Skocz do zawartości

Stream Communications


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie z innej beczki...

w Sanoku leci kilka kanałow telewizji cyfrowej za free bo tak mi powiedziala pani w boa jak bylem zalatwiac jakas inna sprawe i moje pytanie brzmi..

jestem na etapie zmiany telewizora i zastanawiam sie czy kupowac bravie bo ona ma DVB-C czy kupowac inny telewizor z mpeg-4 dvb-t...jak odebrac te kanaly moze ktos wie w jakim formacie transmisji one leca w sanoku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich forumowiczów!

Po nitce do kłębka - trafilem prawdopodobnie na właściwe forum... Ale do rzeczy. Jestem z Gdańska i do tej pory korzystałem z usług miejscowej "kablowej" - SATRA - całkiem do rzeczy, ciekawa oferta i przede wszystkim w rozsądnej cenie, chociaż analogowa. Internet (trochę z innej beczki, ale wspólny wątek wystąpi) zapodawał mi HomeNET (http://www.hnet.pl). I tak było do 30.06 br., kiedy to nastąpiła AWARIA OBU USŁUG! - Niby jakieś techniczne sprawy i TV trzeba było na nowo dostroić, bo wprowadzili jakieś (teraz juz wiem jakie!!!) pakiety złote i brązowe... A internet to dopiero dzisiaj "naprawili"... :?: Dopiero na lokalnym (osiedlowym) forum padła informacja o przejęciu Satry i HomeNET-u przez Stream Communications... I co Wy na to? Stream Communications już w Gdańsku! Czy ktoś mógłby mi szczerze napisać o co z nimi chodzi i co to za firma (czy warto z nimi umowę podpisywac, czy spławiać). Będę ogromnie wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat... Pozdrawiam :smile: , Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolust przeczytaj moje poprzednie posty! Z Twojego opisu wynika, że przejęcie dotychczasowego operatora odbyło sie tak jak u mnie - odcięcie kabla i wprowadzenie swojego sygnału.

Jak napisalem wcześniej - NIE POLECAM TEJ FIRMY! Najbardziej drażniła mnie u nich telewizja - nie ma osób odpowiedzialnych za ofertę programową - odsyłany byłem od pogana do cygana z pytaniami o kanały, które mnie interesowały (żadne jakieś dziwne, chodziło o PS Extra, C+ Sport 2 i Eurosport 2). Obsługa w BOK tragiczna - nikt nic nie wie. Ofertę cyfrową w moim bloku miałem juz mieć kilkanaście miesięcy temu - nie ma do dzisiaj.

Odnośnie internetu - wziąłem 1 MB na próbę (2 tygodnie) raczej nie z zamiarem zmiany oferty, a raczej zmotywowania mojego dotychczasowego dostawcy - tu nie mogę narzekać, działało ok, choś wiem, że wielu abonentów też się skarżyło.

Telefonu stacjonarnego nie mialem.

I najlepsze na koniec - rozwiązałem z nimi umowę i z końcem kwietnia przestałem być ich abonentem. Do dziś mam sygnał mimo monitu, że już go nie chcę i nie chcę faktur za maj, czerwiec i lipiec. :brawo:

Ze swojej strony polecam jakąkolwiek platformę cyfrową - ja jestem zadowolony dużo bardziej niż z kablówki.

Pozdrawiam życząc trafnej decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki torre24... Straszna u nas wrzawa o ten cały Stream... Poodwoływali połowę pracowników, szczególnie tych z dłuższym stażem w dotychczasowej sieci, obsługa zupełnie leży, wieczne zmiany oferty, przeprogramywanie... Cuda wianki! Rzeczywiście platforma cyfrowa wydaje się być remedium na to piekiełko. A Ty z której korzystasz, jeśli mogę spytać?

