Skocz do zawartości

Discovery+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ogladajacymichas

Zawartość tak sama jak była, tylko zmienili zwykły logotyp kanału Discovery na ten D+, być może jutro dodadzą inne propozycje programowe. Jestem ciekaw czy ta oferta będzie umieszczona na stałe, czy czasowo np. na 7 dni, jak ma się programy LIVE w playerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Szkoda, że w tej ofercie nie ma materiałów programowych z Travel Channel, HGTV, Food Network, Animal Planet itp.

Czyli jest to co już było przez dłuższy czas oferowane w serwisie oraz w MotorTrendzie, po prostu jest to owinięte w innym opakowaniu pod inną dodatkową nazwą w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
4 minuty temu, pawel21 napisał:

 

Ma być też dostępny w Discovery+. Eurosport Player ma iść do likwidacji.

Z tą likwidacją to pierwszy raz słyszę. Podasz jakieś oficjalne źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ogladajacymichas napisał:

Szkoda, że w tej ofercie nie ma materiałów programowych z Travel Channel, HGTV, Food Network, Animal Planet itp.

Czyli jest to co już było przez dłuższy czas oferowane w serwisie oraz w MotorTrendzie, po prostu jest to owinięte w innym opakowaniu pod inną dodatkową nazwą w tle.

No niekoniecznie. Chociażby nie było pełnych sezonów "Złomowiska" i "Nic do zgłoszenia" (był dostępny wyłącznie ostatni odcinek maksymalnie 7 dni po premierze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

"Złomowisko" jest tyle razy powtarzany na kanałach Discovery, oraz dostępne w formie 7 dni wstecz w playerze. Nikt nie powinien go przegapić, jest to główny tytuł w chwili obecnej najbardziej powtarzanym programem tego nadawcy. Szkoda, że nie ma programu "Jak to jest zrobione".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ogladajacymichas napisał:

Z tą likwidacją to pierwszy raz słyszę. Podasz jakieś oficjalne źródło?

 

Z Eurosport Player transmisje mają być przeniesione do Discovery+.

 

https://www.sportspromedia.com/news/discovery-plus-eurosports-player-tv-rights-strategy-andrew-georgiou

Edytowane przez pawel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas
20 minut temu, Pawop napisał:

Ilość programów nie powala. Jak już ktoś wspomniał, szkoda, że nie ma materiałów ze Scrippsa, do tego Motortrend jako oddzielna kolekcja.

Ogólnie to szkoda, że Discovery+ jest w ramach badziewnego Playera, na którym jest straszny bajzel

Dokładnie, w pełni się z Tobą zgadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Discovery + i Eurosport to chyba jest coś na rzeczy. Właśnie oglądam ME. w piłce ręcznej kobiet na Eurosporcie 1, którego do tej pory nie miałem mimo, że mam pakiet Player+ Unlimited. Eurosport 2 nadal jest zablokowany, ale być może jutro się pojawi wraz ze startem D+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ES Playera z dnia na dzień nie wyłączą, bo kilka dni temu wykupiłem tam subskrypcję na miesiąc (notabene, coś i tak będą musieli zrobić, zwłaszcza z użytkownikami na subskrypcji rocznej).

Też się zgadzam że:

1 godzinę temu, Pawop napisał:

Ogólnie to szkoda, że Discovery+ jest w ramach badziewnego Playera, na którym jest straszny bajzel

Chyba lepiej byłoby odwrotnie, czyli przemianować Playera na Discovery+.

Swoją drogą, TVN ma jeszcze jeden serwis odrębny od playera, mianowicie TVN24 GO. Szata graficzna i skrypt strony prawdopodobnie bazują na playerze, ale subskrypcje są oddzielne. Jeśli chcą integrować swoje serwisy, to teoretycznie mogliby i jego wcielić do playera jako ewentualnie dodatkowy pakiet (TVN24/24BIS + informacyjny VOD).

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Nie sądzę aby Eurosport Player przestał istnieć wraz z TVN24 GO. Dla właścicieli liczą się wyższe słupki w excelu.

Co do Eurosportu w playerze to mają w chwili obecnej dostęp stali subskrybenci, którzy nie wyłączyli i nie zmienili swojej starej oferty na nowszą. Dotyczy to dawnej oferty playera przed kwietniem 2020 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wywiadu szefa Eurosportu dla SportsPro zamieszczonego wyżej wynika, że Discovery + i Eurosport Player połączą się przed IO. w Tokio, a te mają się rozpocząć pod koniec lipca.

ogladajacymichas Ja mam pakiet w Player+ od października tego roku i tak jak mówisz dostępu do Eurosportu nie miałem aż do dziś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ogladajacymichas

Na każdym rynku inaczej działa tak zwana nowa oferta Discovery+ czy Eurosport Player, może to dotyczyć terytorium naszego kraju a nie musi. Przekonamy się w połowie nowego roku, bo w chwili obecnej mają dużo aktywnych subskrybentów w ES Player. Nie wiem komu tu przeszkadza Eurosport Player.

Edytowane przez ogladajacymichas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...