Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trafił w moje ręce ten sprzęt z miesiącem gratis ale chwilowo jest mi zbędny bo świeżo wziąłem cyfrę na 13mcy.

Czy wiadomo coś czy ważność kart tych dekoderów wygasa za jakiś czas ?

Bo jak powiedzmy chciał bym zarejestrować kartę w 01.2009 jak skończy mi się cyfra.

Czy polsat uśmierci do tego czasu kartę i dekoder ?

Czy lepiej zarejestrować teraz i darować sobie miesiąc gratis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego gabin spoko masz czas niech se poleży potem w styczniu dzwonisz na partyline polsatu i dajesz nawijke ze dostałes dekoder przy zakupie TV lcd tam jakiś czas temu i dopiero teraz chcesz aktywowac karte i zarejestrować dekoder z mies. promocją na relax mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie dziwne pytanie ale, Czy sygnał którym polsat ponawia co miesiąc dostęp do kanałów dekoder może otrzymać przez HDMI.??. Pytam bo miałem podłączony ten dekoder do telewizora samsung FULL HD. przez HDMI, i co jakiś czas miałem zakodowany sygnał, gdy dopinałem scart, kanały znów były odkodowane. Więc albo sygnał nie dochodził albo coś z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałem wrócic do sprawy telegazety. Przeczytałem poprzednie wątki i ktoś potwierdził, że telegazeta działa prawidłowo a mi po naciśnięciu przycisu TEXT na telewizorze pojawia sie lista z językami i wg. instrukcji dołączonej do tunera teletext powinien "wyskoczyć" na ekranie po naciśnięciu OK, a mi pojawia się z powrotem baner z nazwą programu. Czy mam coś źle ustawione? Aha. Tuner podłączony kablem Euro

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telegazeta jeśli nacisne na pilocie od TV przycisk TEXT działa, ale telegazeta powinna również działac na tunerze, bo w instrukcji obsługi jest opisane jak się ją uruchamia. Jeśli ktoś ma instrukcje obsługi to jest to 18 strona w polskiej części.

Telegazeta VBI

Jeżeli aktualnie odbierany program telewizyjny oferuje informacje telegazety VBI wciśnij przycisk TEXT, aby obejrzeć listę dostępnych języków

(...) Wciśnij przycisk OK i wybrany język telegazety VBI wyswietli sie na ekranie

Czy może byc to wina oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi po podłączeniu dekodera wyświetla się błąd 09 - Problem z kartą. Ktoś może wie jak go rozwiązać?

Dodam że nie mam jeszcze anteny ustawionej na Hotbirda 8) nie mogłem znaleźć sygnału i nie zdążyłem z tym na święta.

Antenę mam ustawioną na Astrę i chciałem zobaczyć jak odbierają programy FTA, ale niestety jest ten błąd 09. Gdy wkładałem kartę to na sekundę pojawiał się obraz programu. Programy FTA z Astry chyba powinny odbierać bez problemu? Zestaw kupiłem we wtorek, zapłaciłem opłatę aktywacyjną, nie mam pojęcia dlaczego wyświetla się ten błąd. Odłączałem dekoder od zasilania, przywracałem ustawienia fabryczne ale nic to nie dało. Aktualizacji nie dało się wykonać. Proszę o pomoc

 

Może wina leży po stronie oprogramowania?

Wersja oprogr. karty: DNASP142 RevGO1

Wersja oprogr. dek.: CAK6_D3 1.3.4 1.0.1

Wersja Loadera: 1.6

Wersja oprogr. 210

 

Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Pozdro :wink:

 

P.S Mam sygnał żółty TV Al Jazeera ENG, ona nadaje tylko z Hot Birda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...