Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale list jest 8 do wyboru ,czyli śmiało możemy ustawić ponad 1000 kanałów w dowolnej kolejności.

Tematycznie : 1. Filmy

2. Dokument

3. Muzyka

4. Sport

5. Kanały HD

6.Kanały dla kobiet

itd.itd...

Poza tym na liście ,,,Ulubione wszystkie ,,, masz kanały około 2000 tyś. ( tak jest u mnie ) , które przeglądasz dowolnie.

 

Kanałów może pomieścić w pamięci 4500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko w tym cały ambaras , że posiadasz tylko tą 1 listę na której możesz ustawiać kanały ,a poza tym żadnego kanału z Listy Podstawowej na niej nie umieścisz. Wiem bo też mam Echostara.

Przeczytaj uważnie mój podpis :evil: Wyraźnie jest tam napisane: Echostar DSB-717! Jakoś nie widzę tam "A"

Myślałem o tym dekoderze... Sam nie wiem, czy warto go mieć. Może niedługo będą inne dekodery HD w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale można się przyzwyczaić. Ciężko było po przesiadce z Echostara z wyświetlaczem :wink:, ale w sumie od czego na pilocie jest przycisk INFO. Można nacisnąć przycisk ten i spojrzeć na telewizor, tak samo jak spojrzeć na wyświetlacz dekodera. Fakt, że dekoder z wyświetlaczem wygląda fajniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak można tą nieszczęsne podświetlenie "Diodę niebieską" wyłączyć na czuwaniu (w nocy ma jasno jak w dzień) W chwili obecnej zastawiam ją zegarkiem jakby było odwrotnie max świecenie przy włączonym dekoderze a p[beep]szone na czuwaniu to jeszcze by uszło.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak można tą nieszczęsne podświetlenie "Diodę niebieską" wyłączyć na czuwaniu (w nocy ma jasno jak w dzień) W chwili obecnej zastawiam ją zegarkiem jakby było odwrotnie max świecenie przy włączonym dekoderze a p[beep]szone na czuwaniu to jeszcze by uszło.

Pozdro

Czytałem na forum, że ktoś zakleił tą diodę. Zawsze możesz w nocy wyłączyć całkowicie z prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam 2 problemy z DS-H370G we współpracy z amplitunerem Onkyo 606:

- nie współpracuje po HDMI z amplitunerem (gniazda hdmi w ampli sprawdzone z innym sprzętem - ok, gniazdo hdmi w tunerze PC sprawdzone - ok, kabelki sprawdzone) .. czyżby niekompatybilność obsługi HDMI? Sygnał jest wykrywany / ampli dobiera sobie rozdzielczość, jednak wyświetlany jest czarny ekran. Dźwięku brak

- nie daje się obsłużyć pilotem od ww onkyo. Z korespondencji z serwisem onkyo wynika, że najwyraźniej tuner nie obsługuje kodów samsunga zakodowanych w pilocie - być może aktualizacja softu (tylko która?) pomoże...

 

czy macie jakieś pomysły jak rozwiązać powyższe problemy?

pzdr

tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum :oops: i proszę o pomoc. Poszukuję pilota, którym mógłbym obsługiwać ten dekoder. Jako, że oryginalny kosztuje ponad 100 złotych szukam czegoś tańszego, kupiłem juz pilot uniwersalny i obsługuje wszystko co mam w domu ale jak na złość nie ten dekoder :( . Zamienników tego pilota nie znalazłem, być może ktoś ma doświadczenia z uniwersalnymi. Jest również opcja, że niektóre piloty telewizorów Samsunga obsługują ten dekoder tylko pytanie które? Jeśli ktoś potrafi mi pomóc, to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...