Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Na pewno będę starał się pominąć aktualizację (jeśli to możliwe), aż do czasu, gdy będę pewny, że nie ma niespodzianek w postaci zablokowania tworzenia list ulubionych lub zaawansowanego wyszukiwania kanałów. Ostatnie tunery CP oraz aktualizacje dla innych, pokazują, że schodzą na psy z tymi dekoderami :/ Samsung DSB-H370G jest jak na razie strzałem w dziesiątkę, jak chodzi o dekodery dla platform cyfrowych. Nie chce aby się to zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na pewno będę starał się pominąć aktualizację (jeśli to możliwe)

A jaki to sposób? Jakaś opcja do ustawienia? Nie chce mi się grzebać w menu ani w instrukcji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien się pojawić komunikat. "Dostępna nowa wersja oprogramowania", OK aby pobrać. Nie pamiętam, czy jest opcja odrzuć. Na pewno pomoże odłączenie od prądu/anteny w tym gorącym okresie jak będzie nowe oprogramowanie.

 

Mimo wszystko, jestem sceptyczny odnośnie kwestii odrzucania oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung S305G - w menu instalacja jest punkt "Ustawienia transponderów bazowych". Jeśli dokona się podmiany częstotliwości na "nie polsatowskie" to nie powinien informować o dostępnej aktualizacji. Jeśli w H370G jest identycznie to można spróbować.

Efekt uboczny - prawdopodobnie nie będzie automatycznie aktualizował listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,znalazł.

Jakby coś jeszcze, to pytaj :wink:

Mi nie przycina na kanałach HD:Polsat Sport oraz Discovery

Polsat Sport HD mam zakodowany, ale na Discovery HD przycinanie da się zauważyć. Jednak jest to raczej minimalne i usuwalne (trzeba "mignąć" kanałem) zjawisko. Wcześniej, gdzieś już to było omawiane w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie że to wina softu bo kanały hd z sądiednich satelitów albo nawet M2 HD nadający na Hot Birdzie śmigają aż miło... Myślę że wina leży jednak po stronie nadawcy czyli poprostu po stronie Cyfrowego Polsatu... Co do Discovery HD to ten kanał jest narazie testowo i ma prawo mieć jakies tam problemy techniczne ale co do Polsatu Sport HD to się dziwie i to bardzo bo kanał nadaje już normalnie i jest pobierana za niego opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli za oryginal to jest dobra cena.To jakies 12 euro,a piloty tak jak sprzet sa sprowadzane zza granicy.Pewnie produkuja je w Chinach lub Korei ale coz zrobic...Placisz za marke Samsung.Mozesz poszukac zamiennika ale te ktore ja widzialem nie sa warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,znalazł.

Jakby coś jeszcze, to pytaj :wink:

Mi nie przycina na kanałach HD:Polsat Sport oraz Discovery

Polsat Sport HD mam zakodowany, ale na Discovery HD przycinanie da się zauważyć. Jednak jest to raczej minimalne i usuwalne (trzeba "mignąć" kanałem) zjawisko. Wcześniej, gdzieś już to było omawiane w tym wątku.

Faktycznie,dziś w trakcie transmisji FOrmuły 1 na Polsat Sport HD co jakiś czas obraz miał przeskoki.Pomogło przełączenie na inny kanał i powrót.Wtedy było OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dekoder HD samsunga DSB-H370G z tego co mi wiadomo to on mam możliwość odbioru kanałów dvb-s2 kiedy ustawie dla astry 1 tp 10862 H go w\ogóle nie widzi przełączam z dvb na dvb-s2 ale to nic nie pomaga czy ktoś miał taki sam problem no chyba że zeczywiscie dekoderek nie pozwoli mi na wyszukanie tego tp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...