Samsung DSB-H370G), ale bez twardego dysku. Model z dyskiem, z kolei, nie obsługuje HD. Wydaje się, że najrozsądniej jest kupić odbiornik innego producenta, obsługujący moduł CAM Polsatu. Ostatnio sam szukałem takiej możliwości i kupiłem Fergusona 8900HD. Może być także Globo HD S1. Te modele to jedne z tańszych, co nie znaczy, że tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Według informacji ze strony CP, mają tylko jeden dekoder HD (HD Samsung DSB-H370G), ale bez twardego dysku...

Otóż Cyfrowy Polsat posiada dwa dekodery HD, Samsung DSB-H370G oraz Echostar DSB 7100.

 

Ups, sorry, james_b nie zwróciłem uwagi :( Tak więc ktoś się tu w archeologa bawi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się coś w tym temacie czy moze Cyfrowy Polsat nadal nie posiada w ofercie tunera do odbioru kanałów

HD z możliwością nagrywania? Zmieniając tuner chciałbym aby miał on juz wszystko a wiec

nagrywanie i przewijanie a także dwał możliwość odbioru HD.

Najlepiej chyba kupić moduł CAM Polsatu + jakiś dobry tuner HD.

Najtaniej i najrozsądniej wyjdzie imho.

 

Możesz też kupić tuner i czytnik CI do komputera + moduł CAM.

Mam coś takiego i przed chwilą nagrałem kawałek Discovery HD.

Przy odtwarzaniu trochę tnie, no ale to FullHD 1920x1080.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dalej nie będzie to pvr-hd, a jedynie ready-to-pvr

 

pvr to urządzenie z zamontowanym nośnikiem zapisu/magazynowania danych. ten echo tego nei ma. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że ktoś kupi go za 300zł tylko po to, by potem kupić zewnętrzne 500gb (300zł) lub 1000gb (400zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z wiarygodnego źródła, mogę, że Polsat wkrótce sprawozdanie z PVR HD jest. Pracują razem z Echostar. Jest również możliwe tylko zewnętrzny dysk twardy do Echostar 7100 podłączyć przez USB.

Jak dobrze zrozumiałem Gorefest mówi o dwóch możliwościach: dekoderze HD PVR i możliwości podłączenia dysku zewnętrznego do Echostara 7100.

 

I jeśli Gorefest nie ściemna to ten "bełkot" może wynikać z tego, że jest obcokrajowcem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

powiedzcie, dlaczego dla CP nie zalezy na wprowadzeniu dekoderow HD PVR? przeciez jesli by tak bylo to wymietli by konkurencje dwa razy bardziej niz jest teraz. a oni spia, sprzet mamy przedopotopowy i najgorsze jest to ze w ogole nie slychac o tym ze moze cos sie zmienic:( powiedzcie dlaczego bo ja tego nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...