Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aandin

Trzeba przyznać Sabalence,że wykonała sporo pracy na treningach. Nie wali już jak cepem na oślep.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin

Magda Linetty wreszcie zaczęła grać na poziomie na jaki ją stać. Najgorsza jej cecha na korcie to bojaźliwość i asekuranctwo.Jej by się przydał ktoś kto by ją motywował tak swego czasu Celt. A potrafi wiele, nawet dobrze gra przy siatce ale zdecydowanie zbyt rzadko na to się decyduje. Jest deblistką,więc wszechstronność nie jest jej obca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze,że włączyłem telewizor i przy stanie 4:1 w drugim secie dla Putincewej zacisnąłem mocno kciuki za Igą.Nasza tenisistka jakby na to czekała i odmieniła losy spotkania.Wiem,że to tylko przypadek,ale może coś w tym jest.Teraz postaram się oglądać i kibicować Idze od pierwszych piłek,aby dodać jej sił na odległość telepatycznie.Powodzenia!

Obecnie już kibicuję Hubertowi od początku spotkania. Może i on wygra.Byłbym wniebowzięty.

Hubert wygrał z Nadalem 6:1,6:3.Jestem bardzo zadowolony z jego gry i nadal będę mu kibicował.Hubert i Iga,to prawdziwi dyplomaci rozsławiając nasz sport w świecie.Oby więcej takich naszych talentów,a będzie zawsze co oglądać w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Iga dwa razy z Kerber wygrała,ale łatwe spotkania to nie były.Mam jednak nadzieję,że i tym razem będzie lepsza.Choć u Igi widać już oznaki zmęczenia turniejami,to całym sercem będę jej kibicować.Oby wygrała i ten turniej.Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aandin

To co Hurkacz wczoraj pokazał to było okropne. Przegrywał swoje gemy serwisowe raz za razem ( podobno tak świetnie serwuje). Forehand nie funkcjonował, wyrzucał piłki w aut co chwila. Co mnie zastanowiło to bezmyślność Huberta. Ma lepszy backhand a on go obiega i kiepskim forehandem wyrzuca piłki w aut.  Powtarzam kolejny raz- Hubert nie robi żadnych postępów od kilku lat. Czas wymienić tego trenera bo nawet poprawnego forehandu przez kilka lat nie jest w stanie go nauczyć. Szkoda chłopaka.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aandin napisał(a):

To co Hurkacz wczoraj pokazał to było okropne. Przegrywał swoje gemy serwisowe raz za razem ( podobno tak świetnie serwuje). Forehand nie funkcjonował, wyrzucał piłki w aut co chwila. Co mnie zastanowiło to bezmyślność Huberta. Ma lepszy backhand a on go obiega i kiepskim forehandem wyrzuca piłki w aut.  Powtarzam kolejny raz- Hubert nie robi żadnych postępów od kilku lat. Czas wymienić tego trenera bo nawet poprawnego forehandu przez kilka lat nie jest w stanie go nauczyć. Szkoda chłopaka.

Oglądam jego mecz raz na kilka miesięcy i jest dokładnie tak jak piszesz- brak postępu w jego grze. To że w danym miesiacu wygrywa więcej niż w poprzednim to tylko kwestia słabości rywali z cyklu. A szkoda,bo jak na takiego wysokiego człowieka on naprawdę fajnie porusza się po korcie i mógłby wygrać o wiele więcej.

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...