Skocz do zawartości

Na co nagrywacie filmy z C+ i HBO


PIOOLE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ja nagrywam na nagrywarke dvd.Wyprowadzam z Fergusona 8900 HD tak jak na tv obraz RGB na wejscie av2 Nagrywarki dvd.Oczywiscie nagrywarka posiada WEJSCIE RGB CO JEST PODSTAWA POPRAWNEJ JAKOSCI NAGRANIA.Malo nagrywarek takie wejscie ma zwlaszcza z tych starszych.Dlatego proponuje Ci to sprawdzic jest to szczegolowo opisane w instrukcji obslugi.Nagrywarka dvd LG RH-388H mimo ze taka tania idealnie wywiazuje ise z powierzonych jej zadan.UP SCALLING DO FULL HD NO I NAJWAZNIEJSZE 10 BIT/54MHZ.Pozdrawiam.Moze ktos wie jak zachowac liste kanalow na fergusonie ta ktoa sobie poukladalem.Mozna ja jakos zapisac na pen drivie i po aktualizacji oprogramowania odeslac spowrotem?.Bo ciezko wiele godzin spedzac na ustawianiu ich kolejnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ja coś nagram. Jakość na TV kineskopowym średnia. Plazma i LCD to nie do VHS. Jakość na nich będzie najgorsza jaka może być, więc chyba warto kupić nagrywarkę DVD, albo jeśli ktoś ma w tunerze dysk twardy to na nich nagrywać niż męczyć się z VHS. No chyba, że posiadasz kineskop to wtedy możesz sobie na VHS nagrywać :P

 

EDIT: Oczywiście, nagrywam filmy z HBO na VHS, bo C+ nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja nie nagrywam na nic, bo jak chcę coś obejrzeć to i tak to oglądam (często nawet kilka razy - dzięki powtórkom i to uważam za wielki plus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...