Pozdrawiam... Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony ze Stream mam od wczoraj cyfrowa (posiadam też cyfre pvr pakiet prestiż hd) i powiem że najbardziej jestem zadowolony z tego że moge nagrywać w stream-ie nawet 4 kanały na raz... oczywiście oferta programowa mogłaby być lepsza ale mi wystarczy bo sie uzupełnia z cyfra w moim wypadku.Mieszkam w Sanoku i tu jest wszystko OK jeżeli chodzi o BOK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiętacie, ja z Ozimka. W[beep]yli się do nas dobrych kilka miesięcy temu i co? Żadnych zmian. Chyba że na gorsze, bo jak tylko włącze kablówkę, to jakość wydaje się coraz to gorsza :D Miało być cyfrowo. Miało być w wysokiej rozdzielczości. A do dziś nas nawet nie ma w spisie na ich stronie. Żenada, nie Stream. Dobrze, że cen nie podnieśli.. Pozdrawiam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

NIE POLECAM!!! Stream korzystałem z ich usług 6 miesięcy jednak niekompetentny serwis nie potrafił usunąć awarii przez kolejne 2 miesiące i zrezygnowałem z ich usług co do internetu blokowane porty i przerwy w dostawie usługi eh brak słów, natomiast telefoniczne BOK to jakaś paranoja :evil: . Jeżeli chcesz zaoszczędzić nerwów poszukaj innego dostawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Od 1.12.2011r. w ofercie cyfrowej pojawią się nowe kanały. Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, Discovery World, Discovery Science, Discovery Historia, ID Investigation Discovery, FOX, FOX HD, FOX Life HD. Znikną Mezzo, ESPN America i ESPN Classic europe. W następnym kwartale mają zamiar urozmaicić ofertę o paczkę AXN i HBO. Będą też sukcesywnie wycofywać kanały, które nie cieszyły się popularnością wśród abonentów. Można też pisać do nich listy - jakie kanały byśmy chcieli w ofercie. Na podstawie tych listów tworzą badanie jakie kanały są najbardziej potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od 1 grudnia do pakietu Extended trafią kanały: Discovery World, Discovery Science, Discovery Historia, ID Investigation Discovery, FOX, FOX HD i FOXlife HD. Znikną za to: Mezzo, Weeding TV, ESPN America, ESPN Classic Europe.

Natomiast do pakietu HD trafią kanały: Discovery HD Showcase i Animal Planet HD. Cena pakietu HD również zmiejszy się z 30 zł do 11,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Weekend na kanale 28 był dostępny kanał FOX, ale pod nazwą HBO Comedy. Obecnie nie ma już dostępu.

Natomiast na kanale 26 dostępny jest kanał FOX Life HD, pod nazwą HBO. A na kanale 27 dostępny jest kanał FOX HD, pod nazwą HBO2. Nadal dostępne.

Tam gdzie są 'rezerwy' Discovery World i Discovery Science - kanały już dostępne, oraz na kanale 75 dostępny jest kanał Investigation Discovery, pod nazwą 'rezerwa Discovery HD'.

Na razie nie ma dostępu do Discovery Historia, Discovery HD Showcase i Animal Planet HD. ;)

Edit: We wrześniu za darmo był dostępny przez jakieś 3 tygodnie kanał - HBO HD, na pozycji nie wiem której bo mam swoją listę i nie pamiętam. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Najprawdopodobniej z początkiem czerwca zniknie Disney XD i zastąpi go Cartoon Network zarówno w ofercie analogowej jak i cyfrowej. Może to jakiś krok od strony Multimedia bo przecież ona jest w trakcie łączenia Stream'a z Multimedią.

Jest to zła wiadomość dla abonentów Multimedii, ponieważ po fuzji ze Stream'em mogli liczyć na to, że Multimedia dołączy również pozostałe kanały Disneya, a tu lipa...

Kolejna zmiana w telewizji analogowej. Sport 1 zastąpi TVP Sport. Prawdopodobnie w tym samym czasie co wejdzie CN w miejsce Disney XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj w Streamie w telewizji analogowej, tak jak obiecano kanał TVP Sport zastąpił niemiecki kanał "Sport Eins", a "Cartoon Network" zastąpił "Disney XD" ale tylko w ofercie analogowej, w telewizji cyfrowej nadal dostępny jest Disney XD. Czekamy na podmianę...

Dodatkowo od wczoraj w ofercie jest TVP1 HD i TVP2 HD, nie było wcześniejszych zapowiedzi ale łaski nie robią, przecież kanały te są za darmo w NTC. ;)

 

Dodatkowo pod koniec maja dostałem pismo od Multimedii i Stream'u z informacją o fuzji i kupnie Stream'a przez MM. W najbliższym czasie będzie fuzja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...