Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a macie tvp1 i tvp2? czy tylko ja nie mam ?

 

i niby miało być przez ten miesiąc relax mix i familijny, ale na przyklad espn i axn nie mam , dzieje sie tak jak pisałem, pasek zielony mruga i znika a potem ciemny obraz. mam za to cinemax nie wiem o co w tym chodzi, kuma ktoś coś ? czemuż tak się dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie,czy do podłaczenia anteny z tyłu do dekodera potrzebuje jakąs wtyczne czy jest standardowea przykrecana,taka jak w echostarze 616?????

Chciałbym tez wiedzieć czy jest taka telegazeta jak w echostarze, że widać jaki film bedzie i ile trwa.....wiem że proste pytania ale chce się tylko upewnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekb1976 ,no właśnie chodziło mi o to EPG,czy w tym dekoderze tak to wygląda??

 

http://www.hdtvtest.co.uk/image/hdtv/Sa ... 56/epg.jpg

 

https://satkurier.pl/uploads/5878.jpg

 

bo musze przyznacz że wygląda bardzo ładnie :brawo:

 

i wracając do wtyczki,to jest wkrecana do dekodera....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Nie chce mi sie latać po forum ale mam ten sprzecior jeszcze nie zarejestrowany choć okres promocji wykorzystałem a teraz wyskakuje mi błąd 02 dekoder zablokowany na kanałach kodowanych przez polsat czy jest to związane z tym ze karte miałem odblokowaną na miesiąc "gratisu" a dekodera nie zarejestrowałem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zwrócic uwage na co innego... Prawidłowe ustawienie anteny to jakieś 15 min, tyle że nie mam teraz zabardzo czasu na to. Wszystko z sygnałem było ok dopóki nie zamontowałem zeze na astre... problemów z odbiorem też nie mam... tylko te kolory i siła paska mnie zaintrygowała... wg mnie powinno być - czerwony-mniej niż połowa, żółty- od połowy do 3/4 paska i zielony powyżej tych 3/4. A u mnie był zielony na połowie paska, a zółty powyżej 3/4

 

 

Z tytmi kolorami jest trochę inaczej , niż w innych tunerach .

U mnie jest tak .

Zielony -- prawie cały pasek -- jest dobrze . Tak mam prawie na wszystkich kanałach .

Żółty , gdy sygnał jest za słaby ( pomimo to tuner odbiera normalnie ), specjalnie gdy ruszam talerzem .

Czerwony -- cały pasek -- sygnał za silny . ( nie przeszkadza w odbiorze ) , mam tak na niektórych transporderach .

Dziwiły mnie te anomalie kolorów ( wedle moich domysłów, kolor czerwony to sygnał za słaby ), więc szukałem wszędzie odpowiedzi , dlaczego tak się dzieje ( kolor czerwony ) i odpowiedz dostałem z firmy Samsunga << W/w parametry w pańskim tunerze są prawidłowe , a czerwony pasek mocy sygnału sygnalizuje zbyt silny sygnał , co w niczym nie szkodzi i nie wpływa ujemnie na pracę w/w tunera . Życzymy przyjemnego ,,,,,, itd. >>

Odpowiedzi szukałem także na innych forach związanych z TV sat. Inni userzy potwierdzali to samo co firma Samsunga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obdzwoniłem pare miejsc i generalnie w krakowie nigdzie niema juz tego samsunga,mówią że nowe bedą dopiero luty-marzec....

Mam pytanie skoro ich niema to tak dobrze im idą czy są wadliwe jakieś i wycofali poprostu,bo wszędzie oferuja te echostary 7100 hd i jest ich wszedzie pełno.

Szukać dalej tego samsunga czy wziąść echostara hd????

Mam czas do 31.01.09 bo chce się załapać na promocje umowa na 12m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie, a na tym dekoderze mogę oglądać kanały z astry 1 ? bo wcześniej mi nic nie wykrywał jak miałem ustawione na astrze, a tam w ustawieniach się przestawić nie da na astre ... nie wiem o co cho ...

Na Astrę da się przestawić. Służą do tego strzałki prawo/lewo. Przechodzisz do ustawień: Instalacja, Ustawienia LNB. Ustawiasz wszystko dwukrotnie, zapisując ustawienia. 1) Satelita - HotBird 1-6, Tryb diseqc - diseqc A. 2) Satelita - Astra 1, Tryb diseqc - diseqc B. Przyciskiem Return cofasz się do Skanowania selektywnego, wybierasz wspomniane satelity i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter krk@polsat podobna akcje przeprowadzał gdy na rynek wchodziły nowe samsungi dsb-s305g i echostary dsb616 i jak słabo szsła sprzedaz echostarow to wycofywali samungi tak jak teraz bo przeciesz te echostary jak i teraz te minu d1 to kompletny niewypał :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...