Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Rano jeszcze nigdzie nie było w zapowiedziach,nawet na ich stronie internetowej.

6 godzin temu, tyrla napisał(a):

radzę wykupić Tennis TV

Takie dobre rady to dla siebie zostaw 🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, aandin napisał(a):

 

Takie dobre rady to dla siebie zostaw 🤦‍♂️

Ale z czym masz problem? Chcesz mieć gwarancję każdego meczu to faktycznie masz możliwość kupna Tennis TV i zamiast narzekać będziesz miał zawsze gwarancję zobaczenia meczu. Rada jak najbardziej na miejscu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 08:22, aandin napisał(a):

A z czym ty masz problem? Ludzie tu narzekają to na Viaplay to Canal+ a przecież mogą sobie wykupić taki DAZN czy Sky Sports i po problemie.

Ja z niczym. 

A z czym inni mają problem to już mnie tak bardzo nie interesuje. Tak jak @Zuzia pisała - jak jest jakiś problem to zgłasza się go do operatora, a nie jęczy na forum, bo to nic nie daje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billie Jean King Cup (kwalifikacje): Szwajcaria - Polska

Piątek:

14:00 Świątek (WTA: 1.) - Waltert (WTA: 158.)

Potem Fręch (WTA: 52.) - Naef (WTA: 148.)

Sobota:

13:00 Świątek (WTA: 1.) - Naef (WTA: 148.)

Jeśli będzie 2:1 lub 1:2 to potem Fręch (WTA: 52.) - Waltert (WTA: 158.)

Jeśli będzie 2:2 to potem debel.

 

Chyba nikt tego nie transmituje, więc trzeba oglądać na znanej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały Hurkacz. Już dawno temu pisałem,ze z niego wielki tenisista nigdy nie będzie. Kiepski return, fh, dużo nie wymuszonych błędów i nieregularny nawet główny atut - serwis. Jedyne wyjście to rozstać się z towarzystwem wzajemnej adoracji i wybrać porządnego trenera co będzie z nim cały czas i czegoś go nauczy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam jej mecze wtedy kiedy mam no to czas. Nadal jest numerem 1. na świecie ? Jest. W następny poniedziałek będzie sto tygodni odkąd została numerem 1. Wpadki czasem się zdarzają. Przecież nie może wygrywać wszystkich turniejów w których startuje. Teraz najważniejsze jest obronić tytuł na kortach RG i zdobył złoto na IO w Paryżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...