Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Magda Linetty wreszcie zaczęła grać na poziomie na jaki ją stać. Najgorsza jej cecha na korcie to bojaźliwość i asekuranctwo.Jej by się przydał ktoś kto by ją motywował tak swego czasu Celt. A potrafi wiele, nawet dobrze gra przy siatce ale zdecydowanie zbyt rzadko na to się decyduje. Jest deblistką,więc wszechstronność nie jest jej obca.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze,że włączyłem telewizor i przy stanie 4:1 w drugim secie dla Putincewej zacisnąłem mocno kciuki za Igą.Nasza tenisistka jakby na to czekała i odmieniła losy spotkania.Wiem,że to tylko przypadek,ale może coś w tym jest.Teraz postaram się oglądać i kibicować Idze od pierwszych piłek,aby dodać jej sił na odległość telepatycznie.Powodzenia!

Obecnie już kibicuję Hubertowi od początku spotkania. Może i on wygra.Byłbym wniebowzięty.

Hubert wygrał z Nadalem 6:1,6:3.Jestem bardzo zadowolony z jego gry i nadal będę mu kibicował.Hubert i Iga,to prawdziwi dyplomaci rozsławiając nasz sport w świecie.Oby więcej takich naszych talentów,a będzie zawsze co oglądać w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Iga dwa razy z Kerber wygrała,ale łatwe spotkania to nie były.Mam jednak nadzieję,że i tym razem będzie lepsza.Choć u Igi widać już oznaki zmęczenia turniejami,to całym sercem będę jej kibicować.Oby wygrała i ten turniej.Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Hurkacz wczoraj pokazał to było okropne. Przegrywał swoje gemy serwisowe raz za razem ( podobno tak świetnie serwuje). Forehand nie funkcjonował, wyrzucał piłki w aut co chwila. Co mnie zastanowiło to bezmyślność Huberta. Ma lepszy backhand a on go obiega i kiepskim forehandem wyrzuca piłki w aut.  Powtarzam kolejny raz- Hubert nie robi żadnych postępów od kilku lat. Czas wymienić tego trenera bo nawet poprawnego forehandu przez kilka lat nie jest w stanie go nauczyć. Szkoda chłopaka.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aandin napisał(a):

To co Hurkacz wczoraj pokazał to było okropne. Przegrywał swoje gemy serwisowe raz za razem ( podobno tak świetnie serwuje). Forehand nie funkcjonował, wyrzucał piłki w aut co chwila. Co mnie zastanowiło to bezmyślność Huberta. Ma lepszy backhand a on go obiega i kiepskim forehandem wyrzuca piłki w aut.  Powtarzam kolejny raz- Hubert nie robi żadnych postępów od kilku lat. Czas wymienić tego trenera bo nawet poprawnego forehandu przez kilka lat nie jest w stanie go nauczyć. Szkoda chłopaka.

Oglądam jego mecz raz na kilka miesięcy i jest dokładnie tak jak piszesz- brak postępu w jego grze. To że w danym miesiacu wygrywa więcej niż w poprzednim to tylko kwestia słabości rywali z cyklu. A szkoda,bo jak na takiego wysokiego człowieka on naprawdę fajnie porusza się po korcie i mógłby wygrać o wiele więcej.

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...