Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda tylko, że Eski TV nie można pochwalić za dobry dobór repertuaru muzycznego.

 

Teledyski dobierają takie żeby jak najlepiej się sprzedawały i rosła oglądalność. Gołe du**y , plastik na twarzy i jazda czasem aż mam tego dosyć i uciekam od ESKI na jakiś czas bo ile można oglądać w kółko jedno i to samo.

 

Aaa i zauważyłem ,że reklama trwa teraz od 30 sek do 1,5 minuty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafal6549

Teraz już wszystkie reklamy lecą w 16:9. Wystarczyła odrobina dobrej woli... Można? Można.

 

@Dawid1992

Ostatnio są krótkie przerwy reklamowe. Nie dawno na początku reklam pojawiał się licznik (3:59), na ten czas (1:30), czy (30), tak jak piszesz. W VIVIE PL też spostrzegłem się, że nadają mniej reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid1992 "...gołe du**y , plastik na twarzy" to jest na wszystkich kanałach muzycznych nie tylko na ESKA TV więc nie narzekaj, nie ważne czy ESKA, 4.fun, VIVA, TV Disco czy POLO TV wszędzie "kręcą tyłkami skromnie ubrane panie" więc nie wiem o co te wielkie hallo !?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie, warto zauważyć, że Eska i każda inna telewizja gra takie reklamy jakie dostaje do emisji. Nadawca nie ma na to wpływu, przysyłają reklamę w 4:3 to się taką gra, kasa jest kasa. Po prostu producenci reklam przechodzą wreszcie na 16:9 i będzie już tylko lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek-podlasie, włącz sobie muzykę z lat 80-tych czy 90-tych, lub obecną muzykę z wyższej półki, to gołych d.u.p. i plastiku na twarzy nie zauważysz. No cóż, Eska TV wybrała drogę po najmniejszej linii oporu i od samego początku celuje mało ambitnego i wymagającego widzą, który łyka wszystko co mu podsuną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 muzyki klasycznej nie trawię (czyli muzykę z wyższej półki) jeżeli chodzi o muzykę z lat 80-tych czy 90-tych to tylko VH1 european (innych kanałów grających podobną muzykę co VH1 nie posiadam), i nie wiem po co ten spór nie chcesz nie oglądaj i nie krytykuj "innych" każdy ogląda to co chce żadnego przymusu nie ma, nie tylko ESKA celuje w mało ambitnego i wymagającego widza, jak już wspomniałem są inni (np. VIVA, 4.fun, MTV dance, nawet POLO TV itp.) no mam nadzieję że Twoim zdaniem "ambitna muzyka" to nie np. Lady GaGa czy inne jej podobne "gwiazdeczki" bo inaczej nie mamy o czym gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Bloo411 nie miał tutaj na myśli muzyki klasycznej. (co nie zmienia faktu, że jest to oczywiście Muzyka przez duże M ;)) Podejrzewam, że chodziło o rock, metal, jazz, soul, itp. Ogólnie wszystko to gdzie mamy porządny wokal i/lub ambitne aranże instrumentalne, w których używane są żywe instrumenty (gitara elektryczna, basowa, akustyczna, pianino, saksofon, perkusja i wszystko inne miłe dla ucha :D), a nie syntezatory. Chyba, że syntezatory są dobrze użyte (patrz Queen lat 80. i 90. - oczywiście nie wszystko, niektóre utwory dopiero w wersjach koncertowych nabierały ognia ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, warto zauważyć, że Eska i każda inna telewizja gra takie reklamy jakie dostaje do emisji. Nadawca nie ma na to wpływu, przysyłają reklamę w 4:3 to się taką gra, kasa jest kasa. Po prostu producenci reklam przechodzą wreszcie na 16:9 i będzie już tylko lepiej :)

 

Ale warto tez zauważyć, że 4fun.tv od samego początku, kiedy przeszła na 16:9 czyli bodajże kwiecień 2010 emituje wszystkie reklamy także w tym formacie ;)

Czyli Eska chyba też mogła? Czy nie? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

We wspomnianym artykule jest jednak także to:

 

"Czwarte miejsce zajęła Eska TV (0,13 proc., wzrost o 80,8 proc.), a tuż za nią znalazł się kanał Polo TV. Stacja ta monitorowana jest dopiero od września ub.r., dlatego jej średni wynik za cały rok to 0,10 proc. Natomiast w okresie od września do grudnia br. udział Polo TV wyniósł 0,30 proc., co dałoby mu drugie miejsce w zestawieniu."

A to znaczy, że wcale nie jest tak kolorowo. W ostatecznym rachunku POLO załatwia ESKĘ.... Ale w sumie wszystko w jednej rodzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...