Skocz do zawartości

Strony internetowe z programem TV


DVB-T(2) INQUIRING
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony internetowym programom telewizyjnym - mając na myśli rzecz jasna: wersje cyfrowe(internetowe): gazet z programem TV - ale nie ograniczając się tylko do tych stron internetowych(miejsc), które mają gazety papierowe, ponieważ istnieją takie, których nie ma w "papierze", a są "w sieci".

 

Myślę, że z racji bardzo bliskiego powiązania tego wątku z wątkiem: "Gazety z programem TV"(https://forum.satkurier.pl/topic/177-gazety-z-programem-tv/), dział w którym umieszczam ten właśnie nowo utworzony wątek: jest najwłaściwszy. Myślę, że dla pewności tego założenia mogą wypowiedzieć się "stali bywalcy" wątku: "Gazety z programem TV"(https://forum.satkurier.pl/topic/177-gazety-z-programem-tv/).

 

Uważam, że sam ten nowy wątek (i jego temat) są wartymi istnienia jako osobne byty na tym forum.

Być może warto by(najwłaściwszym było by) połączenie tego nowego wątku z "tym"(https://forum.satkurier.pl/topic/15259-program-tv-serwisu-wwwnaziemnainfo/) jednocześnie zmieniając nazwę tamtego wątku na ten i tym samym przenosząc ten starszy wątek z działu: Hyde Park do działu bieżącego na czas tworzenia i dla tego: postu i wątku.

================================================

Mam pierwsze pytanie w temacie tego wątku:

Wiecie może, który z internetowych programów telewizyjnych prezentuje najszybciej najnowsze(najdalej oddalone w czasie w przyszłość) programy, ramówki dla kanałów: TVP (wiem, że TVP publikuje swój program tutaj: https://www.tvp.pl/prasa/) ?

================================================

Do niczego nikogo nie namawiam, ani nic nie narzucam, nie rozkazuję nic nikomu - w żaden sposób, poprzez wszystko co "składa się" na ten post - być może w jego treści pomyliłem się niecelowo. Przedstawiłem tu również m. in. moje prywatne zdanie, opinie, rozważanie oraz wiedzę z którymi nikt nie musi się zgadzać i które mogą być w części bądź całościowo, niezamierzenie: błędne. Za wszelkie zło(jeśli występuje w jakiejkolwiek formie przez ten post - to jest niecelowe): przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Taz

Wydaje mi się, że program TV na naziemna.info prezentuje najaktualniejsze, najbardziej aktualne ramówki kanałów telewizyjnych - porównując ten serwis z podobnymi mu Telemagazynem i Telemanem. Nie wiem czy istnieją inne serwisy od tego, a lepsze pod tym względem. :)

 

Myślę też, że ogromnie chwali się zaznaczanie w przypadku emisji filmów: "Sami swoi", "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" czy będzie to ich emisja: czarno-biała czy kolorowa. :)

 

Być może lepiej - czytelniej(minimalistyczniej) mógłby się on prezentować(rzecz jasna głównie dla danych właściwych - istotnych emisje) w, np. przypadku wyszukania jakiegoś konkretnego tytułu przez jego wyszukiwarkę(szczególnie myślę, że jest to znaczące w przypadku rzadkich co do emisji filmów, gdzie na drugim biegunie w tym porównaniu są seriale).

Szczególnie myślę, że dotkliwe to jest przy przeglądaniu strony przez urządzenia mobilne. Rzecz jasna reklamy, że występują to rozumiem(choć może jednak mogłyby być inaczej prezentowane - ku lepszej czytelności całości serwisu). :)

================================================

Do niczego nikogo nie namawiam, ani nic nie narzucam, nie rozkazuję nic nikomu - w żaden sposób, poprzez wszystko co "składa się" na ten post - być może w jego treści pomyliłem się niecelowo. Przedstawiłem tu również m. in. moje prywatne zdanie, opinie, rozważanie oraz wiedzę z którymi nikt nie musi się zgadzać i które mogą być w części bądź całościowo, niezamierzenie: błędne. Za wszelkie zło(jeśli występuje w jakiejkolwiek formie przez ten post - to jest niecelowe): przepraszam.

Edytowane przez Kirk
Nie musisz dawać co drugiego słowa w cudzysłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...