Skocz do zawartości
  • 0

Wymiana starej instalacji satelitarnej CP na nową


JoY RidE
 Udostępnij

Pytanie

Witam serdecznie!

Chciałbym wymienić starą instalację satelitarną - 10 letnią od kabli po antenę. Obecnie mam Cyfrowy Polsat z multiroomem na 2 tv - montował to Pan instalator z CP. Niezbyt się znam na tym wszystkim a chciałbym zainwestować w dobre części, które dadzą mi spokój z instalacją na kolejne 10 lat. Proszę o pomoc w dobrze sprzętu. Będę dożywotnio wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • 0
W dniu 19.01.2021 o 23:03, JoY RidE napisał:

Witam serdecznie!

Chciałbym wymienić starą instalację satelitarną - 10 letnią od kabli po antenę. Obecnie mam Cyfrowy Polsat z multiroomem na 2 tv - montował to Pan instalator z CP. Niezbyt się znam na tym wszystkim a chciałbym zainwestować w dobre części, które dadzą mi spokój z instalacją na kolejne 10 lat. Proszę o pomoc w dobrze sprzętu. Będę dożywotnio wdzięczny 

Czy obecna instalacja 10 letnia szwankuje w odbiorze nie których transporderów jak tak  Antenę na nowo ustaw i obserwuj wskażniki Siła syg. Jakość syg.  na 12.730 MHz Na stronie eletroda.pl  RTV od A-Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

antenę zjada rdza. Kabel połyka wodę. Na kablu są najprostsze eFki i co tu dużo gadać. Zostało zrobione byle jak a ja jestem fanem stylu kupić dobry kabel np triset 113pe do tego złączki hermetyczne i zapomnieć o tym. Kwestia anteny oraz konwertera - aby to było zgrane i standardowo zapomnieć. Nie chcę ratować tych starych kabli, bo z doświadczenia życiowego, wiem, że jak nie zrobię tego jak trzeba to się to s[beep]y w najmniej odpowiednim momencie - tak jak teraz. Kaszka w tv- Mrozy-kaszka- deszcz-kaszka- śnieg-kaszka i tak na przemian a tv chcę oglądać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Antena Famaval 80cm
Konwerter Inverto twin lub monoblock twin z serii black do Astry (jeśli dekodery serii hdxxxx lub evobox hd/lite bez nagrywarki) lub Inverto IDLB unicable + legacy (jeśli dekodery serii evobox pvr + lite).
Kabel RG6 czarny zewnętrzny np od teleste.
Złącza samokompresyjne jeśli nie masz praski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...