Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o cenę dekodera to kompletnie się nie opłaca, za 199zł mamy moduł CAM polsatu, aktywuje się za darmo a przez 4 miesiące oglądamy familijny, po tym okresie albo mini pre-paid albo umowa, dekoder możemy mieć wtedy własny, ostatnio widziałem nowy dekdoer ze slotem CAM za 69zł w lidlu, jak się zepsuje wyrzucasz i kupujesz inny, jak się zepsuje w CP wyrzucasz i kupujesz inny... od CP za praktycznie tyle samo co płaciłeś na początku (150zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat przygotował specjalną ofertę dla stałych abonentów pakietu Mini. Do wybranych osób operator wysyła pocztą listy z propozycją skorzystania z promocji „Nawet 2 miesiące w prezencie”. Dzięki niej można przejść na pakiet Familijny i przez nawet dwa okresy rozliczeniowe płacić stawkę za pakiet Mini, a odbierać kanały z pakietu Familijnego

 

Jeżeli abonent zdecyduje się na podpisanie załączonej umowy na pakiet Familijny (na okres podstawowy, wynoszący 15 miesięcy), przez 2 miesiące po zarejestrowaniu porozumienia płacić będzie dotychczasową stawkę za najniższy pakiet Cyfrowego Polsatu, a udostępnione zostaną mu już kanały z pakietu Familijnego. Może jednak w czasie pierwszego miesiąca bez konsekwencji zrezygnować z bogatszej oferty i powrócić do pakietu Mini (ma więc jeden miesiąc Familijnego w cenie Mini) lub wybrać pakiet Mini Max. W tym drugim wypadku w drugim miesiącu nadal płacić będzie tylko 9,90 zł, a regularne stawki naliczane będą od trzeciego okresu rozliczeniowego.

 

 

 

tvsat24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promocja po byku że tak się wyrażę, podpisz umowę na familijny a możesz go odbierać przez miesiąc, a potem mini chyba że zapomnisz wypowiedzieć to przez 13 miesięcy będziesz płacił za familijny 37,99zł zamiast dotychczasowego 9,99zł, z tego co kojarzę to taniej wychodzi podpisanie umowy na familijny na 15 miesięcy dla stałych abonentów (2 miesiące za darmo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ogólnym zamęcie jaki panuje w CP radził bym się nie godzić na podpisywanie jakich kol wiek umów. Przykładem jest promocja "Wakacje z CP" gdzie błędy były prawie u każdego abonenta. Ja przechodząc z MINImax na MINI dzwoniłem, wysyłałem listy i dopiero po 2 miesiącach ustawali to jak trzeba. 1 miesiąc darmowego pakietu Familijnego nie jest warty tego zachodu... Więcej na list i na telefony sie wyda chcąc powrócić do pakietu MINI. Stanowczo odradzam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat tak kusi tym Familijnym, bo pewnie uważa, że ma za niski średni przychód na abonenta i na siłę chcą go zwiększyć. Zarówno ta promocja, jak i konieczność rezygnacji z pakietu Familijnego (aby przejść na pakiet Mini/Mini Max) do końca 1 miesiąca od podpisania umowy ma na celu zachęcenie, ale także poniekąd zmuszenie klienta do wywiązania się z umowy, podczas gdy nie będzie się wystarczająco czujnym i wpadnie się w owe liczne pułapki Cyfrowego Polsatu. A jest ich wiele i mogę się założyć, że w przypadku rezygnacji z tej promocji nie można się o to zwrócić nie wcześniej niż po upływie 2 tygodni. Pozostaje więc nam drugie 2 tygodnie. Niby dużo czasu, ale jeden dzień spóźnienia i możemy tylko pogodzić się z losem i płacić więcej w zamian za dwa miesiące szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci mający głowę na karku których nie brakuje na tym forum widzą jasno jak to wygląda. Niestety jest dużo ludzi nieświadomych widzących tylko to co "darmowe" i to że zostawili wybrani czy też wylosowani przez CP do tej rewelacyjnej promocji. Myślę że do takich ludzi adresowana jest ta promocja. Niestety widząc co się dzieje u nas w kraju te wszystkie tele-morele, puste-smsy czy ostatnio nowość wróżki z gwiazdami w tle ludzi skłonnych skusić się taką promocją nie brakuje... Smutne to ale prawdziwe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, jest to dobra zagrywka dla cp. większośc podnieconych-nieświadomych abonentów pakietu MINI zapomni zrezygnowac z pakietu Familijnego i będzie płacz... ale to już nie problem cp tylko nieświadomości i głupoty ludzi. tak jak napisał SiGi, kto ma głowę na karku to wie co trzeba zrobic i jak skorzystac z takiej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Dawid6237, tak były odkodowane: Polsat Film- od początku jego startu i Polsat Play - pod koniec czerwca się pojawił "tydzień działał". A mi się wydaję, że we wrześniu, jak dodadzą nowe kanały polsatu do MiniMaxa (kanał edukacyjny, Polsat dla Młodzieży, Polsat Sport News i Polsat Biznes), to jeden kanał, który jest od dawna w MiniMaxie może zostać przeniesiony do Mini. I pewnie będą okienka w/w kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...