Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że ktoś z firmy sie odezwie i powie dlaczego kod nie działa.

Po co wprowadzać takie rozwiązanie które jest dysfunkcjonalne.

Dodam, że wysłałem im przelew na 1 złotych, tylko jak oni zidentyfikuję mnie z moim założonym kontem. Może mogłem w tytule przelewu podać mail na którym sie zarejestrowałem.

Strasznie mało info na temat szczegółów dotyczących przelewu jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, osiris napisał:

Myślałem, że ktoś z firmy się odezwie i powie dlaczego kod nie działa.

Po co wprowadzać takie rozwiązanie które jest dysfunkcjonalne.

Dodam, że wysłałem im przelew na 1 złotych, tylko jak oni zidentyfikuję mnie z moim założonym kontem. Może mogłem w tytule przelewu podać mail na którym się zarejestrowałem.

Strasznie mało info na temat szczegółów dotyczących przelewu jak dla mnie.

Dlaczego wysłałeś 1zł przelewem skoro pakiet dla nowych promo za 1zł dotyczy tylko płatność kartą płatniczą-kredytówką. Wybierałeś przelew i na ich stronie na swoim koncie widziałeś kwotę 29,90 i odpowiedni tytuł przelewu jaki masz podać nie nic innego. Dla przelewu promocji 1zł nie ma. 

 

 

1 godzinę temu, Nolan napisał:

Został już tylko 1 pakiet. Z oferty wycofali mniejszy MINI.

No jak był za biedny że nie warto było? chyba tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KiriKiri napisał:

Dlaczego wysłałeś 1zł przelewem skoro pakiet dla nowych promo za 1zł dotyczy tylko płatność kartą płatniczą-kredytówką. Wybierałeś przelew i na ich stronie na swoim koncie widziałeś kwotę 29,90 i odpowiedni tytuł przelewu jaki masz podać nie nic innego. Dla przelewu promocji 1zł nie ma. 

 

 

No jak był za biedny że nie warto było? chyba tak. 

Ok, rozumiem.

Chyba jednak zostanę przy WP Pilot, bo bardziej mi odpowiada płatność Blikiem.

Szybko, bezpiecznie i nieskomplikowanie.

Szkoda mi tylko, bo chciałem zobaczyć jaka jest różnica jakości obrazu na tych obu dostawcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na moim oledzie Hitachi z niszowym systemem SMART (jakiś fork Foxxum/Vewd) apka GoNET chodzi bardzo dobrze.

Ale dla mnie tam tak naprawdę niewiele jest do oglądania. Jedynie kanały muzyczne i kilka zagranicznych - ale za to nie będe 20 czy 30 zł płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę w przypadku Gonet na Android TV podstawowe funkcjonalności są trudne, niewygodne w użytkowaniu. Totalnie schrzaniony interfejs, nieprzystosowany do tego typu aplikacji. Co więcej, z niektórych opcji nie da się skorzystać. I ciągle mnie zastanawia to, dlaczego od tak wielu miesięcy nic z tym nie zrobiono. Sama oferta programowa może pozostawiać wiele do życzenia, jednak jacyś chętni zawsze się znajdą (jednak wielu z nich może się totalnie zniechęcić, jeśli przyjdzie im korzystać z takiego "badziewia").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgmnt napisał:

Tam z tego co pamiętam nie wszystkie kanały (w tym właśnie erotyka i zagraniczne) się wyświetlały na głownej liście, tylko trzeba było je "aktywować".

 

W menu masz układ kanałów i zobacz czy oczko czy kwadrat masz przekreslone zrub tak przy pozostałych dostępnych. Znajdziesz na pewno zrobisz z tv jak i kompa czy aplikacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...