Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.04.2024 o 08:21, tyrla napisał(a):

Oglądam jej mecze wtedy kiedy mam no to czas. Nadal jest numerem 1. na świecie ? Jest

Nie o to chodzi a o jej grę. Jak byś regularnie oglądał to zauważyłbyś, że nie robi żadnego postępu. Radwańska przy Wiktorowskim też nie zrobiła. Grała do końca schematem wypracowanym przez ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,Magda wygrała dzięki słabości Kalininy. Zadziwia mnie jej kiepska gra od roku. Ma swoje lata i doświadczenie a momentami zachowuje się na korcie jak amatorka..

2 godziny temu, tyrla napisał(a):

Słaby mecz Igi. Zasłużona porażka. Wydaje mi się że nie dojechała forma na Stuttgart. Ale najważniejsza jest forma na Paryż i to dwa razy.

A pisałeś niedawno,że jest dobrze. Jej gra nie jest dobra już od jakiegoś czasu. Nie poprawia swojej gry. Taki Nadal czy Novak poprawiali elementy swojej gry przez całą karierę. Kto ich obserwował ten wie jak ich tenis się zmienił na przestrzeni lat. Takich przykładów jest więcej. Niestety Hurkacz i Świątek( w mniejszym stopniu) pogrążają się w marazmie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą całkowicie.Dodam tylko,że serwis w tenisie,jak i w siatkówce, to podstawa.Jeśli tego dobrze nie opanuje,nie ma co liczyć na dalsze sukcesy. Mam nadzieję,że jej sztab o tym wie i wraz z Igą będą nad tym elementem mocno pracować.Oby skutecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Hurkacz mimo dobrego serwisu wygrywa tylko z ogórkami, a z czołówką jest bez szans.

Ten jego genialny serwis to też mit. Prawie w każdym secie go traci. Największą bolączką jego jest return. Dramatycznie mało punktów po nim wygrywa. No i mental niestety...

1 godzinę temu, zefir napisał(a):

Mam nadzieję,że jej sztab o tym wie i wraz z Igą będą nad tym elementem mocno pracować

Wiktorowski nigdy nie poprawił serwisu Agnieszki.

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...